3 "cinjenice"

Da li ste primetili (muskarci) da vecina devojaka ima ovakve odgovore...

1.Spavale samo sa trojicom
2.Pusile su samo jednom liku (i to onom koga su mnogo volele)
3.Probale su u rch samo jednom i ne svidja im se jer ih je mnogo bolelo (i opet naravno sa deckom koga su mnogo volele)

Bas sam pre neki dan pricao sa drugarom,i umrli smo od smeha kad smo to ustanovili....

Povodom trece stavke...meni se desilo da je jedna dama tokom snoshaja sama premestila moj organ u "zarezach" i iskakala se po njemu ko besna,ujutru dok smo pili kafu,ja joj kazem kako sam prijatno iznenadjen njenom preduzimljivoshcu a ona meni da to nikada pre u zivotu nije radila i da ne zna shta joj je bilo da tako neshto uradi..!!?
Moja bivsha,neckala se pola godine da ga poljubi pod izgovorom da joj je to odvratno a kada ga je napokon i stavila u usta,vukla je toliko jako da mi se charshaf uvukao o dupe!
Ne znam shta im treba to foliranje i izigravanje svetice po svaku cenu?Mozda je to iz istog razloga iz kojeg svi mushkarci glume vanseriske jebbache...?
Predpostavljam da je to sve deo sexualnog folklora.....
 
Kad procitam ovaku neku temu koja vazi za "vecinu devojaka.." ili "vecinu parova.." uvek se osecam kao pala sa marsa, posto u mom slucaju to nema veze sa zivotom. Ali uvek se nadje neko ko je kompetentan da na osnovu svojih primera generalise. I neka, valjda mu je tako lakse.
 
Da li ste primetili (muskarci) da vecina devojaka ima ovakve odgovore...

1.Spavale samo sa trojicom
2.Pusile su samo jednom liku (i to onom koga su mnogo volele)
3.Probale su u rch samo jednom i ne svidja im se jer ih je mnogo bolelo (i opet naravno sa deckom koga su mnogo volele)

Bas sam pre neki dan pricao sa drugarom,i umrli smo od smeha kad smo to ustanovili....

A jeste li ustanovili da to prichaju i klinke od 18 i tetke od 30? z:mrgreen:
 
Da li ste primetili (muskarci) da vecina devojaka ima ovakve odgovore...

1.Spavale samo sa trojicom
2.Pusile su samo jednom liku (i to onom koga su mnogo volele)
3.Probale su u rch samo jednom i ne svidja im se jer ih je mnogo bolelo (i opet naravno sa deckom koga su mnogo volele)

Bas sam pre neki dan pricao sa drugarom,i umrli smo od smeha kad smo to ustanovili....

:lol:
1. Svako je nevin dok se ne dokaze suprotno z:plez:
2.Ne palim uopste, vodim zdrav zivotz:mrgreen:
3. Najvise volim samu sebe:sanke:
 
Da li ste primetili (muskarci) da vecina devojaka ima ovakve odgovore...

1.Spavale samo sa trojicom
2.Pusile su samo jednom liku (i to onom koga su mnogo volele)
3.Probale su u rch samo jednom i ne svidja im se jer ih je mnogo bolelo (i opet naravno sa deckom koga su mnogo volele)

Bas sam pre neki dan pricao sa drugarom,i umrli smo od smeha kad smo to ustanovili....

Eto, dobili ste prosek, svaka čast kad vas nije mrzelo da sortirate tolike podatke za dž z;)
 
1.Spavale samo sa trojicom
otkud sad ovo sa trojicom?
zar nije svaki posle prvog drugi?

flirt.gif
 
Povodom trece stavke...meni se desilo da je jedna dama tokom snoshaja sama premestila moj organ u "zarezach" i iskakala se po njemu ko besna,ujutru dok smo pili kafu,ja joj kazem kako sam prijatno iznenadjen njenom preduzimljivoshcu a ona meni da to nikada pre u zivotu nije radila i da ne zna shta joj je bilo da tako neshto uradi..!!?
Bio si toliko "dobar" da je dama pokusala da spasi stvar????
Moja bivsha,neckala se pola godine da ga poljubi pod izgovorom da joj je to odvratno a kada ga je napokon i stavila u usta,vukla je toliko jako da mi se charshaf uvukao o dupe!
Ne znam shta im treba to foliranje i izigravanje svetice po svaku cenu?Mozda je to iz istog razloga iz kojeg svi mushkarci glume vanseriske jebbache...?
Predpostavljam da je to sve deo sexualnog folklora.....
z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
 
Da li ste primetili (muskarci) da vecina devojaka ima ovakve odgovore...

1.Spavale samo sa trojicom
2.Pusile su samo jednom liku (i to onom koga su mnogo volele)
3.Probale su u rch samo jednom i ne svidja im se jer ih je mnogo bolelo (i opet naravno sa deckom koga su mnogo volele)

Bas sam pre neki dan pricao sa drugarom,i umrli smo od smeha kad smo to ustanovili....

dal sam bijo sa zenama koje razbijaju stereotipe...ili one nisu bile sa stereotipnim :think:
 
Da li ste primetili (muskarci) da vecina devojaka ima ovakve odgovore...

1.Spavale samo sa trojicom
2.Pusile su samo jednom liku (i to onom koga su mnogo volele)
3.Probale su u rch samo jednom i ne svidja im se jer ih je mnogo bolelo (i opet naravno sa deckom koga su mnogo volele)

Bas sam pre neki dan pricao sa drugarom,i umrli smo od smeha kad smo to ustanovili....

ljudi....
s kakvim zenama se vi to druzite, zabavljate...
i onda efendija mora da postavlja temne tipa zene se strecaju na generalizaciju
kako da se ne iseces kada procitas nesto slicno
a)koliko godina imate ti i tvoj drug?
b)kakva to pitanja za ime sveta postavljate devojkama,zar nemate o bilo cemu drugom da pricate?
c)da li ste svesni da samo pacenici imaju potrebu da kao nesto sve znaju o tom nekome?
d)sta ce vam te informacije?da biste imali sa drugarima o cemu da pricate jer zabogamiloga nemate ni o cemu pametnijem?
e)ljudi......
 
Da li ste primetili (muskarci) da vecina devojaka ima ovakve odgovore...

1.Spavale samo sa trojicom
2.Pusile su samo jednom liku (i to onom koga su mnogo volele)
3.Probale su u rch samo jednom i ne svidja im se jer ih je mnogo bolelo (i opet naravno sa deckom koga su mnogo volele)

Bas sam pre neki dan pricao sa drugarom,i umrli smo od smeha kad smo to ustanovili....

ja se jedino razlikujem od navedenog sto i za sex kazem da sam spavala samo sa jednim, i ne odstupam od toga....mislim, posle prvog, svi su drugi, zar ne?
 
ja se jedino razlikujem od navedenog sto i za sex kazem da sam spavala samo sa jednim, i ne odstupam od toga....mislim, posle prvog, svi su drugi, zar ne?
A posle drugog svi su treći, posle trećeg svi su četvrti i taaako...
Onda se da zaključiti da je:

S[SUB]vi[/SUB] = n + 1

: )
 
Poslednja izmena:
Da li ste primetili (muskarci) da vecina devojaka ima ovakve odgovore...

1.Spavale samo sa trojicom
2.Pusile su samo jednom liku (i to onom koga su mnogo volele)
3.Probale su u rch samo jednom i ne svidja im se jer ih je mnogo bolelo (i opet naravno sa deckom koga su mnogo volele)

Bas sam pre neki dan pricao sa drugarom,i umrli smo od smeha kad smo to ustanovili....

Pa nisam to primjetio,obicno sa starim frendicama su mi sve govorili,cak i kad su nekom liku samo popusile i tako...Te nisu govorile da su spavale samo s trojicom nekad je bilo vise nekad manje...A nekad hm....;)! Ali takve djevojke jos nisam sreo kao ni one s ove jedne teme na ovom pod forumu koje se nakon nekoliko tura pica kresu s likom iz razloga sto osjecaju neku vrstu duga :)!

Elem ja ti tu mislim da po ovome sto si napisao,pa normalno da ce slagati s koliko se tipova torbala i mi to muskarci radimo samo sto vazi ovo : Zenino pomnozi sa 3 , a muskarcevo podijeli sa 3..Pa tako ako kaze da su 3ica onda su 9ica,a muskarac ako kaze 3 onda je 1 :)! Obicno je tako!

A za ovo drugo pa svako se voli torbati pa tako djevojke se ucugaju i prahne im **** i onda dadnu,ka i mi :)!
 
Da li ste primetili (muskarci) da vecina devojaka ima ovakve odgovore...

1.Spavale samo sa trojicom
2.Pusile su samo jednom liku (i to onom koga su mnogo volele)
3.Probale su u rch samo jednom i ne svidja im se jer ih je mnogo bolelo (i opet naravno sa deckom koga su mnogo volele)

Bas sam pre neki dan pricao sa drugarom,i umrli smo od smeha kad smo to ustanovili....
И то вам баш све причале? z:mrgreen:
 
ljudi....
s kakvim zenama se vi to druzite, zabavljate...
i onda efendija mora da postavlja temne tipa zene se strecaju na generalizaciju
kako da se ne iseces kada procitas nesto slicno
a)koliko godina imate ti i tvoj drug?
b)kakva to pitanja za ime sveta postavljate devojkama,zar nemate o bilo cemu drugom da pricate?
c)da li ste svesni da samo pacenici imaju potrebu da kao nesto sve znaju o tom nekome?
d)sta ce vam te informacije?da biste imali sa drugarima o cemu da pricate jer zabogamiloga nemate ni o cemu pametnijem?
e)ljudi......

a) 22
b) uglavnom pricamo o dubokoumnim stvarima, i citamo knjige tipa "kako da joj ga zbicim veceras'' i "ne pokusavaj da promenis partnera"
c) da to nam je vecina devojaka rekla da smo pacenici......a ne znamo zasto
d) imamo knjigu statistickih podataka o bludnicenju maloletnica i ostalih "lakih" dama
e) preozbiljno si shvatio temu.....
f) bash odlichan si
 
znaci uopste me ne interesuje sta i kako dok je dobro.
ovdje gore na nekim temama kad citam poruke vashoj ljubavi i sl. cini mi se da je ljubav patnja..
voditi ljubav i voliti nekog je valjda pozitivno osjecanje i nesto lijepo a ne gola depresija ili opsesija.
 

Back
Top