FOLIRANJE ORGAZMA!!!

Žene to umeju bolje! Ne znam kako muškarac isfolira orgazam,njima se vidi minuli rad na kraju...koliko ja znam...a možda sam godinama u zabludi,ako jesam prosvetlite me,molim vas...

Muskarci prosto nemaju potrebu da foliraju orgazam.Ako ne svrse, onda je veca sansa da je zena svrsila jer su talambasali duuuuuuuuugo pa mogu da kazu, 'napet sam' i cao.e a ako zena ne svrsi, gleda te ko nemca, pa se osecas fecesoidno a onda ima zena koje zarad mira u vezi/kuci foliraju.To su takozvane qrceve muchenice.
 
Žene to umeju bolje! Ne znam kako muškarac isfolira orgazam,njima se vidi minuli rad na kraju...koliko ja znam...a možda sam godinama u zabludi,ako jesam prosvetlite me,molim vas...

ma oni bre mogu da svrse i sa desankom..tako da njihovo svrsavanje ne mora da znaci da je bio i dobar seks..tako da hm...nije njihovo svrsavanje bash skroz meritorno...al fakat je da zena nekad folira...i nije strasno ako je to samo nekad..strasno je ako je to uvek..e onda ebesh posao
 
ma oni bre mogu da svrse i sa desankom..tako da njihovo svrsavanje ne mora da znaci da je bio i dobar seks..tako da hm...nije njihovo svrsavanje bash skroz meritorno...al fakat je da zena nekad folira...i nije strasno ako je to samo nekad..strasno je ako je to uvek..e onda ebesh posao

Ma nema žene koja nije bar jednom, iz različitih razloga, odglumila orgazam. Samo je bitno, kako ti reče, da to nije redovna praksa, onda već počinje druga tema.
 
Ma nema žene koja nije bar jednom, iz različitih razloga, odglumila orgazam. Samo je bitno, kako ti reče, da to nije redovna praksa, onda već počinje druga tema.

o jednom se ni ne govori...desava se...ne mogu da kazem da je to bash u redu..ali desava se iz razlicitih razloga...no kao sto kazesh potrebne su granice u tome...u svim tim odnosima izmedju muskarca i zene na kraju se sve svede na seks....gde ta strana funkcionishe..one druge problematicne lakse pronadju resenje...ako i ovo ne funkcionishe..hm..bome..resavanje nekih normalnih i obicnih problema tada bash moze da se zakomplikuje
 
ne moze se 100% provaliti..moze da se provali..ali ne zanosi se da si to uvek otkrio...morash se nauciti da su zene cudo...veliko...i svaka se razlikuje,...kao uostalom i vi..neke mozesh da provalish..al nemoj za sve da stvaljash ruku u vatru

Ja sam to rekao neki dan, pre nego sto sam banovan. Nema tu filozofije.Pravi orgazam se manifestuje pre svega grcenjem materice STO SE OSETI a ne grcenjem STOMAKA sto je foliranje.Zena trbusne misice moze da kontrolise i da ih grci ali misice unutrasnjosti vagine NE. I ne bih dalje jer ce me opet napasti i popicu ban bespotrebno.
 
Ja sam to rekao neki dan, pre nego sto sam banovan. Nema tu filozofije.Pravi orgazam se manifestuje pre svega grcenjem materice STO SE OSETI a ne grcenjem STOMAKA sto je foliranje.Zena trbusne misice moze da kontrolise i da ih grci ali misice unutrasnjosti vagine NE. I ne bih dalje jer ce me opet napasti i popicu ban bespotrebno.

pa..druze...moze..sve moze....i to grcenje moze....veruj miz:lol:
 
pa..druze...moze..sve moze....i to grcenje moze....veruj miz:lol:

Ma u redu, verujem ti.Ja ti rekoh, ti mozes da PROTURIS to grcenje stomacnih misica nekom ko ne zna EBENU RAZLIKU. Da izazoves grcenje unutrasnjosti vagine i materice mozes samo ako dobijes injekciju od 2 kubika oksitocina. I naveo sam ja tamo jos kojesta od 'simptoma' orgazma i krenulo je prepickavanje, dva zuta kartona i cao.
 
Ma u redu, verujem ti.Ja ti rekoh, ti mozes da PROTURIS to grcenje stomacnih misica nekom ko ne zna EBENU RAZLIKU. Da izazoves grcenje unutrasnjosti vagine i materice mozes samo ako dobijes injekciju od 2 kubika oksitocina. I naveo sam ja tamo jos kojesta od 'simptoma' orgazma i krenulo je prepickavanje, dva zuta kartona i cao.

ja ti ne govorim o proturanju grcenja stomacnih misica..ja tacno znam o cemu pricam..i kazem ti josh jednom...moze...i nije orgazam uvek samo grcenje vaginalnih misica...ko te je to slagao...no..sad mi je vec stvarno kasno da objasnjvama kakvi orazmi mogu da budu i kako da se manifestuju..u prirucnicimi i u praksi se obicno tvrdi da je to talasasto grcenej misica...koje muskarac po pravilu moze da oseti..ali postoje talasi koje su orgazam a ne manifestuju se jakim grcenjem..pri tom..zena koja se poradjala moze da grci unutrasnje misice...provereno
 
ne znam...nikad nisam folirala tako nesto
jer ne vidim svrhu...

Svrha je da se covek koga volis ne oseca kao bednik.Ja kako nemam obicaj da lazem za bilo sta necu ni da lazem o tom uzasnom osecaju na pogled na zenu koja je nezadovoljena. Dok sam bio klinac, bolela me patka kako joj je ali sa godinama...Eto, gde je bilo uspeha desio se i poneki corak.Nije bilo cesto ali je meni uzasno bez veze.Iskreno.
 
ja ti ne govorim o proturanju grcenja stomacnih misica..ja tacno znam o cemu pricam..i kazem ti josh jednom...moze...i nije orgazam uvek samo grcenje vaginalnih misica...ko te je to slagao...no..sad mi je vec stvarno kasno da objasnjvama kakvi orazmi mogu da budu i kako da se manifestuju..u prirucnicimi i u praksi se obicno tvrdi da je to talasasto grcenej misica...koje muskarac po pravilu moze da oseti..ali postoje talasi koje su orgazam a ne manifestuju se jakim grcenjem..pri tom..zena koja se poradjala moze da grci unutrasnje misice...provereno

Vazi, ok. Meni nema sta da objasnjavas.Ja te trule manifestacije orgazma NE PRIZNAJEM.Osim toga, nema potrebe zene da me lazu.I to grcenje mi je demonstrirano i ZATO ZNAM RAZLIKU.To ti kazem.I uostalom mogu da prepoznam da li je imala orgazam i da je nisam ja ebo ako je vidim neposredno posle. Vidi se to lutko, po zeni.
 
Poslednja izmena:

Back
Top