sat kada se ne slazu majka i muz?

Pravopis ti nije jaca strana...smislicu nesto posle,vezano za temu,pa cu ti reci,mogla si malo da nam docaras,al' ajde...
ебо правопис... чему то служи...z:lol: ево види мооње каки је озбиљан без ооооооооооооооооооооооооооо

Него.. да ти помогнем у смишљању...
Шта мислиш.. да их пошаље обоје на курс медитације...z:lol:
 
ебо правопис... чему то служи...z:lol: ево види мооње каки је озбиљан без ооооооооооооооооооооооооооо

Него.. да ти помогнем у смишљању...
Шта мислиш.. да их пошаље обоје на курс медитације...z:lol:

Ili,da skratimo proceduru...da ih posaljemo u ring,da rese problem,pa ko prvi (citaj jaci) devojci,njemu devojka.:per:
 
..ili da ona ode na kurs medijacije.. :lol:


..gadno je kad vas neko uvuche kao sudiju u sukob sa nekim..
..shta god da radi, ova zena ce u njihovim ochima, a i u svojim - da "bira strane"...shto je suludo.. :roll:
Ма сво троје. Да им она тамо служи као тампон зона.
Нема смисла да се побију пред светом. :mrgreen:

жао ми да убијам у појам новог члана... z:lol:

али.. ја мислим да они њу ич не воле чим јој то раде...z;)
 
pa bolje na mene, nego na kojicu... posle 20 i koosur ijada i dalje je samo...jakobinac....šo je super z:dm:


nego, tema.. otkud vi znata da ona ne mora da živi sa majkom... da je pošalje u dom ili lapot??..
ја сам бре гуру + заслужни члан + света којица тројерошчица + ....
ај нема смисла да ти стварам комплексе...z:lol:

Не знам откуд другима идеја да не мора, ал мени отуд што знам да се баш ништа не мора..
Чак и да не постоји толика нетрпељивост између њих.. и да се труде да њој не загорчавају живот, кад тад би пукло...
 
istina je, kojice guru-u...... šo da mi stfaraš ono u čem se drugi guše........ ( :

pa ne znam otkud ideja drugima da ne mora, pa sam i priupitao....

да се труде да њој не загорчавају живот, кад тад би пуклo

znaš koliko je to individualno ..znam par koji ne mora da živi u zajednici sa roditeljima, pa ipak to čine..pročitao sam i ovde na forumu (oni su divni ljudi, ne plaćamo kiriju, dobro živimo i tako više od 10 godina)
ne znam da li se dovoljno dobro ovde razume da postoje ljudi koji nisu baš u zavidnoj materijalnoj situaciji ili su iz sličnih razloga prinuđeni da žive sa jedim ili oba roditelja...tako da sam protiv isključivosti, al znao sam da će biti ne moraš, to je tvoj život i tako sličnih odgovora...eh..( :
 
Муњо, људи пишу можда из личног искуства...
Ми смо имали опцију, или да живимо са мојом свекрвом, или да нађемо стан, у најкризнијим годинама, са малом бебом, ја на трудничком, мој муж без посла.
Али смо знали, ако останемо тамо, брак ће нам доћи у кризу.
И отишли смо, а како смо се сналазили, за другу је причу.
Постављачица теме није у могућности да разреши сукоб између мајке и мужа, значи, најбоље је да се одселе!
 
Муњо, људи пишу можда из личног искуства...
Ми смо имали опцију, или да живимо са мојом свекрвом, или да нађемо стан, у најкризнијим годинама, са малом бебом, ја на трудничком, мој муж без посла.
Али смо знали, ако останемо тамо, брак ће нам доћи у кризу.
И отишли смо, а како смо се сналазили, за другу је причу.
Постављачица теме није у могућности да разреши сукоб између мајке и мужа, значи, најбоље је да се одселе!
ех то дивно лично искуство.. са којим се правимо важни овде по форуму... па испадне џумбус..z:lol:

Ако сам ја овако рогата истрпела живот у заједници пар година, а да се ни једном не посвађам, онда могу сви...:sanke:

па и ти...z:p
 
pa opet..šta ako ne mogu realno da izdvoje ni 150 € za stan...?? to je nekome veliki novac...zašto je teško shvatiti.. moguće je da je to u pitanju, ne tvrdim...možda je tu neko bolestan, ne može da radi..ne može da zaradi....nismo svi zdravi i sposobni....e, ima još nešto što bih želeo da kažem: stvarno ne razuemm muškarce i žene koji protiv roditelja svojih supružnika gaje netrpeljivost da ne kažemo nešto teže...ja to ne kapiram..al dobro, ja sad sfašta ne kapiram ...pa tako.. ( :
 
Poslednja izmena:
istina je, kojice guru-u...... šo da mi stfaraš ono u čem se drugi guše........ ( :

pa ne znam otkud ideja drugima da ne mora, pa sam i priupitao....



znaš koliko je to individualno ..znam par koji ne mora da živi u zajednici sa roditeljima, pa ipak to čine..pročitao sam i ovde na forumu (oni su divni ljudi, ne plaćamo kiriju, dobro živimo i tako više od 10 godina)
ne znam da li se dovoljno dobro ovde razume da postoje ljudi koji nisu baš u zavidnoj materijalnoj situaciji ili su iz sličnih razloga prinuđeni da žive sa jedim ili oba roditelja...tako da sam protiv isključivosti, al znao sam da će biti ne moraš, to je tvoj život i tako sličnih odgovora...eh..( :
И ја сам против искључивости.. зато и саветујем медитацију...z:lol:

Драго ми је када чујем неку лепу причу.. мада је многима тешко да поверују да су такве приче стварне...
Зашто се преиспитивати и разумети друге када је тако лако препустити се мржњи.
Када мржња ухвати маха тешко је зауставити је.. и тада је заиста најбоље решење да оду..
колико год им то финансијски било тешко...
 
pa opet..šta ako ne mogu realno da izdvoje ni 150 € za stan...?? to je nekome veliki novac...zašto je teško shvatiti.. moguće je da je to u pitanju, ne tvrdim...možda je tu neko bolestan, ne može da radi..ne može da zaradi....nismo svi zdravi i sposobni....e, ima još nešto što bih želeo da kažem: stvarno ne razuemm muškarce i žene koji protiv roditelja svojih supružnika gaje netrpeljivost da ne kažemo nešto teže...ja to ne kapiram..al dobro, ja sad sfašta ne kapiram ...pa tako.. ( :
Да то јесте велики новац. Нечија месечна плата... али.. нека иду у добановце, чортановце, где год..
тамо ће плаћати знатно мање.. плус могу и неки лукац да засаде..z:lol:
Боље него да загорчавају живот и себи и тој јадној жени која их трпи у свом стану.

Ето ти не разумеш.. ја разумем али не оправдавам..
Да би се сукоб решио потребна је сарадња обе стране...
мноооого стрпљења и добре воље... а ако тога нема онда...z:hi:
 
brže, bre to kojice, počeće otisak nedelje...gleaj, priča o deci koja mogu, a izdržavaju ih roditelji - plaćaju kiriju je priča o deci- kretenima..to nije lepa priča...al to je offtopic..

eto, naš narod..nek ide muzikolog da čuva guske po barandi, nek arheolog čuva šampinjone u kos. mitrovici....batali to, neg priđi psihološki problemu, dakle MORAJU da žive zajedno i kako to sad pomiriti..



која их трпи у свом стану.
te podatke nemamo... :P
 
Poslednja izmena:
Не морате да живите заједно!
Живи са мужем и стварај своју породицу, а ти са мајком остани у добрим односима.
Овако ће ти брак доћи у кризу.

Tacno,ali nekada nije bas sve lako uraditi nesto.Mama mi je bolesna i ne moze sama.Kada bih otisla pocepala bih se na pola a problem bi ostao.Sta mislite o ludoj ideji da mozda p[ostoji sansa da nadu zajednicki jezik.Pritom mama mi nije bas u mladim godinama i ostala je bez tate a ta nije prebolela a pitanje i da li ce!
 
Па, извињавам се што уплићем личну причу, али мислим да је веома битно направити приориотете.
Јако је тешко бити између две особе које волиш, а тако постоји велика шанса да изгубиш особу са којом желиш да делиш живот.
 
Tacno,ali nekada nije bas sve lako uraditi nesto.Mama mi je bolesna i ne moze sama.Kada bih otisla pocepala bih se na pola a problem bi ostao.Sta mislite o ludoj ideji da mozda p[ostoji sansa da nadu zajednicki jezik.Pritom mama mi nije bas u mladim godinama i ostala je bez tate a ta nije prebolela a pitanje i da li ce![/QUOTE]

Mami treba paznja i nega,ne moze sama...zar onda ne bi mogla malo da ocuti i pusti vas da zivite svoj zivot...ipak ti sada imas svoj zivot,mozda je problem u tome sto ona to ne moze,ili nece da shvati...
Ovo boldovano ti je verovatno toliko puta receno,da ti je mozak isprala...kako god,poznati su mi takvi ljudi,ugusices se tu.
 

Back
Top