oblici-velicine-duzine penisa

sa koliko ste muskaraca spavale i koliko vam je godina

  • 1

    glasova: 0 0,0%
  • 1-10

    glasova: 4 30,8%
  • 10-15

    glasova: 1 7,7%
  • vise od 15

    glasova: 8 61,5%

  • Ukupno glasova
    13
  • Anketa je zatvorena .
Jednom mi se dopalo kad je momak imao malo zakrivljen .. inace volim ono najnormalnije da izgledaju, kao strela zdrav prav i puniji i duzi ;)
Samo jednom sam bila sa momkom koji je imao nesto manji, ne ekstremno, ali rekla bih manji od proseka svakako. Na cudo sex je bio ipak dobar, jer je provalio dobre poze u kojima i odgovara sto je manji...jes' da me je vrat posle boleo hehe
ALi velicina i debljina se ipak ceni
 
Ne hvališem se ja, daleko bilo... z:lol:... ali stvarno ima preširokih koje ne prijaju.
Vidiš da se mnogi žale, nije sve ni u K, nešto je i u .... z:)

a ko je njima rekao da su ,,normalni,, a ne ,,pikavci,, hihihiihiih:hahaha::hahaha:

bez zezanja...... bila sam sa tipom koji je imao.... pa ...hm... rekla bih... poprilicnu obdarenost.... i sex je u pocetku bio pomalo....,,otezan,,... i on je bio toga svestan.... medjutim uz puno strpljenja .... posle je bilo NAJBOLJE nego IKAD....
:zstidljivko:
 
kakav vam najvise odgovara
meni licno ... kad je debeo, a nije predugacak.....

jednom u zivotu mi se desilo da mu je sstvarno mali..... a bila sam zaljubljena u tipa do j...., hvala bogu da on nije u mene toliko, inace bila sam spremna da se odreknem sveta novih isskustava zbog njega..... nemam pojima sta bi samnom bilo do sada .... u tom slucaju.

Verovatno bi bila na psihijatriji.!!!


Mene zanima kolika je ta razlika izmedju normalnog i obdarenog u seksu.
Bas extremna ili sve zavisi koliko volis decka sa kim si u vezi?
Pricao sam sa sadasnjom devojkom o tome jer je i ona imala pre mene obdarenog.
Kaze mi da sam budala i da se ne tripujem da me voli i da sam dobar, ali me kopka to sto je imala tog obdarenog.
 
Mene zanima kolika je ta razlika izmedju normalnog i obdarenog u seksu.
Bas extremna ili sve zavisi koliko volis decka sa kim si u vezi?
Pricao sam sa sadasnjom devojkom o tome jer je i ona imala pre mene obdarenog.
Kaze mi da sam budala i da se ne tripujem da me voli i da sam dobar, ali me kopka to sto je imala tog obdarenog.

Normalno 14-15cm, iznad proseka 15-18cm, obdareno 18+.

To su podaci sa foruma na kojima se otvoreno prica o velicini.

http://www.flickr.com/photos/pforret/118965411/
 
Jednom mi se dopalo kad je momak imao malo zakrivljen .. inace volim ono najnormalnije da izgledaju, kao strela zdrav prav i puniji i duzi ;)
Samo jednom sam bila sa momkom koji je imao nesto manji, ne ekstremno, ali rekla bih manji od proseka svakako. Na cudo sex je bio ipak dobar, jer je provalio dobre poze u kojima i odgovara sto je manji...jes' da me je vrat posle boleo hehe
ALi velicina i debljina se ipak ceni

He, garant je bilo ono noge na ramena... z:lol:
Ti si zivi dokaz da je velicina ipak bitna. z:lol:
Mogla si vrat da slomis. z:lol:Kako god, ako ti opet naleti takav, uzmi Redizork od 1.5mg i vitamin B6- da olaksas cirkulaciju u vratu.Manje ce da te boli vrat posle sexa.
 
He, garant je bilo ono noge na ramena... z:lol:
Ti si zivi dokaz da je velicina ipak bitna. z:lol:
Mogla si vrat da slomis. z:lol:Kako god, ako ti opet naleti takav, uzmi Redizork od 1.5mg i vitamin B6- da olaksas cirkulaciju u vratu.Manje ce da te boli vrat posle sexa.

Hvala na savetu, ali nece mi naleteti vise takav- od sad odmah "kitu na sto- da vidimo sta nudis" pre nego sto udjem u vezu sa nekim z:p
 
Ako je 14 normalno, onda malog nisam ni imala na srecu..uh pa sta je malo onda? 8?

Ne znam, svojevremeno je jedna jedina forumashica (ne secam se koja) rekla da je naletela na 10cm i da je to bilo bas malo.Ostale uglavnom nisu ni znale da postoji ispod 25. I onda sam ja rekao da njihovi momci verovatno ne mere lenjirom nego toplomerom i izbila je svadja.... standardno...
 
ja stvarno ne znam ijednog da legne skine se i stavi lenjir ili krojacki metar da ga meri
da bi dokazao muskost z:D mislim stvarnooooo :lol:

Pa merili smo svi kao klinci.Samo to nece da prizna vecina. Ja sam bre najiskreniji ovde. Pa onda varamo sami sebe, merimo odozdo, da dobijemo koji cm vise....
Pa ono, na nekoj zurci trpamo u pantalone flasice od ruma (unucic) da riba kao oseti tuki za vreme plesa.... Uzas. z:lol:
 

Back
Top