Kako napraviti besplatan sajt - objasnjenje

ja sam svoj sajt napravio sa www.weebly.com
ovo je moj sajt http://marko-soft.weebly.com/ , inace napravio sam ga za 10 min.

Sad sam pogledao weebly i svidja mi se. Jednostavan je za upotrebu i moze veoma brzo da se napravi solidan sajt. Sto se tice tvog sajta, nije los samo bih u download sekciji pored linkova dodao kratak opis svakog programa i par slika. Za pocetak nije lose. :)
 
Sad sam pogledao weebly i svidja mi se. Jednostavan je za upotrebu i moze veoma brzo da se napravi solidan sajt. Sto se tice tvog sajta, nije los samo bih u download sekciji pored linkova dodao kratak opis svakog programa i par slika. Za pocetak nije lose. :)
poslusao sam tvoj savet i ubacio sliku za svaki program, takodje se i u pozadini cuje muzika,nadam se da je sad bolji.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav,
Registrovao sam se samo da vam odgovorim na temu.
Neko je spomenuo weebly builder i ostale, to jeeste jednostavno ali mogucnosti su nikakve. Najlaksi nacin da napravite profesionalan websajt besplatno bez mnogo muke i programerskog iskustva je koriscenje Joomla(sistem za upravljanje sadrzajem), jedan od najpopularnijih i najboljih nacina kako da pocetnici a i oni iskusniji naprave profesionalan sajt..
Ako zelite detaljna uputstva o kako napraviti websajt za pocetnike onda posetite ovaj websajt http://www.napraviwebsajt.com , tu cete naci sva potrebna uputstva i pomoc kako najlakse i najbrze do profesionalnog websajta a da ne morate biti iskusan programer! Sajt je jos uvek u izradi (vec zavrsnoj fazi) ali bice gotov kroz par dana i ne bi bilo lose da posetiti jer cete naci mnogo dobrih saveta i uputstava .
pozdrav
 
Novi sam u svemu ovome pa imam jedno pitanje

registrovao sam domen na co.cc i hosting preko 000webhost. i nikako mi ne ulazi u glavu sta dalje da radim.

pokusavao sam preko total komandera da se konektujem al ne uspeva.

ne znam jel treba da sacekam 24 casa il ja nesto ne radim kako treba.

takodje, probao sam i preko iz.rs al tamo trazi DNS server a ja nemam pojma sta mu to dodje.

i molio bih da me ne iznapusavate ako su glupa pitanje vec da mi pomognete :D

Unapred hvala.
 

Back
Top