snajderi,dizajneri i drugi koji se razumeju u platna ,,,,

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

salbo_pismena

Ističe se
Banovan
Poruka
2.767
Dakle da ponovim
Snajderi,dizajneri,i drugi koji se razumeju u platna,,,UPOMOC
Ne znam sta da radim ....A evo u cemu je stvar
Muz mi je doneo jaknu perjanu, od njegovog tate iz ormana(orman,verovatno nije otvaran jedno 2 godine). i rekao :Ova jakna mora na hemisko ,,nemoj stavljati u ves-masinu
Jakna je odlicna
perjana ,,mislim da ima dva lica,,,jedno lice je svetlo sivo,,i cebasto je.
a drugo je teget boje,i oblozeno.je onim suskavim materijalom ,kojim su inace oblozene perjane jakne,,,..(podseca me na onaj "najlon" od koga su napravljene kapuljace,koje se izvlace iz kragne na perjanoj jakni,mislim da se zovu VETROVKE,,ili tako nekako)...
Jakna je nekako sva mirisala na prasinu i vlagu,,neprijatna mi je bila i pomisao sta sve od raznoraznih buba zivi u njoj...i razmnozava se,dok ceka da se odnese na hemisko..iii..
Naravno,da sam oprala jaknu u masini..:)
Naravno da je jakna prezivela,,
ali ne skroz...:).
Teget lice (koje je verovtno, predvidjeno za vlazno vreme :) ), se na nekim delovima ogulilo...:)..tj. pola-ogulilo..
Izgledada su neki delovi jakne, i pre pranja u ves masini bili ,ne primetno popucali..a u ves masini su poceli da se gule....
Sada je jakna cista ,samo je malo , na rukavima i kod kragne oguljena :) .
,,Jakna ,posle pranja,izgleda kao da si je doneo sa djubrista...
Kada je moj muz video jaknu,,malo je dobio crvenilo u licu ,,i tu i tamo su mu se mogli videti kapilari na celu,,poceo je da se znoji,,zacrvenele su mu se oci..:)...ocekivala sam paru iz usiju,,ali samo nje ,nije bilo
Posto je on jedan dobrica,samo mi je rekao..(mirnim glasom i crvene glave)---Znaci havarila si mi jaknu--
Vidim da mu je jako stalo do jakne,i bas bih htela da je nekako popravim,
Volela bih da moze da je nosi.
.Predpostavljam da, nov najlon ne moze da se zalepi,,,,niti da se zakrpi..
Imam ,cak,ideju da te delove skroz ogulim ,
Tako bi jakna bila crno-teget...i uopste ne bi izgledalo tako lose.Samo mi nije jasno kako to da izvedem?
Mozda je potrebno da premazem nekim sapunom ili tako necim da bi to islo lakse..
Ovako se bojim da cu pocepati I onu postavu ispod,,,
Jedina osoba koja bi znala sta da radim,jeste moj tata,,koji je bio snajder i krojac, On, na zalost nije samnom vec nesto duze od godinu dana,,Posto ja nemam ideju ko bi mogao da mi kaze sta da radim,,
ja ,evo pitam vas...
Ima li neko nekakvu ideju,,,sta se radi u slicnim situacijama...:)
 
Dakle da ponovim
Snajderi,dizajneri,i drugi koji se razumeju u platna,,,UPOMOC
Ne znam sta da radim ....A evo u cemu je stvar
Muz mi je doneo jaknu perjanu, od njegovog tate iz ormana(orman,verovatno nije otvaran jedno 2 godine). i rekao :Ova jakna mora na hemisko ,,nemoj stavljati u ves-masinu
Jakna je odlicna
perjana ,,mislim da ima dva lica,,,jedno lice je svetlo sivo,,i cebasto je.
a drugo je teget boje,i oblozeno.je onim suskavim materijalom ,kojim su inace oblozene perjane jakne,,,..(podseca me na onaj "najlon" od koga su napravljene kapuljace,koje se izvlace iz kragne na perjanoj jakni,mislim da se zovu VETROVKE,,ili tako nekako)...
Jakna je nekako sva mirisala na prasinu i vlagu,,neprijatna mi je bila i pomisao sta sve od raznoraznih buba zivi u njoj...i razmnozava se,dok ceka da se odnese na hemisko..iii..
Naravno,da sam oprala jaknu u masini..:)
Naravno da je jakna prezivela,,
ali ne skroz...:).
Teget lice (koje je verovtno, predvidjeno za vlazno vreme :) ), se na nekim delovima ogulilo...:)..tj. pola-ogulilo..
Izgledada su neki delovi jakne, i pre pranja u ves masini bili ,ne primetno popucali..a u ves masini su poceli da se gule....
Sada je jakna cista ,samo je malo , na rukavima i kod kragne oguljena :) .
,,Jakna ,posle pranja,izgleda kao da si je doneo sa djubrista...
Kada je moj muz video jaknu,,malo je dobio crvenilo u licu ,,i tu i tamo su mu se mogli videti kapilari na celu,,poceo je da se znoji,,zacrvenele su mu se oci..:)...ocekivala sam paru iz usiju,,ali samo nje ,nije bilo
Posto je on jedan dobrica,samo mi je rekao..(mirnim glasom i crvene glave)---Znaci havarila si mi jaknu--
Vidim da mu je jako stalo do jakne,i bas bih htela da je nekako popravim,
Volela bih da moze da je nosi.
.Predpostavljam da, nov najlon ne moze da se zalepi,,,,niti da se zakrpi..
Imam ,cak,ideju da te delove skroz ogulim ,
Tako bi jakna bila crno-teget...i uopste ne bi izgledalo tako lose.Samo mi nije jasno kako to da izvedem?
Mozda je potrebno da premazem nekim sapunom ili tako necim da bi to islo lakse..
Ovako se bojim da cu pocepati I onu postavu ispod,,,
Jedina osoba koja bi znala sta da radim,jeste moj tata,,koji je bio snajder i krojac, On, na zalost nije samnom vec nesto duze od godinu dana,,Posto ja nemam ideju ko bi mogao da mi kaze sta da radim,,
ja ,evo pitam vas...
Ima li neko nekakvu ideju,,,sta se radi u slicnim situacijama...:)

Ja imam fantasticnu ideju: Kazi mu evo ti jakna pa se jedi sa njom...
JEDALA GA jakna sa va lica...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top