Koji fax upisati za fizioterapeuta?

prosle godine sam pricala sa profesorkom biologije i slucajno smo bas dotakli tu emu,kako ona kaze,nema fax,samo visa,ali je bas i naglasila da je dobro zato sto je samo vise ne mucis se mnogo da zavrsis a imas posao i tako te stvari....znaci do prosle godine nije imao fax,a sad,iskreno sumnjam da se da tako kazemo otvorio,mada proveri ti jos malo,ne uzimaj ovo za sto posto tacnu informaciju
 
Ne postoji fakultet, mozes biti fizioterapetski tehnicar (sa srednjom skolom) ili visi fizioterapet (sa visom skolom). Ne znam koja te oblast zanima, ukoliko je to, npr sportska medicina, onda mozes da zavrsis medicinski fakultet, pa na specijalizaciju.
Mislim da na DIF-u postoji smer kineziterapija, ali nisam sigurna.
 
Visa skola se sad zove Visoka zdravstvena skola strukovnih studija, sto prakticno znaci da posle zavrsene 3. godine mozes da upises strukovne specijalisticke studije iz te oblasti. Trenutno se radi na programu tih studija, reforma je u toku, prva generacija po novom programu zavrsava studije 2010. godine.
 
Pozdrav za sve...Imam jedno pitanje,tj.vise...ali za pocetak ovo pitanje.Da li postoji fakultet za fizioterapeuta?Znam da postoji visa,ali me interesuje da li postoji fax?Ili na kom je faxu taj smer-za fizioterapeuta? :worth: pomagajte:) z:hi:

pozdrav

Nema faxa za fizioterapeuta. Ili visa, pa specijalisticke studije, ili mada to nije isto, medicina, pa specijalizacija za fizijatra...
 

Back
Top