Vrati mi bubreg!!!

?

  • Vrati bubreg, vraaatiii buuubreeeg!

  • Daj pare!!!

  • Nek mu ne da ništa, ko ga šiša kad je naivan i glup!

  • E, svašta!!!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

KNUT

Aktivan član
Poruka
1.265
Ukratko:

Muž donira ženi bubreg, ona preživi i žive srećno... dok ona ne počne da ga vara sa drugim i podnese zahtev za razvod.

Muž hoće bubreg natrag ili 1.700.000 dolara, koliko on smatra da je vrednost bubrega.

Šta mislite šta će biti i ko je u pravu?

kidney-back-160.jpg


Izvor
Opširnije
 
Poslednja izmena:
Chitala sam to... Pa, ne znam sta ce biti, cini mi se da je zakon na njenoj strani... Jeste bzvz, ali ona ne moze da ostane sa njim ako ne zeli, samo zato jer joj je dao bubreg... Dok su se voleli, davali su jedno drugom svasta, ali kad ljubav nestane, bilo je sta je bilo... Normalno je da cemo da se pomazemo, ali ne ostajemo sa nekim iz zahvalnosti, tj. moze, ali ako je bas njesra u vezi, bolje preseci. Nije lepo prema njemu i ko zna koliko je covek ocajan, ali sta sad... :confused:
(isto bih pisala i da je ona njemu dala bubreg a on nju ostavio, samo da se zna : ) )
 
Ја сам увек за равноправну поделу имовине.
Што си унео у брак, то припада теби, а што сте заједнички стекли, дели се на пола.
Поклони се не деле и не враћају.
 
Ovom coveku tj "glupom coveku" niko nije kriv sto je svoje postenje i svoju dobrotu dao nekome ko to uopste ne zasluzuje.
I posle svega sto se desilo medju njima, i nakon ovog razocarenja koje mu je zena priredila, ni u tom slucaju ne ide da mu vraca ono sto joj je poklonio u vreme kad su jos bili srecni. Jer, to je ipak bio njegov poklon od srca, a ja jos nisam do sad cula da se POKLONI VRACAJU. To su trebali da se dogovore pre svega ovoga, tj da potpisu neki ugovor, a ovako.... Ovako stvarno nema smislila da se raspravlja oko toga...
 
Ovom coveku tj "glupom coveku" niko nije kriv sto je svoje postenje i svoju dobrotu dao nekome ko to uopste ne zasluzuje.

Pa, ybt, nije glup, oni su tad bili u ok braku. Imaju decu i sve, sta, trebalo je da je pusti da umre?

A sad, posto ga je prevarila, onda je ipak trebalo da je pusti da umre?

Ne razumem ljude koji su shvatanja da ljubav, veza, brak itd, moraju da budu vechni. :neutral:
 
ae dao si bubreg,tad si radio pravu stvar za onog koga volis,a ako nista drugo to je ucinio majci svoje dece,i sta sad on bi nazad bubreg koji sada u stvari pripada njoj? eek: transplantacija vracanja bubrega :neutral: glupost.
 
ja mislim da je samo povredjen i zeli da zeni skrene paznju na to
nece on bubreg nego da ona pati i tuguje ili je bar samoprekorno grize savest jer ga je prevarila
ne poznaje chova zene,jadnichak
 
Само ће да пукне још пара за адвокате z:mrgreen:
Amerikanci rade po Anglosaksonskom pravu, koje nije striktno nao naše, već se bazira na prethodnim slučajevima i njih koristi kao reference prilikom određivanja krivice i kazne...

Hoću reći, uz dobrog advokata i sreću da je sudija neko ko je bio povređen svojevremeno (i još uvek), dotični ima veeelike šanse da se izvuče sa parama... ili bubregom.
 

Back
Top