Opteron

  • Začetnik teme Stevan Doganjic
  • Datum pokretanja
U ovoj zemlji - nigde. Ovde se ne može naći ni Athlon 64. FX51 i 53 ni pod tačkom - razno, a o Opteronu možeš da sanjaš kao da još nije ni izmišljen.

Ovo, nažalost, nije šala. A i šta će ti? To nije procesor za kućnu upotrebu. Ploče se za njega namenski prave, što će reći - teško da ih igde ima u maloprodaji. Za kućno "divljanje" više nego prejak je Athlon FX53, koji je i sam skup. Njegova snaga bi se videla tek u 64-bitnim operacijama, koje još uvek nisu "ničim izazvane". Nađi negde Athlon 64 ili pomenuti FX53. Jedino što je i za njih teško naći ploče. Prilično su deficitarne.
 
Izvini, al' Athlona 64 ima kod nas.
Inace sto se tice Opterona, zaboravi, stvarno ti netreba! Ako ti i treba nesto mnogo jako onda se obratis firmama koje imaju da ti ponude serverske masine!
 
CPU AMD Athlon 3200+ XP, SSE, 64 bita, Box - 292
Pricham naravno o cenama kod mene...
Uskoro cu dobiti i par Opterona, cena ce biti formirana kad stignu...
Pozdrav
 
rastamann:
CPU AMD Athlon 3200+ XP, SSE, 64 bita, Box - 292
Pricham naravno o cenama kod mene...
Uskoro cu dobiti i par Opterona, cena ce biti formirana kad stignu...
Pozdrav

Svaka čast! Ne mogu da verujem da i ovde neko nudi PRAVI hardver, a ne samo konfekciju! A šta ćeš sa pločama? Za ovakve igračke bile bi prikladne Tyan. Ima li šanse da tako nešto nabaviš?
 
StORM48:
rastamann:
CPU AMD Athlon 3200+ XP, SSE, 64 bita, Box - 292
Pricham naravno o cenama kod mene...
Uskoro cu dobiti i par Opterona, cena ce biti formirana kad stignu...
Pozdrav

Svaka čast! Ne mogu da verujem da i ovde neko nudi PRAVI hardver, a ne samo konfekciju! A šta ćeš sa pločama? Za ovakve igračke bile bi prikladne Tyan. Ima li šanse da tako nešto nabaviš?


Trebaju mi stampac i skener (za po kuci) imas li nesto *pametno*?
 
Za STORM_A - Za Tyan idem na razgovore sledece nedelje, tako da cu onda tek moci o tome da pricham...(bice,bice)

Za DIOGENA-najbolje bi bilo da mi se javish
063/8720-280
Imam poprilichno jak asortiman, tako da bi ovako ishlo dosta teshko...
 

Back
Top