Jedno pitanje molim vas za iskren odgovor

mmarko848

Obećava
Poruka
67
Zdravo interesuje me sledece|......Sta bi vi uradili da ste u mojoj situaciji.....dakle idem sa devojkom vec jedno 2meseca i pita me dali sam ikad vodio ljubav tj. dali sam imao sexualne odose ranije, a ja nisam ali neznam sta da kazem dali da budem iskren i rece da sam nevin a imam 20god ili da slazem i kazem nesta drugo, jer mislim ako kazem istinu mislice da sam tamo neki koji nikad nije ima devojku a to nije istina, onda mozda bolje da slazem i neka sve ide kako bude islo? Sta bi ste vi rekli da ste u mojoj situcaciji...Hvala
 
Zdravo interesuje me sledece|......Sta bi vi uradili da ste u mojoj situaciji.....dakle idem sa devojkom vec jedno 2meseca i pita me dali sam ikad vodio ljubav tj. dali sam imao sexualne odose ranije, a ja nisam ali neznam sta da kazem dali da budem iskren i rece da sam nevin a imam 20god ili da slazem i kazem nesta drugo, jer mislim ako kazem istinu mislice da sam tamo neki koji nikad nije ima devojku a to nije istina, onda mozda bolje da slazem i neka sve ide kako bude islo? Sta bi ste vi rekli da ste u mojoj situcaciji...Hvala

Reci istinu.........Nemoj lagati.......Jer ce saznati.......istina ma kakva bila je uvek pozeljnija od lazi.Ako nije isfolirana devojka,to ce joj biti simpaticno.Reci joj da si cekao na pravu.I to je to.
Pozdrav i srecno.:ok::
 
Poslednja izmena:
Reci istinu.........Nemoj lagati.......Jer ce saznati.......istina ma kakva bila je uvek pozenjija od lazi.Ako nije isfolirana devojka,to ce joj biti simpaticno.Reci joj da si cekao na pravu.I to je to.
Pozdrav i srecno.:ok::

Upravo tako. Najvaznije je biti iskren, a pored toga, devojkama puno znaci kad je prva (znaci da si cekao na pravu, smatrace se posebnom sto si bas nju odabrao).
 
Zdravo interesuje me sledece|......Sta bi vi uradili da ste u mojoj situaciji.....dakle idem sa devojkom vec jedno 2meseca i pita me dali sam ikad vodio ljubav tj. dali sam imao sexualne odose ranije, a ja nisam ali neznam sta da kazem dali da budem iskren i rece da sam nevin a imam 20god ili da slazem i kazem nesta drugo, jer mislim ako kazem istinu mislice da sam tamo neki koji nikad nije ima devojku a to nije istina, onda mozda bolje da slazem i neka sve ide kako bude islo? Sta bi ste vi rekli da ste u mojoj situcaciji...Hvala

Ја јесам у твојој ситуацији и кад бих у овом тренутку имао девојку рекао бих јој онако како јесте, нема разлога да се то крије а ако јој баш то смета онда нека нађе неког искусног, већ опробаног, шта да јој радиш...
2ekrslg.gif
 
ja sam uvek volela nevine momke... :D
a neeee, stvarno, tako mi je to slatko!
i ne zafrkavam te nego sam iskrena!
trebalo bi da joj kazes bas ono sto ovde rece neko, da si nevin, i da si cekao pravu devojku...
ko zna, mozda je to raznezi, a ako te bude i pomislila ismevati, teraj je u ****, i mani se glupace!
mada mislim se ja, pa ne bi valda bio sa nekom glupacom :D
kissess i good luck!
 
Samo istina,jer sve sto guras pod tepih,na kraju ce isplivati na povrsinu.To sto imas 20 godina i nisi spavao ni sa jednom devojkom,neka te uopste ne dotice.To sto je sad zavladala ta moda sexa pre 20-te je potpuno pogresno i masa momaka i devojaka to ne cini iz ljubavi,vec samo da bi se pokazali i pohvalili u drustvu,sto je apsurd.A uglavnom oni sto se najvise hvale(pogotovo muskarci) svojim sexualnim avanturama,nisu nikad to ni uradili.Zato pamet u glavu,zanemari te "maco teze" i reci joj istinu.Pozz :bye:
 
Bolje slazi, jer ovako bar imas sanse "da ubodes", pa sta te zabole posle ako provali da si slagao. "Posle J+++ nema kajanja". Ako joj kazes istinu, bogami ces jos dugo apstinirati, vrtece te oko malog prsta sve dok ne poludis, seti se filma americka pita :)

Saglasan sa kolegom! Ona to svakako ne moze da zna, a moze da te vrti...e sad je samo pitanje dali ces ti znati kako, posto si vec imao...:whistling:
 

Back
Top