Sta mislite o ovakvom liku?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
19.457
Lik pusi dve kutije Morave dnevno.Nosi jeans i kozu, nikada patike vec iskljucivo cizme i to one u stilu vestern filmova (leti i zimi). Stalno mirise na BRION (varijanta 'sensitiv', ne onaj braon) i uvek ima bradu od dva dana. U restoranima uzima seckano suvo meso i pije kruskovu rakiju koju gasi pivom. Gnusa se malog fudbala, kladionica, teretana i svega sto je tzv. 'muski'.
Vozi neki Ford star bar 30 godina, u stanju raspadanja.
Od novina cita samo i iskljucivo Politiku. Nema televizor a mobilni telefon mu je ericsson 628 (model star 10 godina) kome se baterija rasklimala i drzi se gumicom.
Napominjem da lik nije stipsa, osrednjeg je imovinskog stanja i ima solidan posao.
Takodje napominjem da zene umiru za njim.
Vase misljenje?
 
Lik pusi dve kutije Morave dnevno.Nosi jeans i kozu, nikada patike vec iskljucivo cizme i to one u stilu vestern filmova (leti i zimi). Stalno mirise na BRION (varijanta 'sensitiv', ne onaj braon) i uvek ima bradu od dva dana. U restoranima uzima seckano suvo meso i pije kruskovu rakiju koju gasi pivom. Gnusa se malog fudbala, kladionica, teretana i svega sto je tzv. 'muski'.
Vozi neki Ford star bar 30 godina, u stanju raspadanja.
Od novina cita samo i iskljucivo Politiku. Nema televizor a mobilni telefon mu je ericsson 628 (model star 10 godina) kome se baterija rasklimala i drzi se gumicom.
Napominjem da lik nije stipsa, osrednjeg je imovinskog stanja i ima solidan posao.
Takodje napominjem da zene umiru za njim.
Vase misljenje?

Neampojma, moram to da vidim. :)

Moze da bude zanimljiv zato sto se razlikuje od vecine (telefon, kola, nema TV, odeca...itd) i sto je individualac ali isto tako moze da bude mator, ogrezao u navike, nesposoban da bude sa nekim blizak i nespreman da bilo sta menja (opet telefon, kola, odecu...haha).
(A mozda je i sve to zajedno?).
Ne svidja mi se "samo i iskljucivo".

Nije mi nesimpatican, doduse.
 
Lik pusi dve kutije Morave dnevno.Nosi jeans i kozu, nikada patike vec iskljucivo cizme i to one u stilu vestern filmova (leti i zimi). Stalno mirise na BRION (varijanta 'sensitiv', ne onaj braon) i uvek ima bradu od dva dana. U restoranima uzima seckano suvo meso i pije kruskovu rakiju koju gasi pivom. Gnusa se malog fudbala, kladionica, teretana i svega sto je tzv. 'muski'.
Vozi neki Ford star bar 30 godina, u stanju raspadanja.
Od novina cita samo i iskljucivo Politiku. Nema televizor a mobilni telefon mu je ericsson 628 (model star 10 godina) kome se baterija rasklimala i drzi se gumicom.
Napominjem da lik nije stipsa, osrednjeg je imovinskog stanja i ima solidan posao.
Takodje napominjem da zene umiru za njim.
Vase misljenje?

A shto umiru za njim?
 
Ма, мене збуњују ликови са форума који не користе сва слова у писању, тако да замишљам типа који носи џинс и козу!
Где носи козу са собом, и шта бих мислила о типу који носи козу,питам се ја?!

Делује занимљиво иако мене не би привукао овај опис. Вероватно има нешто што занима жене.

Можда у мору сличних мушкараца и треба да псотоји неки који се издваја.
 
ajoj meni leti cizme iz vestern filmova,koliko to mora da zdiba kad ih izuje :eek:

mada meni ovi opisi ne idu jedni sa drugim...recimo za mobilni mi najlogicnije da ga u opste nema,a to sto je stipsa moze da bude samo pozitivno,bolje i to nego rasipnik.

sve u svemu,meni je ovaj lik vise plod necije maste nego potencijalno stvarna licnost.onaj dzins i koza se nikako ne uklapaju.
 
ajoj meni leti cizme iz vestern filmova,koliko to mora da zdiba kad ih izuje :eek:

mada meni ovi opisi ne idu jedni sa drugim...recimo za mobilni mi najlogicnije da ga u opste nema,a to sto je stipsa moze da bude samo pozitivno,bolje i to nego rasipnik.

sve u svemu,meni je ovaj lik vise plod necije maste nego potencijalno stvarna licnost.onaj dzins i koza se nikako ne uklapaju.

Mislis da je nemoguce da neko ne zeli da robuje trendovima?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top