Sta mislite o ovakvom liku?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
podseca me na ..... ali mislim da su takvi uvek malo nedodirljivi i verovatno tehski... ako mozhemo uopste svrstati ljude u kategorije po karakteru. pri tome me vise podseca UVEK sto sve radi isto i sto se drzi nekog algoritma koji je provalio u 18 godini i za inat nece da menja sve dok ga nesto ne natera

ili .. teshki za neko ozbiljnije druzenje a za povremeno da sednesh u kafanu su super jer je mozhda bas dobar i zabavan i tako.. ali te izludjuje sto je i kreten
el tvrdoglav i kad ocesh odobravanje on postavi pitanje ili tako neshto
u mom slucaju pretpostavila sam da promeni ako se neshto bas zaljubi i tako

zanima me kazes zene umiru za njim a pretpostavljam da je i tvoj makar cesci poznanik, ako ne ortak... a kako je on sa zhenama

svi kojima je ovo smeshno su u pravu moj stil i ja se ogradjujem
 
Poslednja izmena:
Lik pusi dve kutije Morave dnevno.Nosi jeans i kozu, nikada patike vec iskljucivo cizme i to one u stilu vestern filmova (leti i zimi). Stalno mirise na BRION (varijanta 'sensitiv', ne onaj braon) i uvek ima bradu od dva dana. U restoranima uzima seckano suvo meso i pije kruskovu rakiju koju gasi pivom. Gnusa se malog fudbala, kladionica, teretana i svega sto je tzv. 'muski'.
Vozi neki Ford star bar 30 godina, u stanju raspadanja.
Od novina cita samo i iskljucivo Politiku. Nema televizor a mobilni telefon mu je ericsson 628 (model star 10 godina) kome se baterija rasklimala i drzi se gumicom.
Napominjem da lik nije stipsa, osrednjeg je imovinskog stanja i ima solidan posao.
Takodje napominjem da zene umiru za njim.
Vase misljenje?

Liči na mog ćaleta....Sem onog dela sa tv-om...
A i šta je ovo? Reklama za Marlboro? Ili pisana varijanta "Šejna" ( Haustor)?
Što mrzim te poze "ja sam usamljeni kauboj daleko od doma svog" i "devojko meni treba samo malo nežnosti...i naravno skidaj gaće"....z:hm:
 
Lik pusi dve kutije Morave dnevno.Nosi jeans i kozu, nikada patike vec iskljucivo cizme i to one u stilu vestern filmova (leti i zimi). Stalno mirise na BRION (varijanta 'sensitiv', ne onaj braon) i uvek ima bradu od dva dana. U restoranima uzima seckano suvo meso i pije kruskovu rakiju koju gasi pivom. Gnusa se malog fudbala, kladionica, teretana i svega sto je tzv. 'muski'.
Vozi neki Ford star bar 30 godina, u stanju raspadanja.
Od novina cita samo i iskljucivo Politiku. Nema televizor a mobilni telefon mu je ericsson 628 (model star 10 godina) kome se baterija rasklimala i drzi se gumicom.
Napominjem da lik nije stipsa, osrednjeg je imovinskog stanja i ima solidan posao.
Takodje napominjem da zene umiru za njim.
Vase misljenje?

Ne mislim nishta ...lik ko lik....
A zene ko zene....
 
Malo mi to pušenje... neobrijan..mnogo zavisi od toga kako mu stoji...sve ostalo govori da ima svoje "ja" i nije rob ni predrasuda, ni "trendova"....svoj na svome...Ne mogu dok ja svojim očima ne vidim, ali opis zaslužuje da se tip malo bolje upozna.Ne kažem, može biti neka lenčuga, ali može biti i vrlo zanimljiva ličnost.U svakom slučaju nije samo "prazna ljuštura" - "spolja gladac...." i slično.

Svi slični, koje sam upoznala, bili su pravi ljudi, i nisu imali potrebe da se prikazuju drugačijim nego što jesu.
(naročito gotivim one koji ne nose patike z:) Ili bar ne u svakoj prilici, već samo kada im je vreme)
 
Poslednja izmena:
Lik pusi dve kutije Morave dnevno.Nosi jeans i kozu, nikada patike vec iskljucivo cizme i to one u stilu vestern filmova (leti i zimi). Stalno mirise na BRION (varijanta 'sensitiv', ne onaj braon) i uvek ima bradu od dva dana. U restoranima uzima seckano suvo meso i pije kruskovu rakiju koju gasi pivom. Gnusa se malog fudbala, kladionica, teretana i svega sto je tzv. 'muski'.
Vozi neki Ford star bar 30 godina, u stanju raspadanja.
Od novina cita samo i iskljucivo Politiku. Nema televizor a mobilni telefon mu je ericsson 628 (model star 10 godina) kome se baterija rasklimala i drzi se gumicom.
Napominjem da lik nije stipsa, osrednjeg je imovinskog stanja i ima solidan posao.
Takodje napominjem da zene umiru za njim.
Vase misljenje?


Cek... zasto bi ikao mislio ista o tom liku?Privlaci paznju alternativom...neka ga kad ne ume bolje.
 
Lik pusi dve kutije Morave dnevno.Nosi jeans i kozu, nikada patike vec iskljucivo cizme i to one u stilu vestern filmova (leti i zimi). Stalno mirise na BRION (varijanta 'sensitiv', ne onaj braon) i uvek ima bradu od dva dana. U restoranima uzima seckano suvo meso i pije kruskovu rakiju koju gasi pivom. Gnusa se malog fudbala, kladionica, teretana i svega sto je tzv. 'muski'.
Vozi neki Ford star bar 30 godina, u stanju raspadanja.
Od novina cita samo i iskljucivo Politiku. Nema televizor a mobilni telefon mu je ericsson 628 (model star 10 godina) kome se baterija rasklimala i drzi se gumicom.
Napominjem da lik nije stipsa, osrednjeg je imovinskog stanja i ima solidan posao.
Takodje napominjem da zene umiru za njim.
Vase misljenje?

OPUSTEN COVEK KOJI ZIVI KAKO NJEMU ODGOVARA BEZ OBZIRA NA TO STA CE RECI DRUGI.NIJE GA BRIGA ZA MATERIJALNE , PROLAZNE STVARI NITI POMODARSTVO. SEBE JE PRONASAO U TOM FAZONU I SASVIM JE TO OK. IMA SVOJ STIL KAKAV GOD ON BIO A SAMAIM TIM TO ZNACI DA IMA KARAKTER I DA NE LETI KAKO VJETAR DUNE VEC ZNA STA RADI PA GA ZATO I CURE VOLE -STABILAN I ZNA STA ZELI-
JA SE ISKRENO U TAKVOG NIKAD ZAGLEDALA NE BIH ALI OK JE TO, KO VOLI NEK IZVOLI
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top