Lice i nalichje
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: Lice i nalichje

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Podrazumevano Lice i nalichje

Ovih dana na krsti se mnogo raspravlja o iskrenosti i otvorenosti u razlicitim odnosima..
    A da li ste nekada dozvolili partneru, drugarici, bilo kome da upozna i vasu ruzniju stranu? Nekako smo poptpuno uchaureni u pricu o pokazivanju svojih osobina da zabaravljamo da niko od nas nije savrsen.. Svi smo ponekad ljubomorni, mrzimo Persu/Ziku jer ima bolji auto/posao/zivot od nas, nervira nas klinac iz komsilika i najradije bi ga zadavili i naravno i neka jacha negativna osecanja? Da li delite sa nekim vase 'mracne' misli i da li ste nekad nekom verovali ili sada verujete toliko da mozete i to da mu kazete i da vam bude komotno u sopstvenoj kozi , da znate da taj neko se nece zgranuti?
    I da li sami sebi uopste priznajete takve stvari, koliko uopste poznajete svoje 'nalichje'?

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Buduća legenda Lúnasa (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1015

Podrazumevano Re: Lice i nalichje

Autodestrukcija...
    Eto, rekla sam
    Come down off the cross, we can use the wood

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Delio sam, pa pocese ljudi da me gadjaju stvarima.
    Onda sam dosao na forum i tu sam, fala bogu, skoro pa savrsen

Poznat
    Učlanjen
    05.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    137

Poslednjih godinu dana svi samo i vide moju ruzhniju stranu...
    May The Force Be With You.

Buduća legenda
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

...naravno da priznajem sebi sva sranja koja osetim na sebi....
    u 90 % dana sam odvratan i mrzim....e u onih 10 % dodzem sebi....i molim se za mir u svetu!!! )

Buduća legenda Pipi Langstrumpf (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1125

Ja videla lepu. Verovatno zato shto sam te videla proshle godine?
    Kommunistische Zeitungen gaben bedauernd zu, daß christliche Metzger
    als Einwickelpapier für Fleisch und Wurst Evangeliumstraktate benutzten.

Domaćin jiang (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio DramaQueen Pogledaj poruku
    Ovih dana na krsti se mnogo raspravlja o iskrenosti i otvorenosti u razlicitim odnosima..
    A da li ste nekada dozvolili partneru, drugarici, bilo kome da upozna i vasu ruzniju stranu? Nekako smo poptpuno uchaureni u pricu o pokazivanju svojih osobina da zabaravljamo da niko od nas nije savrsen.. Svi smo ponekad ljubomorni, mrzimo Persu/Ziku jer ima bolji auto/posao/zivot od nas, nervira nas klinac iz komsilika i najradije bi ga zadavili i naravno i neka jacha negativna osecanja? Da li delite sa nekim vase 'mracne' misli i da li ste nekad nekom verovali ili sada verujete toliko da mozete i to da mu kazete i da vam bude komotno u sopstvenoj kozi , da znate da taj neko se nece zgranuti?
    I da li sami sebi uopste priznajete takve stvari, koliko uopste poznajete svoje 'nalichje'?
    ko ne poznaje swoje nalichje, ne poznaje ni swoje lice...a lice se ne upoznaje tako sto gledamo u nekakwo ogledalo, jer je ogledalo najwetji lazow...treba se samoanalizirati, oswestiti...a oni koji se zgrazawaju obicno imaju samo nalichje...zato je owo planeta zweri, destrukcije i hejta...
    sjajna tema
    ..."Is sex dirty?"?!... "Only if it's done right..."

Aktivan član KNUT (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Šta je naličje, jel to profil?

Elita november child (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1638

..nemam lice i nalichje..samo mozaik koji se uz to vremenom menja..
    ..volim sebe dovoljno da volim i svoje loshe strane..chak i svoje mrachne misli..

..ne pokazujem se ovako ili onako..ja sam tu, a ko gleda videce..
    ..slatko je posmatrati kako neko otkriva..i reaguje..josh nisam videla zgranute..
    ..think again...

Veoma poznat QueenOfClubs (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    135

Да, имам пар другарица. Нису се још увек згрануле, само су се смејале .
    Е сад, колико познајем своје наличје ... па не знам. Мислим да га познајем добро.
    Одавно смо се упознали и трудимо се да једно друго потиснемо из свог живота.
    До сад моја борба није била узалудна. Да ли то значи да полако огуглавам на све?

Primećen član
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Moje ne toliko lepo naličje nisam ni sam još uvek spoznao, ali delove njega jeste svako ko je proveo iole vremena samnom. Kada se ne foliram spontano iznosim sve od sebe, a kako to oni razumeju i vide nije na meni (ali jeste do mene).

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Pokazujem jedno i drugo, zato sam često sama
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Aktivan član KNUT (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Svi redovni forumaši i forumašice su odavno pokazali svoje naličje i boju svoje duše...

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

"Ko kroz svoj pako bos prosao nije, moze li se nazvati covekom?"

u potpisu
    divlja

Osim sto lice i nalicje ne stoje u odnosu belo-crno. Nalicja su fine, fluidne manifestacije naseg nesvesnog bica koje zaranjaju i u arhetipsko. Par godina sam zivela iskljucivo nalicje i mogu da kazem da mi je to bila najopasnija i najuzbudljivija voznja koja mi je pomogla da budem ono sto sam danas.
    Nekoliko ljudi je parcijalno ucestvovalo u toj voznji sa mnom i svako od njih ima o tome selektivno znanje.

Elita моћна длакава стрвина (avatar)
    Učlanjen
    01.03.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    283

joj.
    pa nema tu hocu li/necu li da pokazujem.
    ljude cesto privuku neke moje osobine.
    jos cesce beze kasnije kada se ispolje i neke druge.
    deo su mene, i izlaze iz mene, neminovno.
    malo lepih, mnogo vise ruznih.

љубав ме је омекшала к'о да попила сам ленор

Zainteresovan član Little_Miss_Sunshine (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Ako pod nalicjem mislis na skrivene slabosti (jer sve sto si gore navela su na neki nacin slabosti) onda ti mogu reci da kome god sam do sada otkrila neke svoje slabosti svi su listom to kasnije iskoristili i zloupotrebili. Ali ne znaci da ne treba otkrivati i tu stranu svoje licnosti, ali ne svakom. Prvo dobro proceni kome se otvaras u potpunosti (nekada ni godine nisu dovoljne da nekoga dobro upoznas), a ako je ta osoba prava, onda to moze biti jako oslobadjajuce, a iskreni prijatelj ili partner ti to nece uzeti za zlo. Mozda ce ti i on/ona bas onda otkriti neku svoju "mracnu" stranu za koju ti do sada nisi znala i zblizice te se kao nikad pre! Ali, kao sto sam vec rekla pre toga dobro razmisli da li je ta osoba prava.
    A znaces i da je partner/prijatelj, stagod, onaj pravi kad sam to vidi u tebi, znaci da je pronikao u najdublje ponore tvog bica...

Buduća legenda
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DiVljA Pogledaj poruku
    "Ko kroz svoj pako bos prosao nije, moze li se nazvati covekom?"

u potpisu
    divlja

Osim sto lice i nalicje ne stoje u odnosu belo-crno. Nalicja su fine, fluidne manifestacije naseg nesvesnog bica koje zaranjaju i u arhetipsko. Par godina sam zivela iskljucivo nalicje i mogu da kazem da mi je to bila najopasnija i najuzbudljivija voznja koja mi je pomogla da budem ono sto sam danas.
    Nekoliko ljudi je parcijalno ucestvovalo u toj voznji sa mnom i svako od njih ima o tome selektivno znanje.
    a sta si danas ?

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Citat Original postavio sajber kloshar Pogledaj poruku
    a sta si danas ?
    Znam sta hocu i imam energije i sredjen mozak da to ostvarim. Napokon dosla isplata za sve moje prikupljeno znanje i ulaganje...snovi postaju stvarnost i te fore...

Buduća legenda
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

lepo kazu Darkwoodi"zivot pocinje u tridesetoj " ......

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Pa to ti pricam...

Ističe se skorpijamaya (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    74

Drak side pa nek je upozna mora ako si s nekim, e sad dal ce da je za 1 mesec
    ili 5 godina..ali pokazaces

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

mislim da ljudi pre upoznaju moje lose osobine nego dobre,jer se ne trudim bas da ostavljam utisak na ljude,tj prilicno mi je sve jedno ko sta misli o meni...zacudo,ljudi to cak i znaju da prepoznaju i da cene kao tako da nije ko da mi to stvara neke probleme.ko me ne voli,sigurno mu se necu slihtati da bi o meni promenio misljenje,prosto i nije normalno da te svi simpatisu,a kome se svidjam nece doziveti neprijatna iznenadjenja,jer ono sto vidis je i ono sto dobijas.pa kome se ne svidja,dovidjenja prijatno.
    you make me sick because i adore you so

Buduća legenda
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Tako je .

Primećen član
    Učlanjen
    11.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Jeste takvi smo, svi imamo lepu fasadu,masku koju se trudimo iz petnih žila uljepšati za van ,a unutra je pitanje sto ima...

Ne mislim da treba da se kaže ja sam ovakva ili onakva ,drska, bezobrazna,ljubomorna tvrdoglava to se zapazi prije ili kasnije...

Čak i ovde,recimo mene je jučer lavina dobro opisala na T.D da sam jako tvrdoglava.....

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Uvek iznosim i svoje pozitivne i svoje negativne osobine, ako uspeju da pronađu još poneku koju nisam spomenuo šta da kažem, odlično za njih, a posle uzmi ili ostavi...
    Mislim da bi se na taj način predupredili mnogi kasniji nesporazumi i sukobi, ali zbog naše nesavršenosti i neminovnih promena neka mana uvek izbije na površinu i zasmeta, pa se desi i ono što ne želimo, što nismo ni sanjali...

Slične teme

1. lice
    Autor evi u forumu Žene
    Odgovora: 169
    Poslednja poruka: 20.02.2007., 10:38
  2. KREME ZA LICE
    Autor plava špilja u forumu Žene
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 29.04.2006., 18:12
  3. Lice
    Autor Kanna u forumu Zdravlje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 14.01.2005., 16:36
  4. Omiljeno TV lice i TV lice koje vas iritira...
    Autor Lilu u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 11.11.2004., 19:34
  5. LICE
    Autor Elleni u forumu Žene
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.10.2003., 16:13

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku