Ime...

Bliznakinja:
wild_child:
Tinar:
Ok, moje ime je Kristina. Mushka imena, tj ime: Demijan (po knjizi, :oops: ) a zenska: Masha i Sara.

E i Demijan je vidis lepo.(jel to neko citao Hessesa :D )A inace lepo mi je jos i ime Tara.Inace znam jednog jako slatkog decka koji se zove Tara :D :D ,Ada je isto lepo ime.Volim kratka imena :)

Имам другарицу која се зове Ада.. :)


I ja :P :P :P
 
Shinoda:
wild_child:
Tinar:
Ok, moje ime je Kristina. Mushka imena, tj ime: Demijan (po knjizi, :oops: ) a zenska: Masha i Sara.

E i Demijan je vidis lepo.(jel to neko citao Hessesa :D )A inace lepo mi je jos i ime Tara.Inace znam jednog jako slatkog decka koji se zove Tara :D :D ,Ada je isto lepo ime.Volim kratka imena :)
Cini mi se da volis imena geografskog karaktera Tara, Ada...hmmm... :lol:
Ja bih bas voleo da se zovem Prokletije!!! :lol:

Bez provokacija mladicu :D Pa jeste....pa sta fali imenu Tara...za devojcicu naravno. :oops:
 
snaja:
Ja se zovem Jasna a zovu me Snaja(Ja-sna, Sna-ja)
i ja se zovem jasna, i samo me jedan drug zove snaja..
jedno vreme mi je snaja bio nick na pricaonici, ali niko nije kapirao, pa sam promenila..
najlepse musko ime - mitar
najlepsa zenska - ema, ana, milica, jasna :wink:
 
wild_child:
Shinoda:
wild_child:
Tinar:
Ok, moje ime je Kristina. Mushka imena, tj ime: Demijan (po knjizi, :oops: ) a zenska: Masha i Sara.

E i Demijan je vidis lepo.(jel to neko citao Hessesa :D )A inace lepo mi je jos i ime Tara.Inace znam jednog jako slatkog decka koji se zove Tara :D :D ,Ada je isto lepo ime.Volim kratka imena :)
Cini mi se da volis imena geografskog karaktera Tara, Ada...hmmm... :lol:
Ja bih bas voleo da se zovem Prokletije!!! :lol:

Bez provokacija mladicu :D Pa jeste....pa sta fali imenu Tara...za devojcicu naravno. :oops:
Izvinite gospodjo ako sam vas uvredio!!! :oops:
NIsta mu ne fali...Ali istina je da su Ada i Tara imena geogr, karaktera... :lol:
 
ma,zezam se...ukusi se razlikuju...meni se od stranih imena svidjaju ingrid (zensko) i kristof (musko),ali svojoj deci nikad ne bih dala takva imena,niti bih volela da se tako zovem
 
moje ime je Marija....znachi najofucanije ime ikad....najlepsa muska imena su mi: nemanja, ognjen, demijan(takodje po knjizi :) ), danijel, filip.
najlepsha zenska...hmmm....luna, una, sandra...recimo...
 
Ernesto_Che:
moje ime je Marija....znachi najofucanije ime ikad....najlepsa muska imena su mi: nemanja, ognjen, demijan(takodje po knjizi :) ), danijel, filip.
najlepsha zenska...hmmm....luna, una, sandra...recimo...
Imala sam trip da sina nazovem (ako ikad budem imala sina, naravno) Demijan, ali mi je keva rekla da je to drugo ime za djavola!!!! :shock: Kakav je to shok bio za mene!!!!
 
Zovem se Darko...Mada niko me ne zove tako...neg' duck(dak),dacha, ...hehe...duck luduck, pache( 8) ), pablo( :) ), itd. mrzi me sad da nabrajam....E da, chak me i profesori ne zovu po imenu...nego ili dak ili veselinovic (eto sad znate i moje prezime :) ) ilii....

Od mushkih
#1 Marko
#2 Danijel
#3 Srdjan
....

Od zenskih
#1 Andrijana
#2 Ema
#3 Tamara
....
 
Tinar:
Ernesto_Che:
moje ime je Marija....znachi najofucanije ime ikad....najlepsa muska imena su mi: nemanja, ognjen, demijan(takodje po knjizi :) ), danijel, filip.
najlepsha zenska...hmmm....luna, una, sandra...recimo...
Imala sam trip da sina nazovem (ako ikad budem imala sina, naravno) Demijan, ali mi je keva rekla da je to drugo ime za djavola!!!! :shock: Kakav je to shok bio za mene!!!!

:shock: prvi put chujem za to....e svashta...
ja imam druga koji sina ocje da nazove felix...mozesh misliti...
a moj cjale je imao studenkinju koja se zove Oprolecjovana Djokicj...bez zezanja...
 

Back
Top