...knedle sa shljivama...:(

Зоки

Legenda
Poruka
51.424
...hipotetichki ( kazzem hipotetichki a ne znam ni shta znachi, samo znam da to koriste ozbiljni likovi u konverzaciji, daklem volo bi da me ozbiljno svatite)...
...elem da se vratim srzzi, npr. neki tamo dechkonja reshi da iznenadi "curu" ( u daljem textu "cura") i bane joj u pola notji u garsonijeru na uglu babavishnjineinjegosheve da joj pruzzi neslutjeno zadovoljstvo uzzivanja u njegovom zmijskom telu, vedrom duhu i umetju vodjenja *****...
...dodje lepo do adrese, popne se uz oluk josh dok se penje polako skida sve sa sebe i izlazi gol na malu terasicu, sve shto ima od garderobe je mashnica iznad moshnica...:rumenko:
...u trenutku kada podizze pogled da kroz staklena vrata osmotri u kom je kutku sklupchana " cura" i shta ima od odezzde na svom majushnom, neiskvarenom, vitkom i blablabla telu, chuje pucketanje kostiju kao kad neko pucketa prstim ili vratom iz nervoze...
...pogled kroz staklo, prizor uzzasan, dva nabildovana tipa i "cura" rade sklekove na jednoj nozi...
...pogled iz sobice na terasu josh strahobalniji, potpuno go manijak sa mashnicom iznad moshnica i knedlom u grlu...
...i sad vam ostavljam prostora da sami izmashtate kraj priche, ali ovaj moj junak je pored knedle u grlu imao i po koju shljivu, da da shljivu...eto...:)
...shta mene zanima je sledetje, stvarno shta da uhvatish beshtiju kako te vara sa nekom gromadom od choveka ili vishe njih i josh dobijesh i batine, em te prevarila, em si dobijo batine, em ti propalo iznenadjenje, duboko verujem da mushkarac zzeni ne mozze da priushti ovako nesht, ili greshim...
...sad da chujemo vasha iskustva, kako su vas najgrdje "cure"/tipovi ozzalostili...???:)
 
...sad da chujemo vasha iskustva, kako su vas najgrdje "cure"/tipovi ozzalostili...???:)

Уживам док читам твоје теме z:)

Ево, ја ћу да пробијем лед.
Било је давно... Имали смо једну лепу везу. Без трзавица. Лепо смо се слагали у свему. Излазили, смејали се, ...:zstidljivko:, путовали.
Били смо у вези неких годину дана и уплаћену аконтацију за скијање кад је рекао да би требало да "охладимо" мало. Да појасним мало. Претходне вечери смо се договорили да изађемо и тог дана сам звала само да померим договорено време за пола сата.
Дечко ме је благо речено :eek:. Лупала сам главу данима, месецима (али нисам заборавила да покупим паре из агенције z:mrgreen:).
Најтеже ми је било то што нисам знала шта се десило, где сам погрешила. Самопоуздање ми је било опасно пољуљано. И онда сам једног дана једноставно прегорела. И некако наставила даље.
Дуго, дуго после тога сам случајно сазнала. Друга девојка му је остала трудна и морао је да ожени. z:)
Сунце моје. Како је то лепо извео да никад нисам посумњала. Скидам му капу.
Најинтересантније од свега је да сам малко рачунала и израчунала да је девојка остала трудна баш негде у време кад смо ми били заједно на једној планини z:mrgreen:. Баш у тих 15 дана z:mrgreen:
Али добро, можда ја и грешим... Али z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:
 
Dakle, pichi, naravouchenije priche je:
Pazzljivo sa iznenadjenjima!
I
Uvek se najavite, ako ne zzelite da se iznenadite!
I
Nadjite curu koja voli zzgoljave shmokljane, za svaki sluchaj ako vam se omakne da ova prva dva pravila zaboravite.

I da, nije mi se desilo, nikad nisam vezala mashnicu na moshnice. :think:
 
Dakle, pichi, naravouchenije priche je:
Pazzljivo sa iznenadjenjima!
I
Uvek se najavite, ako ne zzelite da se iznenadite!
I
Nadjite curu koja voli zzgoljave shmokljane, za svaki sluchaj ako vam se omakne da ova prva dva pravila zaboravite.

I da, nije mi se desilo, nikad nisam vezala mashnicu na moshnice. :think:
...ja mlogo volim iznenadjenja i znam da me cheka jedno ovakvo jednog dana, ali spreman sam ako me razumesh, hiljade i hiljade ...:)
 
Dakle, pichi, naravouchenije priche je:
Pazzljivo sa iznenadjenjima!
I
Uvek se najavite, ako ne zzelite da se iznenadite!
I
Nadjite curu koja voli zzgoljave shmokljane, za svaki sluchaj ako vam se omakne da ova prva dva pravila zaboravite.

I da, nije mi se desilo, nikad nisam vezala mashnicu na moshnice. :think:
e to
moja baka govorila:
'ne iznenadjuj, ako nisi spreman da budes iznenadjen'
 

Back
Top