Da li je neko koristio sprej za samotamnjenje kože?

Pa ne ide to tako,par puta u solarijum i odmah se pojave fleke,moraces malo da sacekas da se ispolje a kada se ispolje videces o cemu pricam,nisu klasicne velike fleke vise lice na male pegice po telu....vecina mojih prijateljica zbog toga vise nije uslo u solarijum.
A te flekice posle ne mogu da se skinu sa koze.
 
dr:
Pa ne ide to tako,par puta u solarijum i odmah se pojave fleke,moraces malo da sacekas da se ispolje a kada se ispolje videces o cemu pricam,nisu klasicne velike fleke vise lice na male pegice po telu....vecina mojih prijateljica zbog toga vise nije uslo u solarijum.
A te flekice posle ne mogu da se skinu sa koze.

Ja sam jedno vreme isla redovno u solarijum... I to dosta dugo...
I nije bilo pegica...

Ma da,ko zna... Mozda sam imala samo srece...
 
Micotakis:
Sasha85:
dr:
Od solarijuma dobijes fleke...ma treba da smislimo novu modu,da je u trendu biti aristokratski beo.

Kakve fleke?
ja sam isla u solarijum,i nisam imala nikakve fleke...

Reci mi koliko vremena ti je trebalo da dobijes bas preplanuli ten? Mislim koliko puta si bila, ili bolje receno koliko ukupno minuta?

Sve zavisi od toga koliko si ti sada crna i koliko brzo pocrnis...

Npr. kad sam ja krenula.. Vec sam imala neku bojicu (nisam bila bela)... I relatnivno lako pocrnim...
Bila sam 5 puta dok sam izvukla tu boju...
1. 12
2. 15
3. 15
4. 15
5. 18
I meni je bilo dovoljno...
Kao sto sam rekla sve zavisi...
 
Verujem da krema ili sprej za samopotamnjivanje ne mogu biti stetniji od solarijuma. Naravno, nezgodno kod svih tih stvari je sto se posledice uglavnom (i ne daj boze) vide nakon mongo godina pa se mi i ne osvrcemo na to sada.
Pocetkom leta odem par puta u solarijum i nastavim da se suncam tek na moru ili jednom nedeljno na Adi ili bazenu. Ali, kako pocnu hladniji dani koristim slovenacku Sun mix kremu za samopotamnjivanje. Uz solarijum preko cele godine sve bismo sa 35-40 godina izgledale kao babe.
Ni prvi put kad sam se namazala ovom kremom nisam bila sarena. Dobijem bas lepu bronzanu boju, koja ne moze biti tako tamna kao boja dobijena u solarijumu, ali je prigodna za zimu. Dakle, leti to ne koristim, ali nisam imala nikakvih problema sa kremom i prezadovoljna sam bojom. Posto se ionako skida za oko nedelju dana, nije lose probati.
 
A sta mi znaci da gledam sta pise kad ne znam sta znaci, a isto tako to sto negde u belom svetu ima necega za dobijanje preplanulog tena opet nista ne znaci kad zivis u zamlji Srbiji.
lepo od tebe sto si podelio tu informaciju sa nama ali ... nije nam bas od neke koristi.

I by the way niko te nije blokirao, pravilo krstarice je da se teme koje se ponavljaju zakljucavaju.
 
dr:
Od solarijuma dobijes fleke...ma treba da smislimo novu modu,da je u trendu biti aristokratski beo.

Uvek za!!! :lol: :lol: :lol:
Sunčane pege, ozonski omotač, UV zračenje, rak kože, fleke i flekice, pege i pegice, kosa kao slama... :shock: :mrgreen:... ono malo D vitamina će se negde već nakupiti... A što se tiče spreja...mani ti to...lice kao u crnca, dekolte naprasno bledi...a za ostalo...nestalo! :oops: :wink:
 
Ovde neki izgleda neznaju da citaju.
Pa naravno da ce biti za svaciji dep.
Privatnici ce kupiti taj lak sprej isto kao sto su kupovali solariume,a ostali ce ici na tretmane KOD NJIH isto kao i sto sad idu vise puta na solarium da bi dobili boju,a na tretman sa lak sprejom cete ici jedanput i drzace 15 dana otprilike,a to znaci da ce ovaj sistem sa sprejom biti mnogo jeftiniji i bezbedniji za zdravlje jer neradi na principu UV zraka.
 
Ja se samopotamnila i super mi je.
Onako lepa blaga boja kao posle 3-4 puta u solarijumu (ako ste prirodna plavuša).
Slažem se da bi bilo mnogo jednostavnije i zdravije da vlada moda aristokratskog tena, ali, pošto je ovako kako je apsolutno preporučujem nivein sprej plus jednog pažljivog muškarca koji će Vam detaljno namazati leđa (itd.) tako da se isključi mogućnost šarenila.
 

Back
Top