Постсексуална интимност

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Питах јуче друга што је тако брзо завршио тек започету везу и он ми одговри нечим што ме је поприлично збунило.
Наиме, рече ми како он и та девојка нису били усклађени после секса.
Пошто је било први пут да чујем за тако нешто, покушао је да ми објасни.
Ради се о следећем.
Одлично су се слагали у сексу али кад би врхунац прошао, она се лепила за њега и просто није дала да се он имало одвоји од ње, а њему је то сметало. Односно, није му сметало то што се тако припијала већ то што је то трајало дуго.
Кад год би покушао да устане она је покушавала да га задржи поред себе. Изгледало му је као да покушава да га прогута.
Последњи пут су лежали тако преко сат времена и он је схватио да то не може да подноси.
Био сам поприлично изненађен оваквом ситуацијом јер ја немам ништа слично у мом искуству (додуше, моје искуство је ограничено у односу на већину мушкараца и жена).
Али, то ме је навело на размишљање на шта личи мој начин изражавања у постсексуалном контексту (постесксуално у овом контексту значи после секса у смислу радње).
Схватио сам да ни ја не бих умео да се носим с таквом потребом другога.
Или то ипак зависи од љубави?
 
pa, ja njega kapiram, ni sama ne volim bas mnogo da se na mene "lepe" i da se "lepim", eto, da i ja taj "izraz" upotrebim. :neutral:
mislim, da me zagrli malo, ok, al' nisam bas nesto preterano za mazenje. :(
bar pola sata nek me pusti, d' odmorim, pa cemo posle lako. :D

da dodam samo da mi je u celoj toj njegovoj situaciji potpuno idiotski sto je zbog toga raskinuo sa njom.
mislim, ako je tek tako, kako si ti ispricao.
ako je raskinuo tek tako, a nije joj rekao sta mu ustvari smeta.
 
pa, ja njega kapiram, ni sama ne volim bas mnogo da se na mene "lepe" i da se "lepim", eto, da i ja taj "izraz" upotrebim. :neutral:
mislim, da me zagrli malo, ok, al' nisam bas nesto preterano za mazenje. :(
bar pola sata nek me pusti, d' odmorim, pa cemo posle lako. :D

da dodam samo da mi je u celoj toj njegovoj situaciji potpuno idiotski sto je zbog toga raskinuo sa njom.
mislim, ako je tek tako, kako si ti ispricao.
ako je raskinuo tek tako, a nije joj rekao sta mu ustvari smeta.

Мислим да јој је рекао шта му смета али нисам толико упућен...
 
Или то ипак зависи од љубави?

kakve to veze ima sa ljubavi?
sex je najdublji nacin upoznavanja dvoje ljudi... ne znam koliko je ovo najdublji pravi izraz, ali sam se smrzla, pa mi samo to pade na pamet... najintimniji... tako to
i tu se nisu nasli, poklopili... a ako se tu ne uklope kako treba, tesko da ce ta veza i opstati da bi mogli govoriti o ljubavi
kao sto ja ne volim brbljanje u toj postnesto fazi
i ne bih je podnijela
a jes zima
 
kakve to veze ima sa ljubavi?
sex je najdublji nacin upoznavanja dvoje ljudi... ne znam koliko je ovo najdublji pravi izraz, ali sam se smrzla, pa mi samo to pade na pamet... najintimniji... tako to
i tu se nisu nasli, poklopili... a ako se tu ne uklope kako treba, tesko da ce ta veza i opstati da bi mogli govoriti o ljubavi
kao sto ja ne volim brbljanje u toj postnesto fazi
i ne bih je podnijela
a jes zima

Да...
Управо о томе и размишљам...
 
Oprosti na mom kvazi humoru, ali apsolutno ne znam sta da odgovorim na ovakav "problem". Neko voli da se mazi posle sexa, neko ne, mozes misliti. AKo je preterala sa tim, mogao joj je reci na lep nacin. A mogao je i raskinuti a da se ona pita zasto, sto je vidim i uradio jel. Pa dobro, ako mu nije stalo do devojke, sta sad...

Није проблем већ ситуација.
Потпуно је небитна његова реакција већ наш/ваш став о тако нечему.
 
Није проблем већ ситуација.
Потпуно је небитна његова реакција већ наш/ваш став о тако нечему.

Aha, nas stav. Pa dobro, svejedno..neko voli da se mazi posle, da se zalepi sto ti kazes za partnera, neko odmah ustane i oblaci se a neko zahrce, neko ode u kuhinju da jede..ako ti je stalo do nekog dovoljno, uskladis se sa njim, ako ti nesto nikako ne prija, kazes mu i razumece ako je razuman.
 
Aha, nas stav. Pa dobro, svejedno..neko voli da se mazi posle, da se zalepi sto ti kazes za partnera, neko odmah ustane i oblaci se a neko zahrce, neko ode u kuhinju da jede..ako ti je stalo do nekog dovoljno, uskladis se sa njim, ako ti nesto nikako ne prija, kazes mu i razumece ako je razuman.

Хвала.
Извињавам се, али у последње време ме много нервира то што људи своје мишљење усмеравају ка примеру који илуструје ситуацију, уместо да обрате пажњу на исту...
 
ma ima da me mazi pre i posle sexa, da me lize k'o kuche..
ako mu se to ne svidja, ne bih ga vishe zadrzavala..
postoje i profesionalke kod kojih nema mazenja..tako da je za takve poput tvog drugara to idealno reshenje :)

Ниси читала пажљиво.
Не бежи он од интимности.
Овде му је једноставно превише...
Неко рече да су то пијавице...
 

Back
Top