veza iz koristi
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 66

Tema: veza iz koristi

Zainteresovan član Take_It_Easy (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Podrazumevano veza iz koristi

interesuje me jedna stvar, kako vi gledatena veze iz koristi, gdje djevojka/ dečko sa osobom stupa u vezu ili čak brak, ne iz ljubavi, nego samo iz neke koristi ( financijska, postizanje karijere,itd). pogotovo kada su u pitanje veze sa jako velikim razlikama u godinama. Jučer sam gledala reportažu gdje je djevojci 21 godina a njenom muzu 56, ima 3 djece i 4 unučadi. Štavi mislite otakvim osobama i vezama.

Aktivan član KNUT (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: veza iz koristi

I ja bi.

Poznat LysergicAcid (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    128

uopste ne gledam tj. kao da ih i ne vidim....duplo golo

Poznat Sally_Solomon (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    217

Interesuje me jedna stvar, a to su dve stvari
    Ona ima cetvoro unucadi?
    Freedom is just another word for nothing left to lose

Poznat PetrolBoy (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    112

Ja stupao u vezu cisto iz seksa jer poneke djevojke nis htjele drugcije a meni oko zapelo na njih !

Veoma poznat yioim (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    181

meni je moj stric Hju Hefner govorio samo da je razlika neznatna tu negde oko 35-40 god.... a onda je popio prvu viagru

Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    217

Ona je njemu unuche jel tako? Aha..a on nema svoju decu, ali ima unucadi, ali ona ima zato. Sad je sve jasno, sad i JA sve razumem.

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Citat Original postavio Take_It_Easy Pogledaj poruku
    interesuje me jedna stvar, kako vi gledatena veze iz koristi, gdje djevojka/ dečko sa osobom stupa u vezu ili čak brak, ne iz ljubavi, nego samo iz neke koristi ( financijska, postizanje karijere,itd). pogotovo kada su u pitanje veze sa jako velikim razlikama u godinama. Jučer sam gledala reportažu gdje je djevojci 21 godina a njenom muzu 56, ima 3 djece i 4 unučadi. Štavi mislite otakvim osobama i vezama.
    Ništa posebno, nekima je ljubav na poslednjem, pretposlednjem mestu
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio Sally_Solomon Pogledaj poruku
    Interesuje me jedna stvar, a to su dve stvari
    Ona ima cetvoro unucadi?
    ma ne, on je bio zenjen i ima 3 djece i4 unučadi,a djeca su mu čak starija od nje. ispadne da je ona sad baka.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5969

Nemam nista protiv neku punishic bakicu sa beverly hillsa navatati ili druga krajnost..nevidjena ljubav gde necu razmisljati o materijalnom
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Poznat >NiNa< (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Fakat,to je prestrasno

Poznat
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

I jesu li oni bas tako javno izjavili da je njihov brak sklopljen iz koristi ili je to zakljuceno samo zbog toga sto je medju supruznicima velika razlika u godinama?
    Zasto nikako da prihvatimo da covek koji ima vise godina nije izgubio sve kvalitete zbog kojih bi ga mogla voleti mlada zena osim eto novca ili ugleda? Ljudi vole!!! Zaljube se u drugacije, u drugu rasu, u coveka druge nacije u coveka druge vere, u coveka bez novca, u coveka sa milionom, u coveka istog pola u coveka mnogo starijeg u coveka mnogo mladjeg u coveka kojeg nisu nikad videli u suseda sa kojim su odrasli i sl. Zar je zaboga to tako tesko prihvatiti? Zar stvarno sve gledamo samo kroz novac???

Aktivan član KNUT (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio >NiNa< Pogledaj poruku
    Fakat,to je prestrasno
    Pa nije, bolje da budem sa nekim pa makar iz koristi nego sam sam sam saaaaam! I opet saaaaaam!

Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    217

ma ne, on je bio zenjen i ima 3 djece i4 unučadi,a djeca su mu čak starija od nje. ispadne da je ona sad baka.
    Malo sam se salila, ovaj, u slucaju da se ne vidi.
    Pa nista cudno to sto pises, kako je ova ..ona plava sisata kako li se zvase sto se udala za matorog od 89 godina, koji ce umreti za minut-dva a ona dobiti milione i tako to. JAdna na kraju i ona umrla, a para nije videla tih, pa ih nasledila njena beba i otac bioloski kog su jedva nasli. Covek postao milioner od jedne noci sexa.

Poznat >NiNa< (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Citat Original postavio KNUT Pogledaj poruku
    Pa nije, bolje da budem sa nekim pa makar iz koristi nego sam sam sam saaaaam! I opet saaaaaam!
    Sam
    Stvarno jezivo zvuci...biti sam...uh.

Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio Sally_Solomon Pogledaj poruku
    Malo sam se salila, ovaj, u slucaju da se ne vidi.
    Pa nista cudno to sto pises, kako je ova ..ona plava sisata kako li se zvase sto se udala za matorog od 89 godina, koji ce umreti za minut-dva a ona dobiti milione i tako to. JAdna na kraju i ona umrla, a para nije videla tih, pa ih nasledila njena beba i otac bioloski kog su jedva nasli. Covek postao milioner od jedne noci sexa.
    e to se zove sreća,a zamislida godinama moraš tako sa tim stracem ići u krevet u nadi da će što prije umrijeti,a on neće pa neće. Bljak, nebi to nikako mogla, da je mlad i zgodan pa hajde.

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5969

e to se zove sreća,a zamislida godinama moraš tako sa tim stracem ići u krevet u nadi da će što prije umrijeti,a on neće pa neće. Bljak, nebi to nikako mogla, da je mlad i zgodan pa hajde.
    Pa ajde..jel ima nesto sto se ti pitas
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio **-katarina-** Pogledaj poruku
    I jesu li oni bas tako javno izjavili da je njihov brak sklopljen iz koristi ili je to zakljuceno samo zbog toga sto je medju supruznicima velika razlika u godinama?
    Zasto nikako da prihvatimo da covek koji ima vise godina nije izgubio sve kvalitete zbog kojih bi ga mogla voleti mlada zena osim eto novca ili ugleda? Ljudi vole!!! Zaljube se u drugacije, u drugu rasu, u coveka druge nacije u coveka druge vere, u coveka bez novca, u coveka sa milionom, u coveka istog pola u coveka mnogo starijeg u coveka mnogo mladjeg u coveka kojeg nisu nikad videli u suseda sa kojim su odrasli i sl. Zar je zaboga to tako tesko prihvatiti? Zar stvarno sve gledamo samo kroz novac???
    Ne, nisu oni to javno izjavili ali vidi se na njenom ponašanju, to je bilo očigledno. Nisam to zaključila na osnovu razlike u godinama, pa kao nemoze ona njega voljeti. vidise kako se ponašaprema njemu. On njusve nešto mazi, grli ljubi, ona prevrće očima, izbjegava, kada ga i poljubi to je ono baš reda radi, sada je trudna i kaze, da ona i nije bila baš za to djete,jer ne zeli da joj neko asnijedjete ismijava i pitada li mu je to djed pored njega, ali eto, rodiće ipak njemu iz ljubavi, jer zna da će to djete imati sve sto pozeli i biti će kao većinski nasljednik njegovog imanja, pošto će biti jedini sinčina. Mislim, to je sve bilo tako providno, da mi se zgadila ta djevojka, kako samo priča o svom "voljenom" muzu.

Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Pa ajde..jel ima nesto sto se ti pitas
    šta se ja pitam?

Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    217

E, da setih se...Anna Nicole Smith

Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5969

šta se ja pitam?
    zamislida godinama moraš tako sa tim stracem ići u krevet u nadi da će što prije umrijeti,a on neće pa neće. Bljak, nebi to nikako mogla, da je mlad i zgodan pa hajde.
    Da je mlad pa bi ajde spavala s njim..kao da to uopste ne zelis

Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Da je mlad pa bi ajde spavala s njim..kao da to uopste ne zelis

paaa, mislim, ne znaam, mozda bi bilo coooool,šta fali, zgodan, mlad, prespektivan,a uz još pun love.da vidim, gdje bi tu bio problem. M A ZAVOLILA BI JA NJEGA.

Poznat
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne, nisu oni to javno izjavili ali vidi se na njenom ponašanju, to je bilo očigledno. Nisam to zaključila na osnovu razlike u godinama, pa kao nemoze ona njega voljeti. vidise kako se ponašaprema njemu. On njusve nešto mazi, grli ljubi, ona prevrće očima, izbjegava, kada ga i poljubi to je ono baš reda radi, sada je trudna i kaze, da ona i nije bila baš za to djete,jer ne zeli da joj neko asnijedjete ismijava i pitada li mu je to djed pored njega, ali eto, rodiće ipak njemu iz ljubavi, jer zna da će to djete imati sve sto pozeli i biti će kao većinski nasljednik njegovog imanja, pošto će biti jedini sinčina. Mislim, to je sve bilo tako providno, da mi se zgadila ta djevojka, kako samo priča o svom "voljenom" muzu.
    Ako je njena antipatija prema njemu tako ocigledna da je nije uspela sakriti ni pred kamerama onda je i on sigurno svestan da ga zena ne voli. Ostaje i dalje s njom u braku i imace decu sto znaci da mu ne smeta i da je ipak srecan a ako je on srecan onda ne treba nikome drugom da smeta taj brak.Nama pogotovo
    I samo da primetim, ne postoji vecinski naslednik bez obzira bio decak ili devojcica (osim ako testamentom nije odredjen) sto znaci da majka lupa gluposti.

Veoma poznat QueenOfClubs (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    135

Мени је таквих људи жао.

Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio **-katarina-** Pogledaj poruku
    Ako je njena antipatija prema njemu tako ocigledna da je nije uspela sakriti ni pred kamerama onda je i on sigurno svestan da ga zena ne voli. Ostaje i dalje s njom u braku i imace decu sto znaci da mu ne smeta i da je ipak srecan a ako je on srecan onda ne treba nikome drugom da smeta taj brak.Nama pogotovo
    I samo da primetim, ne postoji vecinski naslednik bez obzira bio decak ili devojcica (osim ako testamentom nije odredjen) sto znaci da majka lupa gluposti.
    Pa dobro, on je srećan, možda je svjestan da ga ne voli ali on nju voli, i njemu kao dovoljno, ne bitno to. Ali ne mogu da shvatim takve zenske, kako ona može tako da zivi, kud ga ne voli, kud je star, uopšte nije privlačan ni atraktivan, mislim, kako sebi neko može izabrati takav život samo radi neke karijere ili da si osigura bogatstvo? Znači, nema tih para za koje bi ja mogla izabrati sebi takav život.

Slične teme

1. Ima li koristi od medija?
    Autor Tuzni_patak u forumu Muškarci
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.11.2008., 00:17
  2. Sve koristi interneta
    Autor mogway u forumu Internet
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 11.11.2006., 00:03
  3. kad je veza 'ozbiljna' veza
    Autor Jell u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 51