Graficki i web dizajn
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Graficki i web dizajn

Primećen član panofanatik (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Wink Graficki i web dizajn

Jako me interesuju i graficki i web dizajn.Negde sam procitala da u nekim drzavama(mislim da i crna gora spada u nju ali nisam sigurna),imaju fakultete u kojima postoji jedan smer za graficki i web dizajn,znaci da ne morate da se konkretno opredeljuje niti za jedan niti a drugi nego idu oba zajedno.....pa me interesuje da li neko zna,posto ja nisam mogla da nadjem nikakve informacije,da li postoji u srbiji neki fax na kom je graficki i web dizaj kao jedan smer....molim vas da mi napisete sve sto znate,unapred hvala,pozz

Iskusan xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

Talking Re: Graficki i web dizajn

Ako mislis to da ucis bolje pocni sama..

Graficki i web dizajn je toliko sirok pojam da nigde ne mozes da naucis sve sto to sadrzi

Adobe Photoshop moze da zavrsava graficki dizajn ali vec i to je bruka stvari da se nauci

sto se tice web dizajna tu je vec pravi univerzum mogucnosti od statickih strana DW do php/mysql platformi raznoraznim skriptama..

nigde to u skoli ne moze da se nauci da bude profi
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Primećen član panofanatik (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: Graficki i web dizajn

uh,izgleda da ja nisam bas o tome razmisljala,sve jedno,da li neko zna,jel ima to kod nas na nekom faxu zajedno

Iskusan xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

Wink Re: Graficki i web dizajn

pa kontam da vecina tehnickih fakulteta ima odseke za graficki i web dizajn

ako ti je bitno parche papira na kome pishe da si graficki i web dizajner onda go for it u gradu u kome ti odgovara da ucish to

ali kao sto rekoh ne verujem bas u to koliko su u shini sa trendovima te oblasti

ali ako hoces da budesh profi graficki dizajner i ili profi web developer onda pochni da skupljash gradivo i bodi nauku ima tu bas dosta dosta programa i programskih jezika da se nastreba pogotovo oko web dizajna i web aplikacija. Za nekoliko godina uz dosta zrtvovanog vremena i konstantno u toj branshi mozes da budes dobra i profi inache sa polozenim ispitima sa faxa na tu temu znaces otprilike gde se pale i gase programi. Dobro da ne ljagam zaostali plan i program posebno za web dizajn ali tako je..
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •