Jedite plodove mora, kako biste imali kvalitetnu spermu

Niti sam probao niti sam mirisao ali je bila bela kao mleko,odprilike kao kad pomesate sitni secer sa vodom.z:poz:

Nemoj da me teraš sad da idem u kuhinju i da mešam prah šećer s vodom, pa da ga slikam pored šolje mleka, pa da kačim sliku na forumu, a sve to da bih ti dokazao da rastvor prah šećera u vodi ne liči na mleko!
Ako je bela kao mleko, onda je bela kao mleko, ne kao rastvor prah šećera u vodi!
Uh, počinjem da se nerviram... z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ovaj eksperiment sam radio nekoliko puta, uvek su rezultati bili očekivani/zadovoljavajući.
Moji prijatelji su došli do identičnog saznanja.

Probao sam eksperiment sa raznim jelima, ali nisam dobio očekivane rezultate.
Najgore je kad kombinujete alkohol ili nešto gazirano i svinjsko meso. Tada sperma ima žućkastu boju.

Dobro, hajde da se uozbiljimo.
Uzmimo da si u pravu i da je od plodova mora sperma snežno bela.
Kako će to popraviti sexualni život prosečnog zagorelog 4umaša?
 
Nemoj da me teraš sad da idem u kuhinju i da mešam prah šećer s vodom, pa da ga slikam pored šolje mleka, pa da kačim sliku na forumu, a sve to da bih ti dokazao da rastvor prah šećera u vodi ne liči na mleko!
Ako je bela kao mleko, onda je bela kao mleko, ne kao rastvor prah šećera u vodi!
Uh, počinjem da se nerviram... z:mrgreen:
Ja ti kazem onako kako jeste,kad mesas prah secer sa vodom i kad dodjes do toga da je boja bela kao mleko onda si dostigao i tacan viskozitet,ni previse tecno ni previse gusto.
 
Da li ste primetili da posle plodova mora i brokolija imate bolji kvalitet sperme?
Ima je više, belja je i ima miris kao badem.

Е сад стварно почињем да пуштам филмове.
Замишљам ове наше кршне Балканце како сркућу шкољке и жваћу броколи куван на пари и онда са задовољством крећу у акцију.
А на крају акције, узму једну епрувету, па онда ...

А је л’ оно беше и цијанид има мирис на бадем z:mrgreen:
 

Back
Top