Za one koje vole bez donjeg vesa...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

plus17ultra

Primećen član
Poruka
507
Devojke i zene koje cesce ili uopste ne nosite donji ves, popularno zvan "gacice", da li pritom radije nosite suknje ili pantalone (sve varijante, farmerke, suknja-pantalone, kratke tj. tzv. "vruce" pantalonice, sortseve) - bilo bi lepo cuti, znati, procitati. Hvala unapred.
 
Ел ми сада треба да пишемо да би се ти палио?

(...веш ''популарно зван гаћице''...:hahaha::hahaha::hahaha:)


Daj ne sviraj. Poenta je u modi. Da li i sta ribe nose na NJOJ od odece, kad ne nose ves, eto to je pitanje ! TJ. kad nema vesa, da li je pozeljnija suknja, haljina ili stare dobre farmerke ? Stvarno ne vidim sta tu ima popaljivo ???
 
Tako se i Dragojlo u svoje vreme otvarajuci teme.. stalno nesto raspitkivao za grudi i gatje forumasica..ko da ste braca blizanci..


Ako ste ti i nareceni Dragojlo fetisisti, ja nisam. Ponavljam za povrsne i tebe (da se ne nadjes uvredjena): ovde je rec ne o mesu, vec o modi. A mlad sam i volim da budem blizu svega lepog i primamljivog i onog sto volimo, a to su modni detalji koji se nadju izmedju nas, kad se zblizavanje uveliko priblizi epilogu i ocekuje prijatan finis. Tada se jos kako obraca paznja na to sta ko i kako nosi do same koze. Primi k'znanju i probaj da shvatis. Live and let live, please.
 
..kad sam bez gacica onda sam u spavacici..ili u bade mantilu..

..farmerke bez gacica..hm..jedno 10 minuta bih izdrzala..

Imas opominjucu i lepu meduzu na avataru i fascinantnu Auroru Borealis na profilu. Cestitam ! Moram ti priznati da su najbolje ribe koje pamtim cesto leti nosile teksas na golo. Sad da li to volim da vidim zbog njih jer su me odusevljavale sobom, ili sam jos onda na to otkidao, vise ne znam. Ali fakat je da gotivim.

Zasto bi izdrzala "samo 10 minuta" ? z;)
 
Devojke i zene koje cesce ili uopste ne nosite donji ves, popularno zvan "gacice", da li pritom radije nosite suknje ili pantalone (sve varijante, farmerke, suknja-pantalone, kratke tj. tzv. "vruce" pantalonice, sortseve) - bilo bi lepo cuti, znati, procitati. Hvala unapred.

Nocu ne nosim domji ves,hocu reci ne nosim nista,a preko dana nosim i to zbog higijenskih razloga.Zasto cutati?Sta tu ima strasno da bi se krilo!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top