Osnovna škola na Vračaru

ggsb

Početnik
Poruka
3
Selim se uskoro na Vračar, i moj sin treba da krene u drugi razred od septembra.
Možete li da mi uporedite ove osnovne škole:
Vladislav Ribnikar -za moj ukus malo elitistička (uči se francuski a moj sin je krenuo sa engleskim jezikom), ali nam je najbliža...
Sveti Sava - cula sam da je nekad bila dobra, a kakva je sad?
Jovan Miodragovic - i ona dolazi u obzir; Kakva je u odnosu na Sveti Sava?

Da li znate nesto o učiteljima/cama sadašnjeg prvog i budućeg drugog razreda...
 
uf.. sa sv. sava školom nešto nije u redu zbog manjka dece, raspitaj se uopšte kako funkcioniše, nekad je to bila škola na glasu...za vladislav r. važi i dalje da je snobovska..nešto između je jovan miodragović, što se tiče soc, statusa. deca mojih kolega idu u tu školu i vidim da nisu nezadovoljni, ni deca ni roditelji....
 
Има још неколико основних школа на Врачару. Ево шта сам избунарио:

VRAČAR
OŠ "Dušan Dugalić", Đerdapska 19, tel. 412-296
OŠ "Kralj Petar II Karađorđević", Marulićeva 8, tel. 430-912
OŠ "NH Siniša Nikolajević", Timočka 24, tel. 411-128
OŠ "Jovan Miodragović", Vojvode Dragomira 1, tel. 437-056
OŠ "Sveti Sava", Avalska 8, tel. 3441-756
OŠ "Svetozar Marković", Hadži Milentijeva 62, tel. 433-025
Ogledna OŠ "Vladislav Ribnikar", Kralja Milutina 10, tel. 3231-933
OMŠ "Josif Marinković", Krunska 8, tel. 3236-504
 
Ja sam išao ranije (pre 6 godina) u Jovan Miodragović, mislim da su klinci onako, ali je profesorski kadar odličan. Za neke predmete sam kasnije u srednjoj imao odličan osnov... Mislim da je ipak presudno u kakvo će dete odeljenje da upadne...
Znam ih dosta iz Svetog Save koji imaju reli hvale za školu, kažu da nije mnogo teška, a čini mi se da je društvo malo bolje...

Ribnikar - ne, nikako... možda će vam neko reći da je prednost škole francuski, ali kod mene u gimnaziji su upravo Ribnikarci bili najlošiji iz francuskog, pritom je škola prepuna snobova...
 
Poslednja izmena:

Back
Top