macka je agresivna

Oseća se kao da si je izdala i napustila i verujem da će joj puno vremenatrebati da ti oprosti. Mačke su jednostavno zlopamtila, jedna mamina koleginica je morala svoju mačku da odnese komšijama jer se naljutila na nju zato što je nosila na sterilizaciju. Ali najbitnije u celoj priči je da ona bide srećna, volela tebe ili ne. Ako je i tamo maze, paze i hrane, ako spava u toplom, nemaš razloga da se sekiraš za nju i nemoj da navaljuješ, valjda će se stvari vremenom same srediti.
 
E pa moja maca je od pocetka, od kako smo je dobili, agresivna, samo je sad ojacala i porasla pa se bas jako grebe i ujede, ali kao da se igra, sta da radim sa njom, ruke su mi skroz izgrebane, ali mi je i dalje volimo :)
 
E pa moja maca je od pocetka, od kako smo je dobili, agresivna, samo je sad ojacala i porasla pa se bas jako grebe i ujede, ali kao da se igra, sta da radim sa njom, ruke su mi skroz izgrebane, ali mi je i dalje volimo :)

Razdvojte maženje i igranje-kad se mazite, mazite se a za igru nabavite ili napravite igračke. Mislim da bi joj bila interesantna plišana lutka njene veličine, da bi imala i dalje s kim da se rve i nešto što bi mogla da "peca", na štapić veži kanap ili deblji konac a na drugi kraj neku igračkicu...
 

Back
Top