. Ja sam Đuro Škondrić, novinar - urednik u RTV TK (Tuzla). Zvršio sam Gimnaziju u Sanskom Mostu - generacija 1966/67. Posljednje subote u maju 2009. godine obilježiće se 42. godišnjica mature. Molim sve one koji znaju za adresu, telefon/fax, mob. ili mail adresu nekoga iz moje generacije da mi pošalju na mail adresu
vajdbalans@gmail.com
Unaprijed zahvaljujem !!! Slijedi spisak:
GENERACIJA 1966/67.godina – odjeljenje 4. A ( RAZREDNI- Davidović Vukašin )
1. Adamović Milka
2. Alagić Majda
3. Vranković Draga
4. Davidović Tomislav – Beograd
5.Dašić Tomislav – Prijedor
6. Dašić Stana
7. Došenović Branko – nastavnik u Japri
8. Jeličić Đurađ, Crveni krst Zvornik Ožegović Milena ( Beograd – radila u „Kompasu „ ili još radi ? )
18. Omanović Aziz
19. Rešić Nisveta – Sanski Most
20. Ribić Božo – umro
21. Hadžiahmetović Muruveta – poginula zajedno s kćerkom od granate u Sarajevu
22. Sovilj Jovo
23. Heder ( Beglerbegović Sadeta ) direktorica Apoteke u S. Mostu 037/ 686 047
24. Stanivuković Milorad
25. Crnalić Mustafa
26. Čorak Ivan
27. Šabić Safija – Sanski Most
28. Škondrić Đuro, novinar- urednik u RTV Tuzlanskog kantona Tuzla mob. 061 / 130 833
29. Šobot Branko
30. Trnjanin Zijad
31. Vrtunić Ilija
ODJELJENE B ( razredni Vujotić Pero )
1.Alagić Mevluda
2. Burić Đorđe
3. Čuković Nevenka
4. Ćurguz Božo
5. Dobrijević Stana
6. Đurđević Stojanka
7. Čuković Zorka
8. Inđić Dragoljub
9. Jakupović Saima
10. Jandrijević Ana
11. Kaurinović Marija
12. Knežević Milorad
13. Komljen Marija
14. Majkić Bosiljka
15.. Marušić Franjo
16. Mijatović Marko
17. Mjerimačka Petar
18. Miladinović Milan
19. Milinković Milica
20. Miličević Mara
21. Mrđa Slavko
22. Ramić Husejin
23. Samardžić Rajko
24. Selman Velida
25. Sedić Anđelina
26. Suljanović Fehim
27. Simić Božica
28. Stojinović Stana
29. Talić Faiza – Sanski Most tel ( 686 644 )
30. Štrbac Mileva
31. Šolak Mara
32. Vekić Milan
33. Vještica Milan
34. Zorić Milka
ODJELJENJE C ( razredni Iličić Nedeljko )
1. Alagić Dževada – umrla
2. Alagić Zinaida
3. Avdagić Fadil 061/ 603 697
4. Bukarica Stevan
5. Čičić Gojko , Banja Luka, Franje Supila 7- mob. 065/ 516 603
6. Daljević Zora 088 673 751 Herceg Novi
7. Daničić Milena
8. Došen Milan, županijski sudac ZAGREB, Ilica 164 / tel. mob / 098 811 266 i 37 04 637
9. Filipović Ivan 0043 – 1 – 913 – 17 – 46
10. Hrnčić mithat
11. Hrnjica Zekija
12. Hukić Edhem _ umro
13. Hukić Sabira
14. Iličić Marija – umrla
15. Jakšić Dušanka, živi u Tuzli
16. Jakupović Nasiha
17. Kamić Enisa
18. Kosorčić Nikola mob. 063 / 842 390 tel. 034 272 354
19. Krupić Muharem
20. Kurbegović Sefer – Sanski Most mob. 061/ 419 806 tel. 037 / 686 527
21. Lazić Bosiljka
22. Maslać Dragutin – umro
23. Mijić Slobodan – umro
24. Miladinović Jerina 051 / 591 488
25. Milašinović Slobodan – ŠOŠA 065 / 705 549
26. Milunovi Milan
27. Praštalo Milovan
28. Radulović Petronije mob. 062 / 903 148
29. Sadić Senija
30. Simić Božo
31. Tufek Zikret
32. Velentanlić Almasa
33. Vuković Marija
ODJELJENJE D ( razredni Sejfo )
1. Basarić Nedima
2. Bišćević Mirzeta
3. Bohanek Stjepan 047 883 139 Vojnić
4. Đurić Nada , Beograd tel. 2605-061 mob. 064/ 266 44 64
5. Brener Mirko
6. Divjak Bogdan
7. Delić Rada , tel. 2698 – 851- mob. 063 / 804 3202 fax: 2601 – 420
8. Despot Dušanka ( Brkić ) zvana Beba, Banja Luka, Knešpoljska 1 mob. 065 535 179
9. Despot Nedeljko
10. Despot Sava
11. Gvozdenović Nada
12. Jaglica Nada
13. Kričković Milka
14. Kričković Milanko
15. Lepir Milorad
16. Popović Kristina
17. Prošić Miroslav
18. Talić Fehim
19. Valen Milica
20. Vidović Mira mob. 065/ 491 152 ( 051 / 218 959 )
21. Zorić Milka 065 / 747 026 tel. 051/ 436 195 fax: 381 – 828
22. Rakonica Ivica
23. Selman Mirsada
24. Šalak Dževad
25. Šabić Suad 061/ 154 833 ( tel. 685 264 )
26. Zulić Mehmed, Industrijska zona b. b. Sanski Most mob.. 061 / 321 398
27. Šuštum Marija
28. Štrbac Miroslav
29. Valen Milica
30. Vujić Mirko
31. Stojaković Stanoja
32. Vuković Marija
33. Velentanlić Almasa