aahhh te skracenice...

Па докле ја да чекам? :D

едит: улетео ми... не знам ове... бар док не погледам на нету, али пошто нема гледања онда не знам :(
 
Ја мислим да је човек мислио од чега су ТАЧНО те скраћенице... знам и ја да је ЈТД Фијатов комон-рејл мотор, али шта је тачно Ј, шта Т, а шта Д ;)
 
paaaa, dal ce da potraje... zavisi od vas... imamo JTD (direktno ubrizgavanje dizela iliti common rail), DTC (dynamic traction control (BMW), kao sto reche Damnjan "sistem protiv proklizavanja kod BMWa cini mi se". Cini ti se, tacno. AKO VAM JE LAKSE, MOZE I SLOVA POJEDINACHNO... Intra, ACC nije to sto si ti rekao...


znaci, ACC je Adaptive cruise control, odrzava stalnu zeljenu brzinu tokom voznje
 
Poslednja izmena:
Koja je svrha tvog pitanja ako ti znaš odgovor a nećeš da kažeš :lol:

Da se malo igraš sam sa sobom ?

Pa čak i ako ja kažem da je odgovor za treće Stani Tamo Crni kako ti možeš da znaš jel tačno, kad nema gledanja na internetu :lol:
 
Anti-lock Braking System (ili što bi moj profa u srednjoj rekao - anti-braking system z:p)
Electronic Stability Programme (originalan naziv, mada malo varira od proizvodjača automobila)

edit: e jbga z:p
 
Poslednja izmena:
Koja je svrha tvog pitanja ako ti znaš odgovor a nećeš da kažeš :lol:

Da se malo igraš sam sa sobom ?

Pa čak i ako ja kažem da je odgovor za treće Stani Tamo Crni kako ti možeš da znaš jel tačno, kad nema gledanja na internetu :lol:

jer, ako ja dam odgovore (a tacni su), a ja sam prethodna tri pitanja postavio, onda bih ponovo ja postavljao pitanja, sto nije cilj igre. treba drugi koji je tacno odgovorio, da postavlja sledeci.‚iiii, kako ja znam tacan odgovor na pitanje kad nema gledanja na internetu, pa, verovatno ce vecina da se slozi, posto verujem da ovde ucestvuju oni koji imaju bar nesto znanja, ili koji su negde culi ili videli ili procitali. neznam da li je neko nekada kupovao novinu AUTO START, koja je prekinuta da se izdaje sredinom prosle godine. imam sve delove, od prvog broja pa do zadnjeg, tako da znam bar neshto
 
Poslednja izmena:

Back
Top