Hitna pomoc!

User Friendly

Buduća legenda
Poruka
25.007
Ljudi treba mi pomoc,moj otac je trazio u veterinarskoj apoteci lek za macka da izbaci gliste! Macka nije bilo dva dana i sada je dosao kuci,jedva ide,nemoze nista da jede,jako povraca!! Izgleda jako lose...Kao da ce da ugine! Dao mu je celu tabletu posto je macak star ali nije puno tezak (oko kilogram),moze li neka pomoc? Sta bi bilo dobro da se uradi da mu se pomogne??
 
Таблете иду по килажи, за псе знам да је једна таблета на 10 кг, како вам нису рекли колико треба да дате маци нити вас питали за килажу?

Друго, јел имате бар неки број ветеринарске службе или ветеринара па да питате како мачку да помогнете тренутно, ако треба да избаци тај садржај или било шта друго? Немојте чекати ноћ да бисте видели шта ће се догодити. Или га спакујте у кофер, торбу и зовите такси.
 
a moguce je da je zakacio neku maciju bolest !!!!!
jel ste ga vakcinisali ? povracanje i odbijanje hrane navodi na to da je nesto opasno !!!
izmeri mu temperaturu !!!
 
Ljudi treba mi pomoc,moj otac je trazio u veterinarskoj apoteci lek za macka da izbaci gliste! Macka nije bilo dva dana i sada je dosao kuci,jedva ide,nemoze nista da jede,jako povraca!! Izgleda jako lose...Kao da ce da ugine! Dao mu je celu tabletu posto je macak star ali nije puno tezak (oko kilogram),moze li neka pomoc? Sta bi bilo dobro da se uradi da mu se pomogne??

Izmeni privremeno opciju za primanje privatnih poruka da ti posaljem broj veterinarke.
 
Dolazio je jutros veterinar ,kaze da je dehidrirao i da ima problema sa srcem! Spavao sam ne znam nesto mu je dao,neku injekciju!Deluje mi kao da je malo bolje ali je idalje kriticno i ubrzano dise!
 
Nadam se da ces biti u mogucnosti da ga odvedes kod veta, jer od prevelike kolicine tablete nece da skripe pluca...:(

Hoce da skripi od glistica!

Say, misliš na entero-hepato-pulmo-enteralnu migraciju ali u pitanju je stariji mačak, valjkastim glistama iz roda Ascaris su skloni mladunci, starije jedinke stiču imunitet i samo prenose gliste mlađima bez nekih ozbiljnijih posledica.

Overkill, znaš li ime tablete koju je mačak dobio? Ja sama nisam baš neki expert za farmakologiju ali ću pitati muža i eventualno kuma, trebalo bi da zajedno skrpetamo neko objašnjenje otkud srčane smetnje.
 

Back
Top