Bez Bit Torenta
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Bez Bit Torenta

Obećava
    Učlanjen
    20.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Podrazumevano Bez Bit Torenta

Imam neke sajtove za skidanje filmova.Da bi ih skinuo receno mi je da mi treba program Bit Torent.Imam i njega.Ali sad imam jedan drugi problem :kad skidam filmove brzina skidanja mi je uzasno mala i ako imam ADSL konekciju.Mozete li mi reci zasto? To se inace odnosi SAMO kad skidam filmove,a za sve drugo brzina mi je solidna (download rate 113kb/s,a za filmove samo 8-9kb/s).
    Postoje li sajtovi gde se mogu skidati filmovi bez tog Bit Torenta,kao sto se i sve ostalo skida?Pitanje se odnosi i na titlove,naravno.Inace mi se taj program ne svidja.Verovatno zato sto sam navikao na klasicno Windows skidanje.Pozdrav.

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Re: Bez Bit Torenta

Citat Original postavio veliki1969 Pogledaj poruku
    Imam neke sajtove za skidanje filmova.Da bi ih skinuo receno mi je da mi treba program Bit Torent.Imam i njega.Ali sad imam jedan drugi problem :kad skidam filmove brzina skidanja mi je uzasno mala i ako imam ADSL konekciju.Mozete li mi reci zasto? To se inace odnosi SAMO kad skidam filmove,a za sve drugo brzina mi je solidna (download rate 113kb/s,a za filmove samo 8-9kb/s).
    Postoje li sajtovi gde se mogu skidati filmovi bez tog Bit Torenta,kao sto se i sve ostalo skida?Pitanje se odnosi i na titlove,naravno.Inace mi se taj program ne svidja.Verovatno zato sto sam navikao na klasicno Windows skidanje.Pozdrav.
    To ti je to, odnos Download-a/Up-load-a u torrent slucaju seed i leach odnos broja korisnika koji downloaduju i uploaduju (skidaju sa izmedju ostalog tvog racunara) odredjeni fajl
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

Primećen član neobaveštena (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Pokušaj sa rapidshare-om,to ide malo brže,ali ako je za dž onda je film podeljen u nekih milion fajlova...ako si zainteresovan neka ti neko malo bolje upućen u to objasni detaljnije,ja sam i dalje verna torrentima

Primećen član neobaveštena (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

A što se titlova tiče na pdf-u o filmovima imaš lepljivu sa svim detaljima koji su ti potrebni:-)

Ističe se
    Učlanjen
    04.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Slične teme

1. pomoc oko otpakovanja filmova sa torenta
    Autor dragaj75 u forumu Multimedija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.01.2009., 13:26
  2. Usporavanje kompa zbog torenta....da li je moguce?
    Autor m e l i s a u forumu Softver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.04.2008., 01:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •