Venecuela proterala izraelskog ambasadora

Da li bi i Srbija trebalo da protera ukrajinskog lopova-ambasadora?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sumnjam da politicari u Srbiji govore ijekavicom ,mislim nisam cuo jos nijednog osim Seselja u ranim danima dok se jos nije kultivisao
и још...

Druga prica je jevrejska obavestajna sluzba 'Mosad'.Oni su u Srbiji sila ,gotovo javna.Kod nas su ubili vojnog ministra Bulatovica .Ucestvovao sam u istrazi tog djela.Po hodu istrage mnogo cega se saznalo.Naprimer o radu dvije privatne firme : izraelsko-srbske "Leneks" i Izraelskoj "Tadiran" ,iza koje stoji americki novac.Osobito po liniji naseg Ministarstva odbrane i Generalstaba.Te firme su se otvoreno zanimale na teritoriji Jugoslavije trgovinom oruzjem .Jugoslaviju su poceli otvoreno da nazivaju -Eldoradom trgovine oruzjem.
 
j.........измишљено.........

како само бркаш појмове .... илуминати, сатанисти и др...раде то...какви те Јевреји спопали...
сатанизам и секташтво су смрт Србије!


како само наседате на западну-језуитску пропаганду...да прикажу Србе као неке расисте!
 
како само бркаш појмове .... илуминати, сатанисти и др...раде то...какви те Јевреји спопали...
сатанизам и секташтво су смрт Србије!


како само наседате на западну-језуитску пропаганду...да прикажу Србе као неке расисте!
највећи сатанисти су јевреји.
 
jevreji kod nas djeluju tanko .Sami se staraju da ne izlaze na svjetlost .Rade kroz posrednike Srbe .Mi to osjecamo ,mi to vidimo ,no ne mozemo ih uhvatiti za ruku ,a kada ih ipak uhvatimo pokaze se da je ruka lazna ,srbska kupljena jevrejima .Kroz kupljene Srbe oni sve zivo kontrolisu u Srbiji
Ово је изјавила висока личност једне опозиционе партије у Србији. И сасвим је у праву.

Ovo je tacno !!!
 
E sad ti..............prekidas coveku misli z:mrgreen:

е јеси неки, покушавам да сконтам, који тип, људи, размишља, тако о другом народу, као ви!

генерализујете ствари, а знате да смо ми Хришћани и Срби, од тога добро награбусили, о знате шта значи, кажњавати читав народ, а опет то радите!

Па сам сконто, да је у већини случајева повезано са религијском убеђењем!

протестанти, латини,мухамеданци, зурлоти, пагани и др..неверници...су склони мржњи према Јеврејима, па вероватно, сте ви припадници неког од тих покрета, јер ја Православног Хришћанина, који мрзи икога, а нарочито народ, који су били ПРВИ ХРИШЋАНИ(Јевреји), нисам упознао!
 
е јеси неки, покушавам да сконтам, који тип, људи, размишља, тако о другом народу, као ви!

генерализујете ствари, а знате да смо ми Хришћани и Срби, од тога добро награбусили, о знате шта значи, кажњавати читав народ, а опет то радите!

Па сам сконто, да је у већини случајева повезано са религијском убеђењем!

протестанти, латини,мухамеданци, зурлоти, пагани и др..неверници...су склони мржњи према Јеврејима, па вероватно, сте ви припадници неког од тих покрета, јер ја Православног Хришћанина, који мрзи икога, а нарочито народ, који су били ПРВИ ХРИШЋАНИ(Јевреји), нисам упознао!

Зар нису Јевреји разапели Исуса?
 
највећи сатанисти су јевреји.

Sta smo mi onda, ultra mega giga satanisti, posto ne samo da verujemo u "Satanu" nego i u njegovog sina i plus u "satanistickog svetog duha"?

Ljudi jedno mi samo nikako ne ide u glavu, "srpski nacionalisti" koji su po sopstvenoj definiciji monarhisti, zatim pravoslavni hriscani itd itd... Sada podrzavaju jednu Islamsku zemlju koja je bratska siptarima sa kosova, samo ko zna koliko puta gora...

Recicu vam jos par stvari, dobar deo Islamskog stvanovnistva smatra da treba pobiti nevernike, i izmedjuostalog mi smo im na listi. Jevreji nemaju nas ni na kakvoj listi za odstrel.

Drugo, Srbi su imali vekovima dobre odnose sa Jevrejima, bili smo braca tokom drugog svetskog rata kako smo prolazili kroz isto...

Danas ja u Srbiji vidim pokrete od strane "Srpskih Patriota i Nacionalista" ne da se smiri rat nego da se kazne i pobiju jevreji zato sto ciste teroristicku organizaciju sa kakvim ceo svet ima problem...

Nisu oni zlatni, ali su mnogo bolji od Palestinaca sa kojima se ne moze delati na mnoge nacine bas... z:poz:
 
Значи треба да мрзимо Јудеју. А Јудејина престоница некада бејаше Јерусалим.

A sto ti treba da mrzis Judeju? Ta prava zadrzava Bog ako si citao bibliju znas o cemu ti govorim...

Isus je rekao "Oprosti im Oce, ne znaju sta cine" i sad recimo Bog im je oprostio ali ti neces?!

Ti mozes njih da mrzis jedino ako nisi hriscanin a u tom slucaju nemas razlog da ih mrzis. Ako si hriscanin nemas pravo da ih mrzis jer pravo da se svetis nemas, to je iskljucivo pravo Gospoda...

toliko o Srpskoj veri...
 
A sto ti treba da mrzis Judeju? Ta prava zadrzava Bog ako si citao bibliju znas o cemu ti govorim...

Isus je rekao "Oprosti im Oce, ne znaju sta cine" i sad recimo Bog im je oprostio ali ti neces?!

Ti mozes njih da mrzis jedino ako nisi hriscanin a u tom slucaju nemas razlog da ih mrzis. Ako si hriscanin nemas pravo da ih mrzis jer pravo da se svetis nemas, to je iskljucivo pravo Gospoda...

toliko o Srpskoj veri...

А и то што кажеш. Од данас готивим и јевреје и палестинце, а поготово шиптарску браћу. Просветлио си ме, хвала.
 
Narod koji je toliko propatio /kao i mi naravno/ treba da se brani.
Hidža ih je hteo slistiti..

Е, ајде сада немој да се правиш луд.
Они су патили, па ајде сада да убијају палестинску децу, да убију 1.000 невиних људи за једног свог војника!? Нема смисла да лупаш и оправдаваш ову акцију, показали су своје право лице и намере.

Цели свет је под утицајем Јеврејске пропаганде и свако ко укаже на то аутоматски се проглашава `антисемитом`. Зар није тако?!

Ми смо имали искуства са њима, а сви који су одбијали да их слушају називани су `терористима` и слично.
 
Drugo, Srbi su imali vekovima dobre odnose sa Jevrejima, bili smo braca tokom drugog svetskog rata kako smo prolazili kroz isto...

Danas ja u Srbiji vidim pokrete od strane "Srpskih Patriota i Nacionalista" ne da se smiri rat nego da se kazne i pobiju jevreji zato sto ciste teroristicku organizaciju sa kakvim ceo svet ima problem...

Nisu oni zlatni, ali su mnogo bolji od Palestinaca sa kojima se ne moze delati na mnoge nacine bas... z:poz:

Добро другар, ни мени није јасно зашто нас Јевреји толико мрзе, а пропатили смо заједно. Ја не мрзим Јевреје, али када неко хоће да склони Јашу, због књижице у којима објашњава како се Јевреји баве зеленашењем, а онда чини ратни злочин десет дана и стави фластер свету на уста, не може добити моју благонаклоност. А није ово једини случај у последњих двадесетак година, када нам Јервеји забадају нож у леђа. Пре неколико година, на једној трибини у Новом Саду, у којој је гостовао Кораћ Жарко, направили су неки мини интервју са анонимном Јервејком, и пуштали га нама, средњошколцима. Јервејка прича како је сви изопштавају из друштва, и како је омаловажавају јер је Јервејка. Иако анонимно, препознао сам јој глас. Нико из њеног друштва до тада није знао да је Јеврејка, а камоли неко ко је мање познаје. А онда су напали и Србе, и СРС, и све национално оријентисане организације.

Не знам зашто, па у Новом Саду синагога још стоји, ако БОг да стојаће све док Војводина буде у Србији. Нека се сете Јевреји ко их је бацао под лед 40тих година...

Друго, Срби националисти нису листом монархисти, чак је много мањи проценат оних који су за краља који не зна ни да говори српски.

Јеврејима не желим ништа лоше, али не дам да се ствара фама о њима као безгрешном народу. Када бих имао дугме, које то омогућује, овог тренутка бих га приситао, да се стане са ратом и ратним злочинима у Гази, са било које стране.

Само што то дугме само Америка поседује, а она не жели да га притисне. И после Срби желе рат? Па шта те је научио тај чика са слике твог аватара? Биће ништа...
 
Добро другар, ни мени није јасно зашто нас Јевреји толико мрзе, а пропатили смо заједно. Ја не мрзим Јевреје, али када неко хоће да склони Јашу, због књижице у којима објашњава како се Јевреји баве зеленашењем, а онда чини ратни злочин десет дана и стави фластер свету на уста, не може добити моју благонаклоност. А није ово једини случај у последњих двадесетак година, када нам Јервеји забадају нож у леђа. Пре неколико година, на једној трибини у Новом Саду, у којој је гостовао Кораћ Жарко, направили су неки мини интервју са анонимном Јервејком, и пуштали га нама, средњошколцима. Јервејка прича како је сви изопштавају из друштва, и како је омаловажавају јер је Јервејка. Иако анонимно, препознао сам јој глас. Нико из њеног друштва до тада није знао да је Јеврејка, а камоли неко ко је мање познаје. А онда су напали и Србе, и СРС, и све национално оријентисане организације.

Не знам зашто, па у Новом Саду синагога још стоји, ако БОг да стојаће све док Војводина буде у Србији. Нека се сете Јевреји ко их је бацао под лед 40тих година...

Друго, Срби националисти нису листом монархисти, чак је много мањи проценат оних који су за краља који не зна ни да говори српски.

Јеврејима не желим ништа лоше, али не дам да се ствара фама о њима као безгрешном народу. Када бих имао дугме, које то омогућује, овог тренутка бих га приситао, да се стане са ратом и ратним злочинима у Гази, са било које стране.

Само што то дугме само Америка поседује, а она не жели да га притисне. И после Срби желе рат? Па шта те је научио тај чика са слике твог аватара? Биће ништа...
Pa cinjenica je da je antisemitizam prisutan u svim drustvima na svetu i to nije nista cudno ni novo...Tako i kod nas... Ja ne znam da su jevreji trenutno protiv nas niti da su bili...ako imas neke izvore slobodno pridodaj hvala bogu imam razvijeno kriticko misljenje lako cu promeniti i ovo o jevrejima...

To da li su monarhisti i trenutan nas prestolonaslednik je druga prica, ni ja nisam srecan sto ne zna Srpski ali to nije razlog da se odreknemo monarhizma za koji ja mislim da je zdrav oblik uredjenja [naravno parlamentarna monarhija ne apsolutisticka]...

Hvala Bogu da sam i ja za prekid rata samo sto znam da to nije realnost. Moje poznavanje jevreja za sada me navodi na sumnju da je vecina kriticnih dogadjaja poslednjih godina smisljena cisto da odvuce paznju javnosti dok "odrade posao"...

Amerika ne moze da pritisne to dugme iz prostog razloga sto je vecina americkog kapitala u posedu jevreja, drze ih u saci... Samo sto toga kod nas nema jer smo minorni to samo ljudi koji imaju problem sa sujetom jos uvek misle da smo mi nekome nesto vazni... Dok sa Amerikom to nije slucaj... Vecina medijskih kuca je u posedu jevreja, komanduju monetarnim fondom, religijom, politikom... To nije dobro ali nije ni lose, jer su donekle savestsan narod [ne daj boze da dodje neki drugi narod u taj polozaj...ne zelite da znate sta bi se dogodilo]...

Opet ti kazem mnogo vecu opasnost za planetu predstavlja Palestina nego Izrael, ja opravdavam donekle akcije Izraela iz vise razloga, jedan od tih je religija...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top