Hristos se rodi bezbozhnici!

Poruka
7.126
Danas je jedan od najsvetijih dana u hri$cjanskoj crkvi, rodjenje Isusovo, a ovde na forumu sve pr$ti od raznih vulgarnosti i razvratnosti.
Zanima me da li obracate pazhnju na velike verske praznike i da li ste uzdrzhani pri iskazivanju svoje sexualnosti u vreme dana kada su veliki praznici. Da li se sexate ili precutno izbegavate da se kre$ete na znachajne datume. Osecate li grizhu savesti ili ste potpuno ravnodu$ni prema ovim pojavama. Da li imate obraza i srca da ga zavuchete zhenici u bulju ili joj svr$ite na facu i da sutra odete u crkvu i zapalite svecu ili budete na liturgiji. Da li vi zhene imate obraza da izblajvate dragom kitu i da sutra poljubite popa u ruku. Kako se odnosite prema svemu tome?
 
a zašto grižnja savjest, ma sexajte se ljudi, ni hristosa nije roda donjela, mogu oni pričati o djevici koliko hoće, ja u to ne vjerujem.
pa nema ništa bolje od božićnog sexa, poslje ručka kod njegove bake, nako jedan brzinski da se bolje slgne u stomaku. z:mrgreen::zstidljivko:
 
heheh, odlicno
gymnastrings.gif
 
Danas je jedan od najsvetijih dana u hri$cjanskoj crkvi, rodjenje Isusovo, a ovde na forumu sve pr$ti od raznih vulgarnosti i razvratnosti.
Zanima me da li obracate pazhnju na velike verske praznike i da li ste uzdrzhani pri iskazivanju svoje sexualnosti u vreme dana kada su veliki praznici. Da li se sexate ili precutno izbegavate da se kre$ete na znachajne datume. Osecate li grizhu savesti ili ste potpuno ravnodu$ni prema ovim pojavama. Da li imate obraza i srca da ga zavuchete zhenici u bulju ili joj svr$ite na facu i da sutra odete u crkvu i zapalite svecu ili budete na liturgiji. Da li vi zhene imate obraza da izblajvate dragom kitu i da sutra poljubite popa u ruku. Kako se odnosite prema svemu tome?

Prvo naslov teme je nezavidno debilan, nazivati ljude bezboznicima jer pricaju o sexu na forumu je vrlo neprakticno, kontraproduktivno i u najmanju ruku licemerni kretenizam

Razvrat i blud nemaju nikakve veze sa dobrim delom tema na ovom podforumu vec ljudi razmenjuju iskustva i pricaju otvoreno o sexualnom zivotu.

Tema je prilicno debilna jer to nidje veze s mozgom nema sex je sex religija je religija ako sad ti ovde pokusavas neki instant moral da proizvedes onda i sam nisi bas normalan

Ja se ne stidim svog sexualnog zivota jer je osnova tog sexualnog zivota svetovni zivot u kome svi ucestvujemo duhovnost i isto tako sastavni deo svacijeg zivota. Sve u svoje vreme i sve na svome mestu

Hristos se rodi, srecan Bozic svima
 

Back
Top