...savremena zzena...

Зоки

Legenda
Poruka
51.427
...eto sad me ovo kopka, da li savremena zzena treba da se stitdi svojih malih grudi ili velike jupe, 'el se uopshte tamponi kupuju po brojevima ili je univerzalna velichina, shta ako nije u takvoj materijalnoj situvaciji da mozze sebi da priushti silikone, pa mislim jaka stvar, male sise - mala tjuna - velika jupa - kratke ruke sa debelim prstima, pa zar to nije sve prirodno, to ti je kao kad bi naisho na bradavichasto prase koje se stidi svoje sexualne proshlosti a nema razvijenu svest da ode do veterinara i suzi onu muku medju nogama da ne kazzem papcima...
...ili smo mi ipak uznapredovali, a...?:)
 
Mi smo fabrikat reciklovan od upotrebljenih kineskih kesa, mi smo oni shto se stidimo nashosti i zzelimo u kalup za male projice, shtancani smo na pokretnoj traci u pogonu mesarske industrije, mi smo otpad od krvi i mesa, mi smo sajber- otpad.
 
Stideti se tela svog je rezultat neukalupljenosti u sitne modlice modne industrije....niko ne misli za sebe da je glup, a svi misle da su debeli ili "nesavrsheni"
Volela bih da imam ljubichaste ushi, to niko nema, al sigurno bi mi se smejali...
 
Stideti se tela svog je rezultat neukalupljenosti u sitne modlice modne industrije....
Pipi, izvini što te smaram, ali nisu svi normalni, mislim, normalni u smislu fizičkog izgleda. Ti, kao normalan pripadnik zajednice želiš da imaš ljubičaste uši i tvrdiš da ih niko nema i da bi se svi smejali... ali negde daleko u nekoj bolnici se ipak rodi jedno dete sa ljubičastim ušima... i sad, da li on ima čega da se srami? Ne? Koliko devojaka bi bilo sa njim? Koliko puta bi propustio da živi život punim plućima baš zbog svojih ušiju? Zato što je odbačen? Tako je to sa genetski inferiornima, koje je sudba i evolucija osudila da završe na DNK otpadu istorije i nauke...

Mislim, ja ti se obraćam kao neko sa ljubičastim ušima. Da ne bude zabune.
 
...ja se stidim...:rumenko:

Nema potrebe da se stidis neznanja(o tamponima) :tajna:
Stideti se tela svog je rezultat neukalupljenosti u sitne modlice modne industrije....niko ne misli za sebe da je glup, a svi misle da su debeli ili "nesavrsheni"
Volela bih da imam ljubichaste ushi, to niko nema, al sigurno bi mi se smejali...

Svi bi se smejali...pa sta? :D :okok:
 
ja se ne stidim bilo kojeg dela svog tela,al sa druge strane nemam vidljivi defekt...sad sta bi bilo da imam...pa verovatno mi ne bi bilo lako i garant bih imala komplekse...pri cemu u to ne spadaju ni male sise ni debeli prsti...

nekako stekoh utisak da je patuljcima posebno tesko...:neutral: e za takve stvari mogu da razumem zasto ljudi imaju komplekse,a za male sise i prste...to su samo sitnice.
 
ja se ne stidim bilo kojeg dela svog tela,al sa druge strane nemam vidljivi defekt...sad sta bi bilo da imam...pa verovatno mi ne bi bilo lako i garant bih imala komplekse...pri cemu u to ne spadaju ni male sise ni debeli prsti...

nekako stekoh utisak da je patuljcima posebno tesko...:neutral: e za takve stvari mogu da razumem zasto ljudi imaju komplekse,a za male sise i prste...to su samo sitnice.

i ja se ne stidim bilo kog dijela tvog tijela :)))))
 

Back
Top