štampač ne sluša
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: štampač ne sluša

rogica
    Guest

Podrazumevano štampač ne sluša

Molim da mi pomognete jer imam štampač hp920c koji sada sporo štampa. na monitoru pokazuje sve ok.Međutim mnogo sporo štampa sa pauzama tako da jednu stranu a pogotovo ako su veća ili deblja slova mnogo sporije štampa. niko od majstora mi nije dao odgovor zato molim da mi neko odgovori..Ja sam početnik u ovome pa bih molio za detaljnije obaveštenje. Pozdrav i hvala.

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Smanji rezoluciju stampaca i trebalo bi da resis probleme.

rrogica
    Guest

Podrazumevano štaaaampač ne sluša

molim te kako da smanjim rezoluciju štampača

Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

1.Start
    2.Printers & Fax
    3.Desni klik na zeljeni stampac
    4.Properties
    5.Odaberi karticu Advanced (ili nesto u tom stilu)
    6.U prozoru koji ti se otvori u levom donjem uglu klikni na dugme default ......
    7.U prozoru koji ti se otvori klikni na drugu opciju "Graphics" i odaberi zeljenu rezoluciju (kod mene je 180*180, kod tebe je verovatno vise, jer ti je color stampac), tj. stavi na najmanju mogucu.

Guest

kuliražo molim te nema prozora default, niti grafik. ako možeš detaljno mi objasni jer to niko nemože napraviti.pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: štampač ne sluša

Citat Original postavio Anonymous
    kuliražo molim te nema prozora default, niti grafik. ako možeš detaljno mi objasni jer to niko nemože napraviti.pozdrav
    Citat Original postavio Кулиража
    1.Start
    2.Printers & Fax
    4.Properties

....
    Kako kod tebe izgleda to što se pojavi posle tačke 4?

Imaš li negde dugme 'Printing Preferences'?

Imaš li negde u opcijama štampača 'Printing Quality'?

Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Citat Original postavio kvazimodo
    1.Start
    2.Printers & Fax
    4.Properties

....
    Kako kod tebe izgleda to što se pojavi posle tačke 4?

Imaš li negde dugme 'Printing Preferences'?

Imaš li negde u opcijama štampača 'Printing Quality'?
    Uh, zaboravio sam da napomenem da se ove opcije razlikuju od stampaca, do stampaca.
    Ali svaki ima opciju "Dodatne opcije" u kojoj se podesava grafika,(rezolucija), vrsta papira....
    Prelistaj malo i naci ces.

Guest

Kuliražo baš ssssi super, ali to nema na moj računar.Kada pritisnem Advanced , ima podešavanja boje, kontrasta, ali ne i grafike i papira.ima dry time od lass do more, ima link volume od light do hevi,ima brightnes, color tone ali ne ovo što ti kažeš.kada kliknem na details vidim na not setings piše 1 sekunda, a na transmision retri isto jedna sekunda.kada kliknem generalrubrika koment je prazna . Molim te bicu zahvalna ako možeš da mi pomogneš pošto niko ne može da mi ovo napravi ili uputime da ovo otklonim. Pozdrav kuli.

Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Kuliražo baš ssssi super, ali to nema na moj računar.Kada pritisnem Advanced , ima podešavanja boje, kontrasta, ali ne i grafike i papira.ima dry time od lass do more, ima link volume od light do hevi,ima brightnes, color tone ali ne ovo što ti kažeš.kada kliknem na details vidim na not setings piše 1 sekunda, a na transmision retri isto jedna sekunda.kada kliknem generalrubrika koment je prazna . Molim te bicu zahvalna ako možeš da mi pomogneš pošto niko ne može da mi ovo napravi ili uputime da ovo otklonim. Pozdrav kuli.
    mozda sam malo pogresio, posle ovoga
    1.Start
    2.Printers & Fax
    4.Properties
    na prvoj stranici (General)imas opciju "Izbori pri stampanju" ('bem li ga ne secam se kako se pise na Engleskom}.
    E tek kad tu kliknes, prozor koji ti se otvori razlikuje se od stampaca do stampaca.
    Mnogi od stampaca na kojima sam radio imaju opciju "Advanced" gde se povecava i smanjuje rezolucija. Neki noviji imaju kamaru opcija u kojima se i nije bas tako lako snaci (zbog pretrpanosti).
    Valjda sam sad bio jasniji :wink:

COGI
    Guest

KULI BAŠ TI HVALA NA STRPLJENJU I SAVETU, ALI OPET MI OVO NIJE U REDU. DOVODIO SAM SVE MOGUĆE MAJSTORE , URADIO KAKO SI MI KAZAO ALI NIŠTA NIJE BOLJE. IZUZETNO SPORO ŠTAMPA, NOV JE A JEDNU STRANU SIGURNO ŠTAMPA 15 MINUTA. AKO BI MOGAO DA MI KAŽEŠ U ČEMU JE DRUGO PROBLEM ILI ŠTA DA RADIM BIO BIH TI ZAHVALAN .POZDRAV I UNAPRED HVALA.

Slične teme

1. Sta se slusa
    Autor CliffBurton u forumu Muzika
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16.05.2007., 19:13
  2. Sta se slusa?
    Autor Kejt u forumu Muzika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 27.06.2005., 02:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor