Svaka osoba ima potrebu, samo kakvu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne treba isključivati mogućnost da je nekome i to sasvim dovoljno
isto kao što je moguće da je nekome dovoljno da se istresa na žene, pa makar i samo preko 4uma
moguće je, ne treba biti isključiv po tim pitanjima - kao ni u ostalim stvarima
samo ja ne vidim o čemu bi se ovde moglo raspravljati
a tema navodi na mogućnost
jer je postavljena kao pitanje.
dok na prvo, mogu odgovoriti samo žene koje to rade
ali, ako postoje, čemu onda potreba za drugim pitanjem i otvaranjem teme?
 
Poslednja izmena:
Ako zene u braku koje nemaju ljubavnika ne daju svom muzu ili mu daju retko, sta one rade sa pi,com?

Da li je moguce da ima zena kojima je jedina potreba yebati muza u glavu?

To su zene koje iz nekog razloga nisu imale dugo sex i vremenom kod njih atrofiraju vaginalne zlezde, smanjeno je vlazenje i sama sexualna zelja, tj.otupele su.
One nemaju cak potrebu ni da yebu svog muza u glavu. Nemaju zelju za sexom pa uglavnom vise po prodavnicama, na kafama sa gomilom kokotavih drugarice (znas, ona ekipa od 5 kokosaka koje mrljave jednu kafu u kaficu poi 5 sati) ili vise na forumima, nervozne i nadrndane.
 
brate artinve iskuliraj sa filozofskim pitanjima tipa:
čemu tema..?

tema je sasvim okej
možda misli na firgidne
možda na nemotivisane
nemaštovite
kako ih raspaliti
izlečiti
animirati...

brate, superamnglam
tema je definisana uvodnim postom
a samim tim kroz drugo pitanje navodi da se ne misli o ostalim, već se težište prebacuje na konkretno pitanje i to da li žene to čine iz jednog razloga
pa samim tim i nema nekog smisla da se sličnim raspravama udaljava od same teme i okvira pitanja u koga je autor postavio
a onda, moram da se zapitam: čemu tema - jer očigledno postoji namera da se tema usmeri u tom pravcu i pokaže da neke žene to čine, ako uopšte to čine, samo iz potrebe da **** muža u glavu
a ako to i čine, razlozi za to lični i ne vidim kako bi ostali mogli da se uključe u bilo kakvu raspravu, jer pitanje ne poziva na raspravu, već se samo pita ''da li je moguće?''
nema pomena o lečenju i animiranju dotičnih
a i sam autor može da odgovori na pitanje koje sam postavio.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top