Delimicno se vidi drugi Hard disk

dvoje

Obećava
Poruka
88
Postovani,
Imam jedan jednostavan problem koji je verovatno izazvan mojom greskom, ali nisam nasao resenje prtragom.

Imam jedan hard disk podeljen na dve particije C: i D:. Sada sam ubacio novi, ali se on u My Computer ne vidi. Vidi se doduse u "Computer menagment" kao sledece Disk1, Basic,online,Unalloced, U istom se vidi i stari diska kao Disk 0, basic, online i u njemu su C: i D: i kod oba pise "Healty" tamo gde je "Unalloced" na prethodnom
Osim ubacivanja fizicki drugog hard diska, nista nisam dirao, nista podesavao.Drugi disk je marke ExcelStoreTehnology J8160, a plocaje AMD Athlon XP 2000+
Hvala unapred
 
My computer - desni taster - Manage
u Computer managmentu nađi disk menagment
nađi hdd koji si ubacio u njega i formiraj prvo disk zatim napravi particiju ili više particija ako su ti potrebni i tamo ih formatiraj .
E sada ako je Sata disk u pitanju prvo instaliraš drajvere za njega , imaš ih u kompletu sa matičnom pločom.
 
Jesi zmija, al si mi pomogao. Sve sam uradio, samo sad mi kaze da je disk "unessesable" , a kad hocu da ga formatiram, kaze "Windows can not format this drice.Quit any disk utilities or other programs that are using this drive, and make sure that no window is displaying the contens of this drive than try formating agene". Ne bih ja pisao ovoliko, da da ga razumem.Sve je ugaseno. Jedino mi je upaljen taj prozor kojim hocu da formatiram. Sta je problem ?
 

Back
Top