Pravilni odgovori na pravoslavna spopadanja
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: Pravilni odgovori na pravoslavna spopadanja

drdoje nije na forumu
    bio banovan na kratko zbog ruznog avatara, svadjanja i spamovanja
    Početnik
    Učlanjen
    04.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pravilni odgovori na pravoslavna spopadanja

Danas i sutra (sa manjom greskom od 4 godine ili kako vam drago, jos pride sa dve nedelje pomeranja kalendara i uz znak pitanja je li ikada ta persona zapravo i postojala) pojedini slave rodjenje izvesnog Isusa iz Male Azije, deteta majke device i oca budale, koje je rodjeno u pecini u kojoj zive ovce i tri kralja sa istoka (Irak, Iran, Indonezija) na turistickom proputovaju.

Po obicaju, slavljenici ce vas spopasti desetinama besmislenih cestitki, nesuvislih zelja i zeljica za lep zivot, zdravlje, uspeh i slicno - sve uz apostrofirani pozdrav: Hristos se rodi! Na to, kako ocekuju, svaki Srbin (i srBkinja i srBce) moraju (ako zele da izbegnu popreke poglede) da odgovore hitro sa "Va istinu se rodi!" ("Va istinu" - staroklingonski izraz koji prevedeno na novosrpski znaci: jakako, zaista vam zborim, keve mi ako lazem, evo potpisujem, vrh brate, ekstra!).

Slicno ce vas na kliznu godisnjicu prerane lazne smrti i problematicne reanimacije - ali na onom svetu!- pomenutog hipotetickog Isusa smarati pozdravom kojim se testira vasa priljeznost tradiciji, moralu, veri i svemu najsrBskijem: "Hristos voskrese". (Voskrese - staroklingonski izraz koji doslovno znaci nekoliko sledecih stvari: nestade iz pecine, dozive klinicku smrt, i poste Tita Tito...). I tu se ocekuje pomirljivi i iskupljujuci odgovor uz blagoglagoljivu snishodljivost: "Va istinu voskrese". (Na klingonskom: "Cool, covece, do yaya, ma Srbija do Tokija!")

Elem, da ne duzim vise, ako ste zaista uspeli da isplivate iz blata sujeverja i da se operete od visevekovnih naslaga ("milenijumskog udesa", sto rece jedan pametan Nemac, ali necemo o njemu), od danas ovim teokratskim teroristima odgovarajte ovako:

Pravoslavni SRBIN: "Hristos se rodi!"
    Stanovnik planete Zemlje koji govori srpski: "Srecan mu rodjendan!"

Eto, to je kulturo, niko se ne vredja, prilici dogadjaju i povodu proslave (citaj: ustezanje od jela tokom par nedelja, ili makar samo jedan dan pre obelezavanja rodjendana, kako bi se na sam dan proslave bez grize savesti prionulo opstenarodnom stomakougadjanju neopevanih razmera).

U prolece dodje onaj drugi uvrnuti "praznik", kada se slavi sto je ON umro za nase muke (o cemu treba izvestiti direktora i sefa koji vas kinje, Evropsku Uniju, NATO i sve obolele koji trenutno pate od bolova - da nas ne muce i/ili da se ne muce, jer jer ON to vec odradio za nas i mi sad mozemo da se raspistoljimo kao oni frajeri u ponocnim filmovima za starije od 18 godina...). Takodje, tad se slavi i sto je ON "Va(u)skrso" (klingonski: sa'ranjen, pa mu se gubi trag...). Pravoslavni SRBIN (Srbijanac, Srb, maher, gazda car, smeker, junak, patriota, pravednik, rodoljub, poslanik...) saletace vas tih dana sledecom parolom: "Hristos voskrese!" ili jednostavnije "Hristos vaskrs..."

Pozeljni odgovor na takvu pravoslavnu torturu ONOGA DRUGOGA (bezboznik, ateista, bitanga, jadnik, bednik, mida, izdajica, prodana dusa, komunjara...) je jedna od sledecih recenica:

1) "Ajde?!..." (vidi Z. Radmilovic: Sabrana dela - Radovan III i "Laki je malo nervozan, umro je Pantelija...")
    2) "Ne zezaj??!" (uz izraz na licu koji dopunski objasnjava; "Pa kako ja do sad nisam cuo za to? Keve ti? Ma jel moguce? Pa jel ima snimak na YouTube ?!"
    3) "Ko bi reko...?" (i dalje se nastavlja sa "C, c, c, c, jel vidis ti sta je covek!")

Eto, toliko. Ja probo i ostao ziv!

DANAS MU RODJENDAN!
    VAISTINA MU DANAS!
    Poslednji put ažurirao/la drdoje : 06.01.2009. u 16:02

Domaćin
    Učlanjen
    15.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Pravilni odgovori na pravoslavna spopadanja

Sram te bilo izdajico Srbstva, o Isusi pričaj šta oćeš ali Srbske teroriste ne diraj inače.......

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

http://translate.klingonreference.com/

aj prevedi to na Klingonski kako spada...misssim...stvarno...

drdoje nije na forumu
    bio banovan na kratko zbog ruznog avatara, svadjanja i spamovanja
    Početnik
    Učlanjen
    04.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma nije to taj klingonski, ovo je staroklingonski i klingonski juznih Srba (Slovenacki Srbi, Hrvatski Srbi, Bosanski Srbi, Muslimanski srbi,Albanski Srbi, Madjarski Srbi, Nemacki Srbi, Japanski Srbi, Makedonski Srbi, Srpski Srbi, Crnogorski Srbi, Crnogorci kao genetska mutantna podvarijanta, dalje, Klingonski Srbi, Luzicki Srbi, Srbi iz Dijaspore, Srbi Cudnih Prezimena Koji Dominiraju Politikom itd...) Ovo je samo pregled najvecih plemena juznosrBskih plemena koja koriste razlicite varijante srpsko-klingonskog...

VA ISTINU!

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio drdoje Pogledaj poruku
    Ma nije to taj klingonski, ovo je staroklingonski i klingonski juznih Srba (Slovenacki Srbi, Hrvatski Srbi, Bosanski Srbi, Muslimanski srbi,Albanski Srbi, Madjarski Srbi, Nemacki Srbi, Japanski Srbi, Makedonski Srbi, Srpski Srbi, Crnogorski Srbi, Crnogorci kao genetska mutantna podvarijanta, dalje, Klingonski Srbi, Luzicki Srbi, Srbi iz Dijaspore, Srbi Cudnih Prezimena Koji Dominiraju Politikom itd...) Ovo je samo pregled najvecih plemena juznosrBskih plemena koja koriste razlicite varijante srpsko-klingonskog...

VA ISTINU!
    aaa...onda ok

Veoma poznat yioim (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    181

opet je neko preskocio "terapiju"...evo "pilulica"...njam njam ...ajmo aaaaaaaaaaa
    bravo
    e sine leci se pod hitno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Drdoje, nije problem ako je neko meni opsovao majku nego je problem ako ja na to odreagujem i zbog toga dozvolim da se toga dana ne osećam srećnim i radujem se životu.
    Ne upražnjavam te pozdrave ali ako to nekoga čini srećnim zašto mu ne bih odpozdravio ako mi je taj neko drag - mada nema razloga da mi ne bude drag.
    Poslednji put ažurirao/la librolibro17 : 08.01.2009. u 18:20

Domaćin
    Učlanjen
    17.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Danas i sutra (sa manjom greskom od 4 godine ili kako vam drago, jos pride sa dve nedelje pomeranja kalendara i uz znak pitanja je li ikada ta persona zapravo i postojala) pojedini slave rodjenje izvesnog Isusa iz Male Azije, deteta majke device i oca budale, koje je rodjeno u pecini u kojoj zive ovce i tri kralja sa istoka (Irak, Iran, Indonezija) na turistickom proputovaju.

Po obicaju, slavljenici ce vas spopasti desetinama besmislenih cestitki, nesuvislih zelja i zeljica za lep zivot, zdravlje, uspeh i slicno - sve uz apostrofirani pozdrav: Hristos se rodi! Na to, kako ocekuju, svaki Srbin (i srBkinja i srBce) moraju (ako zele da izbegnu popreke poglede) da odgovore hitro sa "Va istinu se rodi!" ("Va istinu" - staroklingonski izraz koji prevedeno na novosrpski znaci: jakako, zaista vam zborim, keve mi ako lazem, evo potpisujem, vrh brate, ekstra!).

Slicno ce vas na kliznu godisnjicu prerane lazne smrti i problematicne reanimacije - ali na onom svetu!- pomenutog hipotetickog Isusa smarati pozdravom kojim se testira vasa priljeznost tradiciji, moralu, veri i svemu najsrBskijem: "Hristos voskrese". (Voskrese - staroklingonski izraz koji doslovno znaci nekoliko sledecih stvari: nestade iz pecine, dozive klinicku smrt, i poste Tita Tito...). I tu se ocekuje pomirljivi i iskupljujuci odgovor uz blagoglagoljivu snishodljivost: "Va istinu voskrese". (Na klingonskom: "Cool, covece, do yaya, ma Srbija do Tokija!")

Elem, da ne duzim vise, ako ste zaista uspeli da isplivate iz blata sujeverja i da se operete od visevekovnih naslaga ("milenijumskog udesa", sto rece jedan pametan Nemac, ali necemo o njemu), od danas ovim teokratskim teroristima odgovarajte ovako:

Pravoslavni SRBIN: "Hristos se rodi!"
    Stanovnik planete Zemlje koji govori srpski: "Srecan mu rodjendan!"

Eto, to je kulturo, niko se ne vredja, prilici dogadjaju i povodu proslave (citaj: ustezanje od jela tokom par nedelja, ili makar samo jedan dan pre obelezavanja rodjendana, kako bi se na sam dan proslave bez grize savesti prionulo opstenarodnom stomakougadjanju neopevanih razmera).

U prolece dodje onaj drugi uvrnuti "praznik", kada se slavi sto je ON umro za nase muke (o cemu treba izvestiti direktora i sefa koji vas kinje, Evropsku Uniju, NATO i sve obolele koji trenutno pate od bolova - da nas ne muce i/ili da se ne muce, jer jer ON to vec odradio za nas i mi sad mozemo da se raspistoljimo kao oni frajeri u ponocnim filmovima za starije od 18 godina...). Takodje, tad se slavi i sto je ON "Va(u)skrso" (klingonski: sa'ranjen, pa mu se gubi trag...). Pravoslavni SRBIN (Srbijanac, Srb, maher, gazda car, smeker, junak, patriota, pravednik, rodoljub, poslanik...) saletace vas tih dana sledecom parolom: "Hristos voskrese!" ili jednostavnije "Hristos vaskrs..."

Pozeljni odgovor na takvu pravoslavnu torturu ONOGA DRUGOGA (bezboznik, ateista, bitanga, jadnik, bednik, mida, izdajica, prodana dusa, komunjara...) je jedna od sledecih recenica:

1) "Ajde?!..." (vidi Z. Radmilovic: Sabrana dela - Radovan III i "Laki je malo nervozan, umro je Pantelija...")
    2) "Ne zezaj??!" (uz izraz na licu koji dopunski objasnjava; "Pa kako ja do sad nisam cuo za to? Keve ti? Ma jel moguce? Pa jel ima snimak na YouTube ?!"
    3) "Ko bi reko...?" (i dalje se nastavlja sa "C, c, c, c, jel vidis ti sta je covek!")

DANAS MU RODJENDAN!
    VAISTINA MU DANAS!

vezbam josh klingonski

svak je mio kojeg roda bio(misli se na vocje i povrcje)

Ističe se ljuba miljkovic (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Pet i više dana nisam ni slovce napisao da me ne bi svrstali u "teroriste"...

Ma, dobar si ti...

I, da, ne bih ni sada, ali ova teme beše prva ispod lepljivih... a i dobro si je naslovio, pa zavirih...
    Poslednji put ažurirao/la ljuba miljkovic : 08.01.2009. u 18:57 Razlog: ... objasnjenje...
    Radujem se svakom jutarnjem svetlu. :)

Cartmanland nije na forumu
    citam nedjeljni komentar koji jasno kaze ko ne misli ovako taj klevece i laze
    Poznat Cartmanland (avatar)
    Učlanjen
    31.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

mnogo vise ateisti spopadaju
    Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.

Elita
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Cartmanland Pogledaj poruku
    mnogo vise ateisti spopadaju
    Ateisti eventualno spopadaju ateistkinje.

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Citat Original postavio Zazijavalo Pogledaj poruku
    To garantujem
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

Pazi, kad je dobra guza, ja ni od pravoslavki ne zazirem... treba širiti ljubav i toleranciju bez predrasuda...

Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Citat Original postavio Sizif Pogledaj poruku
    Pazi, kad je dobra guza, ja ni od pravoslavki ne zazirem... treba širiti ljubav i toleranciju bez predrasuda...
    Gresna mi dusa,ja sam obljubio irsku katolkinju
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Cartmanland nije na forumu
    citam nedjeljni komentar koji jasno kaze ko ne misli ovako taj klevece i laze
    Poznat Cartmanland (avatar)
    Učlanjen
    31.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

ima i toga
    Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.

Primećen član шумахер (avatar)
    Učlanjen
    06.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio Sizif Pogledaj poruku
    А ти си неки педер?

Elita Šakal (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Citat Original postavio шумахер Pogledaj poruku
    А ти си неки педер?

Hm, a ti si banovan... Idemo dalje!

Aktivan član
    Učlanjen
    09.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jacob Pogledaj poruku
    Gresna mi dusa,ja sam obljubio irsku katolkinju
    u usta te...
    otju i ja!

gde si je nasho?

samo nemo da kazesh "U Irskoj" ...

Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Citat Original postavio MyrddinWyllt Pogledaj poruku
    u usta te...
    otju i ja!

gde si je nasho?

samo nemo da kazesh "U Irskoj" ...
    U Turskoj

A Dankinju sam nasao u Danskoj

Samo ona je ateistkinja

Elita
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Će da propadni Danska...

Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Će da propadni Danska...
    Jes vala

Ne mozes nadjes dva pravoslavca medju njima.

Bruka

Iskusan xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

Angry Re: Pravilni odgovori na pravoslavna spopadanja

Tema je dno

olajavanje Hrista i bogohuljenje

Kontam da ne verujes i niko te ne tera, to se zove izbor, i imas pravo da ne verujes ako neces ili ne zelis ili verujes nesto drugo mislim whatever makes you happy honey..

smaraju pojedini hriscani kad krenu da tupe o djavolima, krajevima sveta bozijim zapovestima i pozivima na pokajanje, ali pljuvanje po hriscanstvu ma hajte molim vas. Nikad nista smislenije za ljudski zivot od hriscanskih nacela nije smisljeno. Ne u fazonu ko je kome otac sin i duh i kako se ko zove ili kad ce kraj sveta i koej su kazne za sta, ali kad zivis hriscanski onda shvatis kako je to tesko i kako je pravo zadovoljstvo ziveti tako nego to je vec neka druga prica

kad neki nemaju dubinu onda zamute to sto imaju da bi stvorili iluziju dubine..
    p.s. ne smeta mi toliko sto misli da je u pravu niti sto ismeva hriscanstvo i Hrista smeta mi sto misli da je faca dok to radi
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Aktivan član
    Učlanjen
    09.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Georg_Faust Pogledaj poruku
    Tema je dno

olajavanje Hrista i bogohuljenje

Kontam da ne verujes i niko te ne tera, to se zove izbor, i imas pravo da ne verujes ako neces ili ne zelis ili verujes nesto drugo mislim whatever makes you happy honey..

smaraju pojedini hriscani kad krenu da tupe o djavolima, krajevima sveta bozijim zapovestima i pozivima na pokajanje, ali pljuvanje po hriscanstvu ma hajte molim vas. Nikad nista smislenije za ljudski zivot od hriscanskih nacela nije smisljeno. Ne u fazonu ko je kome otac sin i duh i kako se ko zove ili kad ce kraj sveta i koej su kazne za sta, ali kad zivis hriscanski onda shvatis kako je to tesko i kako je pravo zadovoljstvo ziveti tako nego to je vec neka druga prica

kad neki nemaju dubinu onda zamute to sto imaju da bi stvorili iluziju dubine..
    p.s. ne smeta mi toliko sto misli da je u pravu niti sto ismeva hriscanstvo i Hrista smeta mi sto misli da je faca dok to radi
    ma nemojte mi kasti

Elita PRCKO (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Aj procitajte u crkvenom kalendaru koji se svetac slavi u SPC 19 jula
    Ne smem da pisem ovde,ali evo link:
    http://www.sokg.ch/index.php?id=313&L=2
    Umro sam od smeha

Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Citat Original postavio ***** Pogledaj poruku
    Aj procitajte u crkvenom kalendaru koji se svetac slavi u SPC 19 jula
    Ne smem da pisem ovde,ali evo link:
    http://www.sokg.ch/index.php?id=313&L=2
    Umro sam od smeha
    Nije to taj Juda

Ovaj je Juda Isusov brat

Pise se na grckom isto kao i onaj Juda Iskariotski Ιούδας

Odatle zabuna
    Poslednji put ažurirao/la Jacob : 30.01.2009. u 17:25

Slične teme

1. Pravoslavna Pitanja i Odgovori
    Autor dragan7777777 u forumu Religija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 31.10.2008., 00:27
  2. Pravoslavna CD i DvD izdanja
    Autor igrutinovic u forumu Razno
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.06.2007., 23:16

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor