Sloga je brana za krizu !

Maksim 3

Iskusan
Poruka
5.334
Za pametne dovoljno....bez daljneg komentara,samo da dodam,da se u Zastavi uveliko radi i montiraju montazne trake za Fijat...juce mi je kum sluzbeno bio u Zastavi i sam se uverio da mnogo toga sta se pise po dnevnoj stampi ne odgovara istini.

Sloga je
brana za krizu


Mirko Cvetković

SRBIJA 2009. godine mora da uđe u mirnije političke vode. Glavne reči treba da budu kompromis i stabilnost, a ne sukobi, podele, kampanja i izbori.
Ulazimo i u godinu najveće ekonomske krize koju ne pamti moderni svet. Zbog toga su nam više nego ikad potrebni solidarnost, jedinstvo i štedljivost, a ne štrajkovi, bahatost i izazivanje haosa.
Mirko Cvetković, predsednik Vlade Srbije, za božićno izdanje “Večernjih novosti”, upućuje te dve optimističke ali i upozoravajuće poruke - građanima, radnicima, sindikatima, političkim strankama, kolegama u Vladi, opozicionim prvacima.
- Svetska ekonomska kriza koja nam kuca na vrata nije nikakva televizijska šala. Stvar je velika i ozbiljna. Svet tako nešto nije doživeo od tridesetih godina prošlog veka, i to niko ne sme da krije. Vlada Srbije, svi mogu da budu potpuno uvereni, ima snage i kapacitete da drži tu krizu pod kontrolom. Mere koje smo preduzeli i koje ćemo preduzeti omogućiće da Srbija prođe kroz krizu bez velikih teškoća - gladi i siromaštva. Neće nam biti laka ova godina, ali sve ćemo učiniti da ne bude ni teža.


http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=135204
 
Cekaj... Znaci, nema akcija na koje su pecali birace, nista od EU, ekonomsku krizu ce produbiti jednostranom primenom trgovinskog sporazuma i svaliti jos vecu bedu na vrat narodu.

I ti isti ljudi pozivaju na slogu, na bratstvo i jedinstvo?

Ko se macha laca od macha i gine! Kako su doshli, tako ce i da odu!
 
Cekaj... Znaci, nema akcija na koje su pecali birace, nista od EU, ekonomsku krizu ce produbiti jednostranom primenom trgovinskog sporazuma i svaliti jos vecu bedu na vrat narodu.

I ti isti ljudi pozivaju na slogu, na bratstvo i jedinstvo?

Ko se macha laca od macha i gine! Kako su doshli, tako ce i da odu!

А ни од Фијата ништа, ни од 250 000 хиљада радних места(осим ако Тадић није мислио отпуштених), ни од виза, ни од шенгена, ни од коридора... Испаде да једино ово са Русима испоштоваше што су обећавали и потписивали у минут до 12, а ни са тим нису задовољни.
 
- Svetska ekonomska kriza koja nam kuca na vrata nije nikakva televizijska šala. Stvar je velika i ozbiljna. Svet tako nešto nije doživeo od tridesetih godina prošlog veka, i to niko ne sme da krije. Vlada Srbije, svi mogu da budu potpuno uvereni, ima snage i kapacitete da drži tu krizu pod kontrolom. Mere koje smo preduzeli i koje ćemo preduzeti omogućiće da Srbija prođe kroz krizu bez velikih teškoća - gladi i siromaštva. Neće nam biti laka ova godina, ali sve ćemo učiniti da ne bude ni teža.[/B]

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=135204


a sta su preduzeli osim poskupljenja?
 
Cekaj... Znaci, nema akcija na koje su pecali birace, nista od EU, ekonomsku krizu ce produbiti jednostranom primenom trgovinskog sporazuma i svaliti jos vecu bedu na vrat narodu.

I ti isti ljudi pozivaju na slogu, na bratstvo i jedinstvo?

Ko se macha laca od macha i gine! Kako su doshli, tako ce i da odu!


hahaha, pa pre cu da glasam za one koji neshto i pokushavaju , nego sa one BOLIDE chiji je glavnica predizbornog programa bilo IZDAJICE, PROKLETI DA STE, NE DA MO KO SO VO, PALIMO AMBASADE i slichno!

Kakav ekonomski program imaju Radikali - NIKAKAV, NE POSTOJI, kako su efikasni - vidimo svaki dan u skupshtini, chupaju se za glavu, psuju, pljuju, proklinju, prete - BRATE TO NIJE MOJA SORTA, mozda su te tvoji tako odgojili da ti se sve to svidja, MENI JE TO PROSTAKLUK, BEDA, SRAMOTA! Ja ne pripadam takvoj feli, toj STOCI BEZREPOJ, NEKULTURNOJ! E zamisli te hoshtaplere na vlasti, BRE!
 
Sloga jeste brana za krizu, svidjalo se to nekom ili ne!
Ali nije dzaba svojevremeno cak i onaj (i onakav) Arkan rekao u skupstini,i to je jedino po cemu ga uopste pamtim:"Braco Srbi, stoko jedna!"
Jer smo neslozni; pre cemo da crknemo (ko stoka!), nego da slucajno budemo slozni.
 
...ma daj bre kako da verujemo ovima koji su nas u domacu krizu davno uvukli da ce sad i kroz ovu svetsku krizu mudro da nas vode...narod nema problema sa sobom nego sa njima

Htela-ne htela, moras da im verujes, alternative nema (izbori skupi, a "moj do mojega" od ovih ostalih, sve bre to isto kao ovi sad, ne varaj se...).
Jedino je neko resenje Vlada nacionalnog spasa, al' polako, ima i za to vremena.
 
hahaha, pa pre cu da glasam za one koji neshto i pokushavaju , nego sa one BOLIDE chiji je glavnica predizbornog programa bilo IZDAJICE, PROKLETI DA STE, NE DA MO KO SO VO, PALIMO AMBASADE i slichno!

Kakav ekonomski program imaju Radikali - NIKAKAV, NE POSTOJI, kako su efikasni - vidimo svaki dan u skupshtini, chupaju se za glavu, psuju, pljuju, proklinju, prete - BRATE TO NIJE MOJA SORTA, mozda su te tvoji tako odgojili da ti se sve to svidja, MENI JE TO PROSTAKLUK, BEDA, SRAMOTA! Ja ne pripadam takvoj feli, toj STOCI BEZREPOJ, NEKULTURNOJ! E zamisli te hoshtaplere na vlasti, BRE!

Ma daj bre stoka ste najveca,koliko ste policajaca hteli da ubijete 5 oktobra,a ono veshacemo,besicemo tako galantni ste zaboravili...........sledbenici demoNkratije u srbiji su najveci primitivci i fashisti samo da im se ukaze prilika.
 
Zato sto se nisu zalagali za nezavisno Kosovo, Vojvodinu i Sandzak da bi imali podrsku manjina.

Nikad se niko od stranaka koje cine vladajucu vecinu nije zalago za ,kako ti to napisa,nezavisno Kosovo,Vojvodinu i Sandzak....prekopiraj link ako tako nesto imas,ovako to ispada samo prapaganda i laganje protov ljudi sa kojim se politicki ne slazes...valjda smo to Milosevicevo vreme ostavili napokon iza sebe.z:mrgreen:z:mrgreen:
 
Napokon ,da nesto pametno procitam od ovog coveka...jos cu stvarno poceti misliti ,da mu je doslo iz donjeg dela tela u glavu.z:)




"Nećemo u vladu, bez preke potrebe"
6. januar 2009. | 00:07 | Izvor: Beta
Beograd -- Lider SNS-a Tomislav Nikolić izjavio da je ta stranka opoziciona i da "bez neke preke potrebe" neće učestvovati u rekonstrukciji Vlade Srbije.


Tomislav Nikolić (FoNet)
"Bez neke preke potrebe, bez potrebe da svi budemo na vlasti, SNS neće učestvovati ni u kakvoj rekonstrukciji Vlade. Mi smo u opoziciji", rekao je Nikolić. On je izjavio da bi u ovom trenutku ulazak SNS-a u rekonstruisanu vladu bila jeres.

"Ako je budžet u skladu sa onim što želi SNS, mogli bismo da glasamo za njega u normalnim okolnostima, ali u ovim okolnostima rekli bi - pa zbog toga su se i odvojili od SRS-a, da bi Tadić dobio 20 i nešto poslanika, da više ne brine kad se u Skupštini nešto glasa. Zbog toga vam kažem da bi to u ovom trenutku bila jeres", kazao je Nikolić za RTS.

Predsednik naprednjaka istakao je da je najvažniji posao trenutno u Srbiji očuvati socijalnu sigurnost građana, dodajući da je SNS spreman da pomogne aktuelnoj vladi, ukoliko ona može to da reši.

"Mi nećemo da budemo deo vlasti, hoćemo da budemo deo onih koji su odgovorni za sudbinu Srbije. Da li je DS stožer koalicije koja vlada? Evo, pomoći ćemo joj. Da li može da se izbori protiv kriminala, koji zakon joj treba... Hajde da pomognemo svi da bude donet", rekao je Nikolić. :klap:

On je dodao da bi svi trebalo da se ujedine u borbi protiv finansijske krize, koja će, kako je ocenio, verovatno dostići velike razmere. :klap:

Nikolić je naveo da bi voleo da se održe vanredni parlamentarni izbori, kako bi se pokazala snaga naprednjaka, ali da oni ne treba da budu održani, "ukoliko bi poremetili planove za preživaljavanje i oporavak Srbije". :klap:
 
Poslednja izmena:

Back
Top