Wallpapers home made

Ja sam se presao,ucinilo mi se na trenutak da je 1024x768 i mislio sam samo na prvu posto druga lezi fino kod mene. 1280 nije problem dok bi za 1024 falilo jedno parce ili bi se bi se moralo odseci malo...ili da se malo izduzi sto i nije uvek tako strasno.
No dobro , ne skodi , a cim ne skodi znaci da koristi. ;)
 
Evo jos jednog interesantnog.Retro je,ali je super

To je ovaj wallpaper.Slika je bila prevelika,morala sam je smanjitiiz:lol:
 

Prilozi

  • ziggy.jpg
    ziggy.jpg
    26,8 KB · Pregleda: 13
Poslednja izmena od moderatora:
Ивана, опрости што ћу бити индискретан, буди љубазна па постављај радове своје које си радила у слободно време код куће, томе је ова тема конкретно намењена.
 
Jeste lepo,svaka cast.Jedino mi onih 50 sekundi nisu bliski....Tebi je to ko od sale i lako.A ja npr kad vidim,prvo sto pomislim je,kako se ovo pravi???:)
Obojis jedan lejer u crno, na filterima ides na render/ dif. clouds, potom opet na filterima ides na pixelate / Mezzotint odaberesmedium strokes, nakon toga treci i predzadnji put ides na filtere odaberes Blur / radial blur / amaunt 100 / zoom / best ... Udarish ok i verovatno sacekas par trenutaka u zavisnosti od masine koje posedujes (ume da potraje). Sad desnim klikom na lejer u meniju s desne strane iskopiras tj. dupliras lejer odabirom opcije duplicate leyer i za trenutak iskljucis mu visibility na to oko pored. Selektujes prvi lejer i potom ides image/ adjustments/ Hue-saturation, u donjem desnom uglu prozora koji ce tom prilikom da ti se pojavi selektu colorize (iznad preview) SAturation stavi na pedesetak a hue ... odaberi boji koja ti se svidja... recimo crvena. i zadnji put idemo na filter pa ovoga puta distort/ twirl vrednost na 105 recimo. Selektuj sada drugi lejer vrati mu visibility i mesto na normal stavi mu lighten (mozes tu na licu mesta ako vidish kod menija u lejerima, duplim klikom na lejer ali ne na tect lejera nego malko pored ili ispod, ili najduzi put na Layer/layer style/Blending options/ pa tu na blend mode stavi mesto normal lighten).Dobila si formu home made wallpapera... Mozes da i njega uvrcesh i bojish kao i prethodni samo kod twirl-a sada idesh na suprotnu stranu tj. u minus. Domaca radinost ;) Vidish u kolicko stane... iz treceg, cetvrtog puta nece ti trebati vise od par desetina msekundi za takvu igrariju...
 
Poslednja izmena:

Back
Top