Auuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :?:
Ala je propala ova SVASTARA.
Dodjem na nju pre dve nedelje.Tamo neka tema.
Dodjem na nju ili u nju posle jos jedne nedelje.Kada ono ista tema na vrhu.I jedan odgovor.
Dodjem danas opet kada opet ona glupa tema prva.Pa nije ni cudo sto propada.Kada je cilj SVASTARAE postao Da ima sto veci.
Yebiga nije to za mene.
Ajd ZDRAVO :?
 
bundevo, cestitam ti 2824. poruku na forumu Krstarice, to nije mala cifra, a ima i tendenciju rasta, mada je za neke vec sad nedostizna...elem, srecan ti i rodjendan, iako ti verovatno nije rodjendan, mada, rekoh sebi, sve je moguce, s obzirom na to da su bas na danasnji dan rodjeni Rudjer Boskovic, Brams i Cajkovski, a nista manje ni Gari Kuper, a to su prave ljudske velicine, svi do jednog (a bogami i on), a kad god se pomenu ljudske velicine, pola foruma pomisli na bundevu, ili tako nekako...pa me to asociralo na gore navedeno...
 
Ala je propala ova SVASTARA.
jako cudno da ti to kazes...relativno je i subjektivno videnje...to ne ide sa tobom.pad i porast su za svakokog drugaciji,a i mnogima je dosadilo-palamudenje i citati...ovde dodu da bi se malo odmorili-kratko i jasno :roll: nema.ljutis :wink:
 
tamo sam gde....:
Ala je propala ova SVASTARA.
jako cudno da ti to kazes...relativno je i subjektivno videnje...to ne ide sa tobom.pad i porast su za svakokog drugaciji,a i mnogima je dosadilo-palamudenje i citati...ovde dodu da bi se malo odmorili-kratko i jasno :roll: nema.ljutis :wink:
Ma kaki ljutis :wink: .Ja ustvari nevolim da palamudim i planpam.samo eto izgubim se neki put.AQ i to me nekad opet drzi duze vremena :lol:.Sve u svemu sam sam sebi dosadan.A tek ove moje price.Samo vise da zavrsim ovaj roman.I da nedavim ni sebe a ni vas.Uzas :?
 

Back
Top