Doctor Who

doctor who

ubedljivo najsmeshnija serija...

chelzijev huligan je u stvari pametni dr who, vanzemaljac koji se bori sa raznim bicima of the other world.... klasici kao shto su Dalek, pametna kanta, pobesneli kontejner sa lignjom koja ga navodi iznutra....

Ma sve hit do hita.
 
doctor who

ubedljivo najsmeshnija serija...

chelzijev huligan je u stvari pametni dr who, vanzemaljac koji se bori sa raznim bicima of the other world.... klasici kao shto su Dalek, pametna kanta, pobesneli kontejner sa lignjom koja ga navodi iznutra....

Ma sve hit do hita.
Pretpostavljam da ti je jasno da je to i bio cilj?


E, a moraćeš zato da mi objasniš ovo za Chelsea huligana. Kog Chelsea huligana? :dontunderstand:
 
Poslednja izmena:
Kako sad stvari stoje, Deveti Doktor, tj. 9. inkarnacija legendarnog Doktora u tumačenju sjajnog Kristofera Eklstona, neće proći čak ni do drugog kruga našeg SF turnira. Ali će zato, izgleda, proći svi mogući likovi koji su se ikad pojavili u bilo kojoj Star Trek seriji.


Ne znam šta to znači, možda da naši ljudi i nemaju baš toliko smisla za humor? :smajli koji sleže ramenima:

Ali dobro, možda su Jake Sisko i Neelix zaista bolji likovi od Doktora... a možda su Jessica Alba i Traci Lords bolje glumice od Kristofera Eklstona.... z:hm:

Doctor-Who_fantastic-1.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa tako mi izgleda onaj Dr.Who sa b92. U crnoj koznoj jakni sa angleskim naglaskom i procelav, vishe izgleda kao da je poshao na tuchu nego na nekog docu....

I da... smehom do zdravlja....
Christopher Eccleston? Bilo bi stvarno čudno da je čovek iz Mančestera huligan Čelsija... z:D

Mislim, jeste naučna fantastika u pitanju, ali ipak... z:lol:
A i prvi put da čujem da se mančesterski naglasak naziva "angleskim"... šta god da je to. z:) "Lots of planets have a North."

Očigledno ti nemaš tri blage kakav je "doca" u pitanju... nije ni onaj što ti pregleda grlo, a ni onaj što ima doktorat. :hahaha:
 
Od 2005-kraja 2009 godine, ulogu doktora, igra legendarni škotski glumac David Tennant (Tenth Doctor) a njegovu pratnju preuzima Billie Piper (Rose Tyler). sve do 2007 g.
A od 2007 Doctor je imao jos nekoliko pratioca.
Od 2010 godine Doctor Who je u novom tjelu-od proljeca doktora glumi Matt Smith

Nesto vise na Wikipedia Doctor Who
 
Сад се даје на IQS Life-у ако неко има ту кабловску телевизију(тренутно је 6. сезона). Радним данима од 16.55 и увече око 23h.

А иначе, ближи нам се 50. годишњица Доктора 23. новембра.
 
O za ime Raziliona, zar ima toliko malo fanova serije?! :eek: Ne verujem...Doktor je verovatno jedini lik koji je, posle Gandalfa, uspeo toliko da mi se uvuce pod kozu...neverovatno nesto.Ne mogu da docekam specijal za 2 nedelje, a veze nemam da li cu uopste moci da ga gledam...odnosno, da li cu biti u mogucnosti.
Elem, serija je fenomenalna, pogotovu RTD epizode, mada su im rane epizode 5. sezone takodje odlicne...ova 7. sezona je skroz okej, ali nekako, sta znam...nekako, mnogo vise volim 6. nego 7. sezonu...ima boljih momenata, epskija je, na neki nacin....mislim, sta reci na ovo:
Uhhh....REMEMBER EVERY BLACK DAY I EVER STOPED YOU!
 
O za ime Raziliona, zar ima toliko malo fanova serije?! :eek: Ne verujem...Doktor je verovatno jedini lik koji je, posle Gandalfa, uspeo toliko da mi se uvuce pod kozu...neverovatno nesto.Ne mogu da docekam specijal za 2 nedelje, a veze nemam da li cu uopste moci da ga gledam...odnosno, da li cu biti u mogucnosti.
Elem, serija je fenomenalna, pogotovu RTD epizode, mada su im rane epizode 5. sezone takodje odlicne...ova 7. sezona je skroz okej, ali nekako, sta znam...nekako, mnogo vise volim 6. nego 7. sezonu...ima boljih momenata, epskija je, na neki nacin....mislim, sta reci na ovo:
Uhhh....REMEMBER EVERY BLACK DAY I EVER STOPED YOU!

Ima nas :D
Ne znam ko je razilion, ali Rasilon znam ko je ;) Elem napokon docekasmo i taj poslednji time war i doktorov time lock da vidimo :D :D
I posle specijala 12. inkarnacija, ostade jos jedna i kraj :(
 
Da.....jel si video trejler za 50-u godisnjicu?Ja sam bio u soku...taman procitam da nece objavljivati trailer sa comic cona, kad ono BAM!Eto ga!Boze, kako je dooobar...mislim...pogledaj ti samo ovo:
 
Doctor Who :zaljubljena:
Nisam znala da postoji tema :(
Mnogo mi nedostaje Doctor... msm zato što ne mogu da ga gledam... baš mi je bilo krivo kad je b92 prestao da emituje seriju :( i Torchwood... je l' gledao neko Torchwood?
 
Torchwood gledam na Filmoviziji, stigao do predzadnje epizode prve sezone..sjajni su :D

Evo i drugog trejlera....

Ovaj je jos bolji...Dakle, spekulacije?Sta ocekujete od ovoga?Ja mislim da ce biti fenomenalno....''You redecorated.I don't like it''.Ako tad nisam umro od smeha, nikad necu.Tennant Bog otac :worth:
 
Шпекулације: очекује се разрешење мистерије да ли Доктор заиста има само 12 инкарнација. Мофат је говорио нешто о том разрешењу.
 

Back
Top