Поново заљубљени?!?

YT1RDI

Primećen član
Poruka
532
Како сте (или, можда, нисте) после венчања ''искључили прекидач'' за заљубљивање?:rtfm:
А за оне који нису у браку, преформулисано: мислите ли да вам се више никад (након венчања), до краја живота неће десити љубав и како мислите да се од ње одбраните и сачувате брак и породицу?:banovati:
 
Што се мене тиче - није било потребе да ''искључујем'' било шта и да се на било који начин ограничавам... Ја сам све те године била константно затрескана у њега и други мушкарци ми једноставно нису падали на памет...
 
није било потребе да ''искључујем'' било шта и да се на било који начин ограничавам...
Чекај, чекај! Хоћеш да кажеш да ти се после свадбе, па до данас, ни један мушкарац није удварао и посветио ти посебну пажњу?:think:
 
Prosto,nemam potrebu za drugima.
i ponasam se u skladu sa time.jednostavno,i da mi neko pridje,i da mi se udvara(a desava se)ja ne odreagujem na to,jer mislim na njega,jer ne zelim nekog drugog pored sebe ,pa mi i samim tim to udvaranje od strane nekog drugog muskarca postaje dosadno.
 
Како сте (или, можда, нисте) после венчања ''искључили прекидач'' за заљубљивање?:rtfm:
А за оне који нису у браку, преформулисано: мислите ли да вам се више никад (након венчања), до краја живота неће десити љубав и како мислите да се од ње одбраните и сачувате брак и породицу?:banovati:

ljubav je ono sto porodicu i brak cini nasim domom, kada se preseli negdje drugo, nema vise sto ni zasto da se cuva
 
Чекај, чекај! Хоћеш да кажеш да ти се после свадбе, па до данас, ни један мушкарац није удварао и посветио ти посебну пажњу?:think:

Хоћу да кажем да после првог пољупца са њим - па наредних 11 година ниједан други мушкарац ми није падао на памет у том смислу. Нисам их примећивала као мушкарце, мада је било и оних који су ме мували, или оних за које сам могла приметити да су симпатични, лепи или шта год...али ми нису били интересантни на тај начин.
Чак, тек две године после развода први пут сам почела да примећујем друге мушкарце.z:(

А после сам волела опет! z:)
 
Хоћу да кажем да после првог пољупца са њим - па наредних 11 година ниједан други мушкарац ми није падао на памет у том смислу. Нисам их примећивала као мушкарце, мада је било и оних који су ме мували, или оних за које сам могла приметити да су симпатични, лепи или шта год...али ми нису били интересантни на тај начин.
Чак, тек две године после развода први пут сам почела да примећујем друге мушкарце.z:(

А после сам волела опет! z:)

Boze koji si ti smor bila z:plez:
 
Како сте (или, можда, нисте) после венчања ''искључили прекидач'' за заљубљивање?:rtfm:
А за оне који нису у браку, преформулисано: мислите ли да вам се више никад (након венчања), до краја живота неће десити љубав и како мислите да се од ње одбраните и сачувате брак и породицу?:banovati:
Sve bi to moglo da se odbrani onom jednom lepom, ali tužno nepraktičnom idejom, da ne možemo voleti drugog, ako volimo Njega :neutral:

Pošto lično ne verujem u doživotnu zaljubljenost, a ljubav sama po sebi nije dovoljna da odbrani od zaljubljenosti prema nekom drugom, naravno da verujem da se može dogoditi da se neko treći umeša u brak bez da smo "nas dvoje" imali bilo kakve nesuglasice, probleme, ili uopšte bili nesrećni/nezadovoljni.
Tu računam na svoju sposobnost negiranja. Ne znam da li je imaju drugi ljudi, pa me eventualno brine da li bi taj neki On mogao na isti način da se odbrani, ili bi ipak radije trčao iz godine u godinu..... iz braka u brak.
 
Poslednja izmena:

Back
Top