ne mora meni da bude dobro al da komshiji crkne..

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.699
Primetio sam poslednjih godinu dve neodoljivu zelju kod izvesnog dela net publike da ismevaju internet veze i poznanstva a uzdizu konvencionalne drug me upoznao sa loshom drugaricom svoje dosadne ribe ili sreli smo se u malom kaficu kombinacije

prosto ne mogu da odole masne nepismene zemlja je plocha jezicare a da ne zaloze prijatnu vatricu nesuvislih i glupih opaski ali ispod tudjih nogu iako o svemu tome znaju = 0

kao isqsnom net ljubavniku koji vrlo brzo bez trunke stida obogacuje svoj realan zivot devojkama iz cyber sveta ne mogu da ne pomislim na staru dobru

"ne mora meni da bude dobro samo komsiji da crkne krava"

znaci i muski i zenski deo publike sto nikad nije imao petlju da iz chata sa MSNa ili IRCa ili myspace facebook kombinacija predje u nesto dalju i realniju pricu vec ce podozrivo da nazivaju asocijalnim kretenima i ili pacenicima svima sto su poprimili karakteristike pomodarstva i poceli da se nalaze na netu i da odatle prenose to u stvaran svet

to me isto podseca na onaj lepi san pa kad pre nego sto se probudis scepas taj objekt zelje i eto probudis se tom istom osobom ili stvari u realnom zivotu. Znaci verovatno onda oni sto ismevaju i ne zele ili su konzervativni pa im to deluje nemoralno ili sta vec uglavnom imaju cyber more umesto cyber snova pa se i ne usudjuju da bilo sta iz tog sveta prenesu u realan i da su u svojim primitivnim glavicama zamislili sta ce familija da kaze ili glupi poznanici mozda im padne na pamet da ismevaju a i nema petlje za sve to pa da ondalepo omrznemo i izlepimo etikete po svemu sto je vezano za osecanja makar i pozudu a da je na netu jer je to tako fuj djavolski neprirodno i da ne pominjemo i pacenicki

naravoucenije - izadjite u grad pa tamo nadjite neku ludachu raspalu bar nece da vas loze da ste nesposobni da nadjete ribu live vec ste pohrlili u cyber svet. Iako je to na onom trulom zapadu poodavno prosta normalna stvar nas ce kao bludnike i razvratnike da lepo natachu na kolac sto smo tako raskalasni i nemoralni

ali ipak promislite mozda svi ti sto se na netu nekako nadju i onda neki mozda krishom drugi kao i ja pionir otvoreno o tome pricamo ili se drzimo tog pristupa mozda ipak nismo sisali vesla ili nismo pacenici vec nam se eto to naslo nekako zgodno i spontano pa smo uvrstili u arsenal pristupa i lokacija

toliko o tome a vi se prepoznajte ili u sopstvenom bravo leeku za ovaj post ili u isprdku sa odmahivanjem prostom ali moralnom i konvencionalnom glavicom govoreci bas su pacenici pa na netu traze ribe

G_F
 
Poslednja izmena:
a010.gif
 
Pa i jesu pacenici ako samo na netu traze ribe,a devojke koje upoznaju uzivo nazivaju "ludache raspale".
Izgovori za opravdanje asocijalnosti i alijencije.
Imam nekoliko poznanika koji od kada imaju net poslednjih par godina retko kad vidjam a i kada se nadju u drustvu deluju pogubljeno,ne znaju ni da pridju devojci,dok su na netu nasli ustaljenu zvaku.
Nista to nije lose,upoznavanje reko neta,ali zaebano kada izgubis kontakt sa stvarnoscu
 
mnogo manja kolicina muda treba da se nekoj pridje na netu i da se odatle vodi prica ka susretu u realnom svetu zbog nagaznih mina drustva naviklog da ismejava takve pojave sto zbog eventualnog stvarnog rizika

prici ribi u kafani je nista lakse ali istina je da po kafanama i nema nekih riba sve neki raspadnuti grand sljam i spanske bling bling rodrigo kombinacije dok u klubovima i na spavovima sevaju sponze prepune planova sa tudjim buducnostima suverene na svom lovishtu

nema to veze sa prilazenjem curama u stvarnom svetu to su dva potpuno nezavisna izvora

oni koji nemaju muda real life pogotovo nemaju hrabrosti da naprave kriticni razvoj za net kombinacije

Ma sve su forumasice i internet devojke fine.Nema grand sljama at all.:)
Iskrene su .. 1000%.35god - 100kg.Ma nema veze...sve pricaju.


Oni koji imaju muda - 95% on njih je malo poremeceno.Ali zene vole takve.
 
Pa i jesu pacenici ako samo na netu traze ribe,a devojke koje upoznaju uzivo nazivaju "ludache raspale".
Izgovori za opravdanje asocijalnosti i alijencije.
Imam nekoliko poznanika koji od kada imaju net poslednjih par godina retko kad vidjam a i kada se nadju u drustvu deluju pogubljeno,ne znaju ni da pridju devojci,dok su na netu nasli ustaljenu zvaku.
Nista to nije lose,upoznavanje reko neta,ali zaebano kada izgubis kontakt sa stvarnoscu

kontakt sa stvarnoscu je "weasel word" fraza koja ne znaci nista.
A grandovke / spanjolke / sponzoruse i jesu "ludache raspale" + dosta veci kontakt sa stvarnoscu mozes da napravis preko googla nego da ti komsija izdeklamuje sta je cuo na radiju ili gledajuci polupismene televizijske programe

Sto se tice toga sto neko deluje pogubljeno ako je vec net addict i ili game addict to je nesto sto nije uopste loshe mnogo blaza prehlada nego da se bahati glumeci baju po kafanama ili maltretirajuci svakog na kog naleti svojim "u fullu" prichama
 
Ma sve su forumasice i internet devojke fine.Nema grand sljama at all.:)
Iskrene su .. 1000%.35god - 100kg.Ma nema veze...sve pricaju.


Oni koji imaju muda - 95% on njih je malo poremeceno.Ali zene vole takve.

I to je isto predrasuda. Forumashice i chaterke su dosta cesto mnogo kvalitetnije devojke nego sto moze da iskopash kad izvrsnes na postavu nocni zivot bilo kog grada. Za prvu ruku su pametnije, postoje i ekscesi i lazno predstavljanje boze moj sve je to tako ljudski ali opet je tu napakovano magarac od komarca u takvom pogledu na stvari
U svakom slucaju u real life samo mogu manje da foliraju sto se tice izgleda mada se i na netu to dosta brzo izvali
 
Poslednja izmena:
Svrha braka i veza je da nađeš nekog sličnog sebi, nekog ko je... poetski rečeno... tvoja druga polovina. Internet samo proširuje oblast traganja na druge delove grada, gradove, države, kontinente... vaj not?

A i ako posećuješ neki metal forum, znaš da ćeš naći zajednički jezik tamo sa nekom metalkom, pre nego sa komšinicom koja pušta folk u 2 sata noću i ne da ti da spavaš!
 
A što se ti sekiraš zbog toga. Ne pričaj gde si koga upoznao, ako imaš takvu okolinu i sve je ok. Ne treba da te brine šta drugi misle, ali možeš sebe da sačuvaš od nepotrebnih objašnjavanja, komentara ili glasina. Ćuti i radi po svome. U suštini, nijedan vid upoznavanja nije siguran. Ne govorim o manijacima, već uspehu veze.
 
znaci i muski i zenski deo publike sto nikad nije imao petlju da iz chata sa MSNa ili IRCa ili myspace facebook kombinacija predje u nesto dalju i realniju pricu vec ce podozrivo da nazivaju asocijalnim kretenima i ili pacenicima svima sto su poprimili karakteristike pomodarstva i poceli da se nalaze na netu i da odatle prenose to u stvaran svet


G_F

Ja sam imao petlju i uveka ali uvek, uvek, uvek su to bili klasicni zenski idioti. Evo, ja javno pozivam bilo koju na ebenu kafu, bez obzira sta mislili o meni.znaci neobavezno.nema ni jedna herca.one koje se ponasaju na forumu normalno te nemaju potrebe da se vidjaju u RL a one nenormalne sa fijukom u lobanji zbog tog fijuka imaju herca samo da laju po forumu i bez razloga provociraju ljude.
Ovde uglavnom zenski deo populacije bezi od realnosti.imaju trule, upropascene zivote i zestok gard i nepoverenje prema svemu i svakom.
 

Back
Top