Museum of Broken Relationships

ja se pitam kako je ovo sekirče završilo tu z:D

broken.jpg


ali, dobro, nije to bitno

ja imam neke sveščice u koje sam lepila karte, bioskopske i ostale
neke porukice, čestitke
žao mi je da bacim
a i slatko mi je sada kada sve to ponovo vidim z:)
 
e, ozbiljno sad... imao sam loptu koju je potpisao Zan Tigana... on je bio francuskli reprezentativac '80ih godina i skroz dobar igrac... igrao je sa Misel Platinijem u reprezentaciji... vise nego dobar igrac... i izneo na poligon taj fudbal i igrali smo neko vreme, pa se potpis obrisao... zao mi sto to nisam sacuvao... al', jedan je zivot... nek' smo mi samo zivi i zdravi... a sto se drugih uspomena tice... sve to obicno lepo spakujem u jednu kutiju... te sitne predmete... slike... i odlozim... posle nekog vremena vise nije ni bitno... al', onaj fudbal... eh... devla, devla...
 
ma koja spanija, crno dete? mada... ako cemo vec kod toga... kad je francuska osvojila evrospko prvenstvo, pobedili su spaniju u finalu... ne secam se ja toga, mali sma bio te '84, al' smo posle skupljali slicice i sve... citao da je misel platini briljirao... nesto dosta golova postig'o... u svakom slucaju... kasno je... rana je ponovo otvorena i krvari... sta ti je zivot... cas sreca, cas tuga...
p.s. lepa je tema... necu da kvarim vise...
 
Poslednja izmena:
Ja sve cuvam...Imam jedan deo u ormanu koji je rezervisan samo za uspomene...razne...
I tako, s vremena na vreme pregledam sve to...prisetim se svega...i bas mi je onda lepo...
I sve su mi uspomene i secanja lepa...bez obzira kako se veza zavrsila...

E sad, ne znam dal' cu moci da sve to ponesem u miraz...mislim, nije bas prakticno...ali...
:)
 
ma koja spanija, crno dete? mada... ako cemo vec kod toga... kad je francuska osvojila evrospko prvenstvo, pobedili su spaniju u finalu... ne secam se ja toga, mali sma bio te '84, al' smo posle skupljali slicice i sve... citao da je misel platini briljirao... nesto dosta golova postig'o... u svakom slucaju... kasno je... rana je ponovo otvorena i krvari... sta ti je zivot... cas sreca, cas tuga...
hihi ma album espana 1982.
ja bila zaljubljena u tiganu
jesam mala bila ali on je bio tako sladak

:heart:
 
Ja sve cuvam...Imam jedan deo u ormanu koji je rezervisan samo za uspomene...razne...
I tako, s vremena na vreme pregledam sve to...prisetim se svega...i bas mi je onda lepo...
I sve su mi uspomene i secanja lepa...bez obzira kako se veza zavrsila...

E sad, ne znam dal' cu moci da sve to ponesem u miraz...mislim, nije bas prakticno...ali...
:)
ja isto tako :)
a nije patetika kad posle tri godine kao uzmes kutiju sa nekim tamo sranjima i kao 3pujes neko proslo vreme...fuj!!!!
:besan2:
 
svaka ljubav, kratkog veka ili višegodišnja, ostavlja neki svoj trag
broj zajedničkih fotografija, poklona, dogadjaja - lepih i manje lepih, ogroman je
...
uspomene

šta radite sa opipljivim uspomenama kada se veza završi?
pocepate, sakrijete, spalite ili čuvate?

postoji još jedna mogućnost
da sve lepo spakujemo i pošaljemo u

Museum of Broken Relationships

z:)


stavio sam sve u jednu kutiju, onda sam to strpao u drvenu kutiju koju sam napravio sam, zakljucao sam velikim katancem i zakopao daleko u shumi iza moje kuce.
 

Back
Top