malje

Mislim da ono sto je normalno ne treba menjati.Mi muskarci imamo prirodno maljave grudi i to je ok iako je danas svaki drugi momak izdepiliran.
 
HA!Sto volim :D :D :D
Ovde su manje vise sve devojke rekle da muskarci treba da se depiliraju po grudima,a kad sam ja rekla to isto u zenskom kutku,onda su me svi gledali "jaooooo,pa da li si ti normalna?"
Ipak sam u pravu :D
 
I, kao što rekoh u Ženskom kutku:

Rast malja po telu uzrokovano je muškim hormonima.

Žene, u želji da istaknu svoju ženstvenost, tj. prikriju delovanje muških hormona, skidaju malje sa tela. (To je njihov izbor, jelte). Time potenciraju različitost od muškaraca, i pozitivno utiču na svoj seksipil.

Žalosno, ali na masovnost depiliranja kojekude po telu, utiču beskrupulozne farmaceutske kompanije, koje uz besomučno reklamiranje i nametanje standarda dolaze do većih profita. Zato je danas normalno da devojke depiliraju i najsitnije dlačice sa vidljivih a i sakrivenih delova tela. Tako je danas ljankase svaka koja ne depilira podlaktice, a da ne pričam o intimnim delovima tela. Čemu sve to, ne znam, jer kao što znamo, samo rđavom kur_cu dlaka smeta. To se uzgred pravda higijenom, (kao da su naše majke i tetke sve redom bile aljkavuše i neperuše). Koliko je to komplikovano, mogu samo da zamislim, a koliko boli ukoliko se depiliraju voskom, ne smem ni da zamislim.

A ja, kao savremen muškarac, jelte, mogu da vama, drage dame, kažem da će nepoželjna glupača ostati nepoželjna glupača bez obzira koliko se detaljno izdepilirala. I obratno, poželjna cica će mi ostati poželjna i kad primetim da (zamislite) ima stidne dlake. (Ko bi se tome nadao ? Stidne dlake !) Ženski seksipil nije samo nedostatak dlaka.

Ne nisam protiv depiliranja, (ovo je odbrana na očekivani napad, tj. niske udarce), moja lepša polovina svakako ne oblači suknju ako nije uredno izdepilirala noge. Da i pete sređuje, ako pitate. I nema šiške ispod miške. Mislim i ona je žensko, zar ne. Sve što kažem odnosi se i na nju.

E, sad, šta rade momci koji se depiliraju ? Ističu svoju ženstvenost i prikrivaju delovanje muških hormona. Naravno, u želji da njihovo telo što manje liči na muško. Šta postižu time, neka sami kažu. Samo nemojte, molim vas, da se pozivate na higijenu.
 
tip u teretani...nabildovan..utegnut...sa depiliranim nogama...
verujte da nesto ruznije u zivotu nisam videla...prosto gadno...jer je neprirodno...
muske, misicave noge a glatke...fuj...

sad kad me napadnu...
 
Sto se mene tice, volim da je depiliran ispod pazuha, a dopada mi se i kad ima frizuricu dolje... Ma, mislim, cisto da nije prasuma...
Noge, grudi, ledja, ne mora da dira...
 
anakin:
tip u teretani...nabildovan..utegnut...sa depiliranim nogama...
verujte da nesto ruznije u zivotu nisam videla...prosto gadno...jer je neprirodno...
muske, misicave noge a glatke...fuj...

sad kad me napadnu...
a-ha, a vi možete da je štucujete i brijete i to je OK?
Dovoljno gadno i ogavnooooo kao i anakin....isani primjer gađenja 8)
 
noge: ne svidja mi se (da depilira)
lejda: ako bas zeli, ne smeta
grudi: takodje mi se ne svidja... ali opet: ako bas zeli...
Ispod pazuha: pozeljno, makar da su skracene
dole: takodje, malo potkracene... ali opet: ne smeta 8)
 
Ma vi nista ne znate... sto vise malja to jaci nivo testosterona odnosno moze vise da se sexa.[/quote]

Naravno, zato se majmuni najvise sexaju!!!
 

Back
Top