Ljubav preko žice...

mario80

Legenda
Poruka
59.629
Već vise od godinu dana imam da kazem platonsku vezu sa devojkom koja ima 18 godina i zivi u Italiji ali ilegalno kao i veliki deo strane populacije tamo...
Nekako uz moj posao koji je vezan za kompjutere i internet, uz njeno insistiranje smo poceli da se gledamo svremena na vreme pa sve češće... Meni je bilo smesno u početku ali sam se posle navikao da me neko gleda i kada radim i ne obracam paznju na nju... Ona je tu sa druge strane ekrana cvetala uvek raspolozena za razgovor i sa osmehom... Uz neke prekide kada su njeni bili svorc ona je nekako odrzavala uvek kontakt sa mnom preko poruka ili peckanja kao znak da misli na mene...
Mislim, ja sam je prihvatio kao mladu i slatku devojku ali u mojim godinama sam ipak bio pomalo začuđen i zadivljen da neko moze tako da voli nekoga a da ga nikada nije dodirnuo ili poljubio... Vrlo pametna i dobra devojka, da kazem devojčica, vrlo brzo je nasla mesto u mom srcu... Da, postala mi je jako draga.
Polako sam poceo da se otvaram mada sam znao da je to pogresno... Nekako je uvek bila tu pored mene a u stvari 1000 kilometara daleko... Mislim, definitivno devojka koja se nije uklopila u novu sredinu i potrazila je nekoga... Taj neko sam bio ja.
Besna sto ne moze nikako da dobije papire i dodje da se konacno vidimo... poljubimo... Da mi cuje glas... Ma znate na sta mislim.

Skrivala me je i cuvala u svom srcu skoro godinu i po dana a onda se nesto desilo dan pre nove godine i to je bila potpuno druga osoba, koja je bila najednom odmerena i suzdrzana... Vise nije gorela za mnom, nekako se migoljila na sve moguce nacine... Zasto je nema jer izlazi sa drustvom, promenila je tel broj ali novi nije kupila jos zbog praznika... Mislim da to ne moze tek tako da se desi. Imam iskustva ali je ovo za mene neresiva enigma. Znam da je u njihovim glavama ludnica u tim godinama ali ovo me je nekako povredilo. Mislim mogla je da kaze kako se kompjuter pokvario ili nesto da smisli, ne bih ni osetio...

Pojavljuje se na msn-u, plače i govori mi koliko me voli ali...

Mislim, sta ja sad da radim? Povredila me je, to moram da priznam, nekako je prosla u poslednjih par dana kroz moje srce kao krava kroz kukuruz ako me razumete.... Nije moralo ovako jeftino da ispadne... Kao da je htela da me zadrzi ali i tu neku osobu sa kojom se viđa pa je nema po ceo dan...

Počeo sam da sanjam njene snove...
Sta vi mislite o ovome? Meni je sve jako čudno i bolno. Jel imao neko ovakvo iskustvo? Ja imam iskustva ali me je ukrala u trenutku, kada sam se najmanje nadao...
Znam da ce mi se javiti jednog dana kada bude ovde i zivim za taj dan...

Ima li ovako nesto sanse?
 
Poslednja izmena:
Pa hteo sam da sednem u auto i odem ali mi je rekla da se ne trosim, da ce ona jednog dana doći... Mislim odjednom je sve postalo suludo i bezizlazno... A mislim da ljubav ne zna za granice... Kao da je izgubila odjednom veru u sve...
Ljudi se ne snađu i ostanu kao ilegalci u Italiji, idu u skole i rade, zive ali su ceo zivot nevidljivi ljudi koji strepe svakog dana. Po meni baš očajna situacija da ljudi godinama ne mogu da se vrate u svoju otadžbinu...
 
Verovatno ju je proslo to,mozda je htela vise to jes da se vidite,ili je pak nasla nekog drugog tamo u Italiji,pa joj je tesko da ti kaze pa se sad skriva i proba da te izbegne jer zna da ce te povrediti kada ti kaze.

I to... Plus, verovatno nije mogla vise da podnese da ostane vezana za monitor... Znam, desilo se i meni jednom (cuveni klinac Kinez iz Australije :lol: ).
 
Pa hteo sam da sednem u auto i odem ali mi je rekla da se ne trosim, da ce ona jednog dana doći... Mislim odjednom je sve postalo suludo i bezizlazno... A mislim da ljubav ne zna za granice... Kao da je izgubila odjednom veru u sve...
Ljudi se ne snađu i ostanu kao ilegalci u Italiji, idu u skole i rade, zive ali su ceo zivot nevidljivi ljudi koji strepe svakog dana. Po meni baš očajna situacija da ljudi godinama ne mogu da se vrate u svoju otadžbinu...

Мислим да се у овом посту налази одговор.
"Виђали" сте се по цео дан годину дана и кад је коначно требало нешто конкретно, она је шта? Тад видела да је сулудо и безизлазно. Ма немој.
Ма девојчици је нова играчка била мало дуже итересантна него што је то уобичајено.
Прво, јако је безобразна што је "захтевала" да ти угрожава приватност. Друго, непоштено је према теби све што је урадила. Незрела је, не зна ни сама шта хоће, а ти си само испао жртва.
И послушај cheri.
 
kako neki ljudi ne mogu da shvate da nije svako: volim te, trebas mi ili tako ti bakrachi, iste tezine za svakog....i da neko olako manipulise tudjim emocijama....i koristi tu osobu dok god joj odgovara.....meni samo nije jasno da se neko toliko zanese na nivou net komunikacije....ipak je to mnogo daleko od RL....
 
ima sanse samo si se ti gosn ukipio

godinu dana se gledate
wtf
nedelja dve i susret ili astalavista
pitam se kako je uopste izdrzala godinu dana..

Da si iole pametan privukao bi je dok si mogao ili ako jos uvek mozes dok mozes..
 
Pa hteo sam da sednem u auto i odem ali mi je rekla da se ne trosim, da ce ona jednog dana doći... Mislim odjednom je sve postalo suludo i bezizlazno... A mislim da ljubav ne zna za granice... Kao da je izgubila odjednom veru u sve...
Ljudi se ne snađu i ostanu kao ilegalci u Italiji, idu u skole i rade, zive ali su ceo zivot nevidljivi ljudi koji strepe svakog dana. Po meni baš očajna situacija da ljudi godinama ne mogu da se vrate u svoju otadžbinu...
Samo nemoj da se iznenadiš ako ONA ima veći q'rac od tebe !!! :lol:
 
Ma de ima sanse..kao ona ima zivot u svojim rukama jel..ne zavisi od roditelja..pa ce cas posla da skokne vamo..probaj shvatiti da klinci zive od net i mob komunikacije..da je to 1 njen experiment..posto si stariji verovatno je nesto od tebe naucila sto ne bi od svojih vrsnjaka..iako je bilo emocija..sto je normalno pokazati prema osobama koje su drage i sa kojima provodis kakvo takvo vreme..daleko je od realnog zivota i tebi jedno iskustvo vise
 
niko zaista ne moze da zna sta je prava istina. a ja ti savetujem da ispostujes to sto ste imali (ma sta to bilo), budes frajer i otvoreno je pitas o cemu se radi. to sto je ona "odjednom" promenila odnos prema tebi moze da ima razna znacenja, i mi sada mozemo da nagadjemo o tome do beskraja. mozda je srela nekog decka u rl i on joj sada okupira paznju i vreme, mozda ovo, mozda ono. budi frajer i otvoreno pricaj sa njom.
sve to sto ste imali verujem da je bilo dosta jako, inace ne bi toliko dugo trajalo, posebno ne sa takvim intenzitetom. a mozda ona sada zaista prolazi kroz neke probleme i krize,obzirom na situaciju u kojoj se nalazi. budi joj prijatelj, pre svega. popricajte. osudjivati je jer je samo distancirana je pogresno. ne znas sta se s njom zaista desava. eto, to je moj savet, a dalje ces vec znati.
 
Već vise od godinu dana imam da kazem platonsku vezu sa devojkom koja ima 18 godina i zivi u Italiji ali ilegalno kao i veliki deo strane populacije tamo...
Nekako uz moj posao koji je vezan za kompjutere i internet, uz njeno insistiranje smo poceli da se gledamo svremena na vreme pa sve češće... Meni je bilo smesno u početku ali sam se posle navikao da me neko gleda i kada radim i ne obracam paznju na nju... Ona je tu sa druge strane ekrana cvetala uvek raspolozena za razgovor i sa osmehom... Uz neke prekide kada su njeni bili svorc ona je nekako odrzavala uvek kontakt sa mnom preko poruka ili peckanja kao znak da misli na mene...
Mislim, ja sam je prihvatio kao mladu i slatku devojku ali u mojim godinama sam ipak bio pomalo začuđen i zadivljen da neko moze tako da voli nekoga a da ga nikada nije dodirnuo ili poljubio... Vrlo pametna i dobra devojka, da kazem devojčica, vrlo brzo je nasla mesto u mom srcu... Da, postala mi je jako draga.
Polako sam poceo da se otvaram mada sam znao da je to pogresno... Nekako je uvek bila tu pored mene a u stvari 1000 kilometara daleko... Mislim, definitivno devojka koja se nije uklopila u novu sredinu i potrazila je nekoga... Taj neko sam bio ja.
Besna sto ne moze nikako da dobije papire i dodje da se konacno vidimo... poljubimo... Da mi cuje glas... Ma znate na sta mislim.

Skrivala me je i cuvala u svom srcu skoro godinu i po dana a onda se nesto desilo dan pre nove godine i to je bila potpuno druga osoba, koja je bila najednom odmerena i suzdrzana... Vise nije gorela za mnom, nekako se migoljila na sve moguce nacine... Zasto je nema jer izlazi sa drustvom, promenila je tel broj ali novi nije kupila jos zbog praznika... Mislim da to ne moze tek tako da se desi. Imam iskustva ali je ovo za mene neresiva enigma. Znam da je u njihovim glavama ludnica u tim godinama ali ovo me je nekako povredilo. Mislim mogla je da kaze kako se kompjuter pokvario ili nesto da smisli, ne bih ni osetio...

Pojavljuje se na msn-u, plače i govori mi koliko me voli ali...

Mislim, sta ja sad da radim? Povredila me je, to moram da priznam, nekako je prosla u poslednjih par dana kroz moje srce kao krava kroz kukuruz ako me razumete.... Nije moralo ovako jeftino da ispadne... Kao da je htela da me zadrzi ali i tu neku osobu sa kojom se viđa pa je nema po ceo dan...

Počeo sam da sanjam njene snove...
Sta vi mislite o ovome? Meni je sve jako čudno i bolno. Jel imao neko ovakvo iskustvo? Ja imam iskustva ali me je ukrala u trenutku, kada sam se najmanje nadao...
Znam da ce mi se javiti jednog dana kada bude ovde i zivim za taj dan...

Ima li ovako nesto sanse?

:ok: ste vi. Ako ne bude ničeg od te vaše veze budi srećan što si proveo toliko vremena sa virtuelnom simpatijom. Čoveče nisi bio sam samcit, njeno prisustvo ti je ulepšalo te dane, seti se toga i ne budi kivan na nju, svemu dođe kraj kad bude vreme za to. Pamti lepe trenutke dok je bila kraj tebe, dok ti je posvećivala svoju pažnju, da joj nisi značio ne bi to radila, ne bi tražila da podeliš sa njom deo tvoje duše. :)
 

Back
Top