Veterinar u Cacku

marymar

Početnik
Poruka
9
Nisam sigurna da treba da otvorim novu temu, ili da postavim pitanje u nekoj postojacoj...
Imam macu od dva meseca pa bih vas zamolila da mi preporucite nekog veterinara koji radi u cacku, zbog vakcinacije. Nekoga ko zaista voli zivotinje a pri tom je i strucan.
Hvala unapred!
 
Uh, ima jedan, kod njega i odavde, iz KV vode životinje kad je nešto ozbiljno, stručan je, dobro opremljen, voli životinje i nije skup ali da me ubiješ, ne mogu da mu se setim imena. :rumenko: Pitaću muža seća li se on a ako ne, kontaktiraćemo komšije čiju je šnaucerku operisao pre nekolikko godina. Pogledaj u Žutim stranama, ima neko ne baš karakteristično prezime, možda ćeš imati više sreće.
 
Uh, ima jedan, kod njega i odavde, iz KV vode životinje kad je nešto ozbiljno, stručan je, dobro opremljen, voli životinje i nije skup ali da me ubiješ, ne mogu da mu se setim imena. :rumenko: Pitaću muža seća li se on a ako ne, kontaktiraćemo komšije čiju je šnaucerku operisao pre nekolikko godina. Pogledaj u Žutim stranama, ima neko ne baš karakteristično prezime, možda ćeš imati više sreće.
Hvala ti puno, pogledacu u zutim stranama. Znam ja za nekoliko ambulanti, ali me zanima koji je veterinar zaista strucan, ako se setis imena ili adrese napisi! z:)
 
Poslednja izmena:
Veterinar moje kuce Fibi se zove DR. VOJIN CERIC i preporucujem ga svima zato sto je odlican strucnjak i veliki ljubitelj zivotinja:super:.Fibi je Kineski Cubasti Pas,stene staro sest meseci.Po dolasku iz odgajivacnice jako je kasljala (strasno,mislila sam da ce uginuti,kasljala je toliko jako i ucestalo da nocima ni jedna ni druga nismo spavale,srce mi se cepalo od tuge) ali zahvaljujuci dr.Cericu,njegovoj terapiji i savetima Fibi je ozdravila i sada je jedno zdravo i zivahno stene.:vatromet::zurka:Trenutno nemamo drugare posto je ona jedino golokozo stene u Cacku,ali se nadam da ce se to uskoro promeniti.Preporucujem ovu rasu svim pravim ljubiteljima pasa jer su Kineski Cubasti psi zaista carobni,jako druzeljubivi,veseli,razigrani,pametni i veoma,veoma vezani za svog vlasnika( ja vise volim da kazem da sam Fibina drugarica a ne vlasnik).Hvala dr.Cericu:hvala:
 
Izvinjavam se nisam dugo bila na forumu. U međuvremenu kod mene je dosao jedan crni pas sa slomljenom nogom. Bili smo kod dr Cerica, kuca se oporavlja. Nije primio nikakvu terapiju, doktor je rekao samo da ce sam drzati nogu u pravilnom polozaju pa ce kosti zarasti. Hvala svima na pomoci.z:)
 
Fibic je jedini Kineski Cubasti u Cacku.Pitala sam i dr.Cerica,potvrdio je isto nazalost:sad2:.Ima jedna starija gospodja dva,medjutim ona zivi negde preko,pa dolazi sa kucicima u Cacak samo za vreme godisnjeg odmora.Tako da ces nas prepoznati sigurno.:cao:Sutra idemo kod dr.Cerica po pasos.Slikamo se danas,pa cemo posle da idemo malo da se sredimo :manikir:.Nemam pojma kako ce fotograf uspeti da je slika,ona je vanserijski nemirna i obozava da se ludira i blesi:tease:Bice veselo danas,tacno znam...:rotf:
 

Back
Top