Kfor gledao a Šiptari bejzbol palicama po Srbima u Mitrovici

nesko101

Elita
Poruka
17.857
KOSOVSKA MITROVICA najnovije - U naselju Bošnjačka mahala, u severnom delu Kosovske Mitrovice, napadanuti su i pretučeni Bato Đorđević (32) i Petar Gusnić (33) iz tog grada.
Njih su, kako su rekli, napali, šutirali i tukli čak i bejzbol palicama, Albanci.
Napad se dogodio samo nekoliko metara od kontrolnog punkta Kfora. Vojnici kao i obično nisu intervenisali.
Patrola Kosovske policijske službe, kada je naišla tom ulicom, prevezla je dvojicu pretučenih do bolnice, gde su, kako su Beti potvrdili bolnički izvori, hiruški zbrinuti, i na lični zahtev pušteni kućama.
To je četvrti incident u poslednjih nedelju dana u kojem su meta napada bili Srbi u severnom delu Kosovske Mitrovice.
Šiptari počeli da igraju Američki fudbal ali po Srpskim glavama.
Moderatror ovde na krstarivci zatvori temu i kaže da je mirno i da je sve u redu.
Neprijatelji Srba Šiptari i ustaše bez posledica spamuju namerno svaku temu koja se otvori i govori protiv njihovih zlih dela tj, jednostavno ovde je za njih božja divota.
 
E moj brate u ZEMLJI gde može civil tj,ministar SVAĐOM da utiče da se smeni general svih generala a da i on ne bude smenjen znači samo da je vojska postala firma po kojoj može svako da piša a da ne plati.A država Srbija postala jedina država na svetu koja nema kontrolu na svojim definisanim granicama.

Koliko sam ja informisan Tadic je polu Jevrejin,a ovo je sve cionisticno maslo jer na celu SAD-a su masoni,on samo radi svoj posao... Tadic je lutka a mi smo banana drzava,Djindjic je zato bio ubijen jer nje hteo da drugi upravljaju nama!
 
A izvor?

Ili si i ti to gledao sa Kforom pa znaš šta je bilo.

Evo ti izvor !

претучена двојица срба у косовској митровици
Политика - Пре 50 минута

КОСОВСКА МИТРОВИЦА - У насељу Бошњачка махала, у северном делу Косовске Митровице, нападанути су и претучени Бато Ђорђевић (32) и Петар Гуснић (33) из тог града.

Њих су, како су рекли, напали, шутирали и тукли чак и бејзбол палицама, Албанци.

Напад се догодио само неколико метара од контролног пункта Кфора. Војници нису интервернисали.

Патрола Косовске полицијске службе, када је наишла том улицом, превезла је двојицу претучених до болнице, где су, како су Бети потврдили болнички извори, хирушки збринути, и на лични захтев пуштени кућама.

То је четврти инцидент у последњих недељу дана у којем су мета напада били Срби у северном делу Косовске Митровице.

IZVOR VESTI SPECIJALNO ZA ENCHANTED

Pa ne bi čovek koji živi na Kosovu rekao tako nešto džabe i napamet ! Jel si sad zadovoljna ? :evil: Tvoj komentar je krajnje zlonameran i licemeran ! Ko da si ga pitala da li je gledao bioskop a ne kako biju Srbe na ulici ! :evil:
 
sta i da ustanemo..i da krenemo...sta mislis sta ima da nam se desi..sravnili bi nas sa zemljom..a sedeti ne vredi..jedino sto mozemo je da se pouzdamo u drzavu...al kakav nam je drzava...samo mozemo da placemo...mi kao narod imamo vezne ruke a i drzava nam je takva....gde su sad zvonjava na sav glas mediji...frka..diplomatski potezi..nista...samo sede i cute i razmisljaju kog ce svog coveka u koji uprvani odbor da stave i gde ce sta novo da maznu...ma bruka i sramota
 
Kratko rečeno i da to nije istina ipak smo ovako najebali i ovo je tek početak.

Normalno to i budala shvata! Njima je u cilju da nas nacisto raskomadaju i poraze,prvo su nam skinuli jakog vodju Djindjica,pa nam sjebali vojisku,politizovali crkvu i narusili njen ugled,unistili ekonomiju i oteli nam teritoriju i plus je preimenovali u Kosovo,a zove se Kosovo i Metohija! Dok su ovi politicari na vlasti nece nam biti bolje,niti cemo ikad braniti nas interes! Jedina nada su nam ove ultra desnicarske organizacije,ali one i nemaju jak uticaj i jaku mrezu na jugu tako da smo ispusili!!
 
sta i da ustanemo..i da krenemo...sta mislis sta ima da nam se desi..sravnili bi nas sa zemljom..a sedeti ne vredi..jedino sto mozemo je da se pouzdamo u drzavu...al kakav nam je drzava...samo mozemo da placemo...mi kao narod imamo vezne ruke a i drzava nam je takva....gde su sad zvonjava na sav glas mediji...frka..diplomatski potezi..nista...samo sede i cute i razmisljaju kog ce svog coveka u koji uprvani odbor da stave i gde ce sta novo da maznu...ma bruka i sramota

Koje televizije kad je to orudje rezima i sredstvo kontrole narodnih masa?? Ma oni su nama preko televizije unistili nacionalni duh i zelju za otporom!!
 
sta i da ustanemo..i da krenemo...sta mislis sta ima da nam se desi..sravnili bi nas sa zemljom..a sedeti ne vredi..jedino sto mozemo je da se pouzdamo u drzavu...al kakav nam je drzava...samo mozemo da placemo...mi kao narod imamo vezne ruke a i drzava nam je takva....gde su sad zvonjava na sav glas mediji...frka..diplomatski potezi..nista...samo sede i cute i razmisljaju kog ce svog coveka u koji uprvani odbor da stave i gde ce sta novo da maznu...ma bruka i sramota

Ko da nas sravni sa zemljom ? Šiptari i njihova magareća brigada ? Ma daj, nemoj da me zasmejavaš !

a i ti..sta bre smarash sa izvorima sto bi covek tako nesto izmislio..sto ne gledash Dnevnik

Potpuno ciničan komentar ! Treba da se stidi ! Ako već ne može/neće da pomogne, nemoj bar da odmaže !!!
 
sta i da ustanemo..i da krenemo...sta mislis sta ima da nam se desi..sravnili bi nas sa zemljom..a sedeti ne vredi..jedino sto mozemo je da se pouzdamo u drzavu...al kakav nam je drzava...samo mozemo da placemo...mi kao narod imamo vezne ruke a i drzava nam je takva....gde su sad zvonjava na sav glas mediji...frka..diplomatski potezi..nista...samo sede i cute i razmisljaju kog ce svog coveka u koji uprvani odbor da stave i gde ce sta novo da maznu...ma bruka i sramota

доста ми је вас који би само да беже.
кад би ми устали оно би побегли натоу...
 

Back
Top