Kfor gledao a Šiptari bejzbol palicama po Srbima u Mitrovici
Strana 1 od 14 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 339

Tema: Kfor gledao a Šiptari bejzbol palicama po Srbima u Mitrovici

Iskusan nesko101 (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Podrazumevano Kfor gledao a Šiptari bejzbol palicama po Srbima u Mitrovici

KOSOVSKA MITROVICA najnovije - U naselju Bošnjačka mahala, u severnom delu Kosovske Mitrovice, napadanuti su i pretučeni Bato Đorđević (32) i Petar Gusnić (33) iz tog grada.
    Njih su, kako su rekli, napali, šutirali i tukli čak i bejzbol palicama, Albanci.
    Napad se dogodio samo nekoliko metara od kontrolnog punkta Kfora. Vojnici kao i obično nisu intervenisali.
    Patrola Kosovske policijske službe, kada je naišla tom ulicom, prevezla je dvojicu pretučenih do bolnice, gde su, kako su Beti potvrdili bolnički izvori, hiruški zbrinuti, i na lični zahtev pušteni kućama.
    To je četvrti incident u poslednjih nedelju dana u kojem su meta napada bili Srbi u severnom delu Kosovske Mitrovice.
    Šiptari počeli da igraju Američki fudbal ali po Srpskim glavama.
    Moderatror ovde na krstarivci zatvori temu i kaže da je mirno i da je sve u redu.
    Neprijatelji Srba Šiptari i ustaše bez posledica spamuju namerno svaku temu koja se otvori i govori protiv njihovih zlih dela tj, jednostavno ovde je za njih božja divota.

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

Podrazumevano Re: Kfor gledao a Šiptari bejzbol palicama po Srbima u Mitrovici

i ja sam se zabrinuo za nasu stvar
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.837
    Reputaciona moć
    820

I gde je sad Srbija da ustane????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Citat Original postavio Waterfall Pogledaj poruku
    I gde je sad Srbija da ustane????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A izvini ko da ustane?? Aj uzmi motku i transparent i aj na ulicu,svi tako razmisljaju "neka to bi trebali drugi da urade",kreni i drugi ce pratiti tvoj put ako zele!
    Audi, vide, tace, si vis vivere in pace

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

A izvor?

Ili si i ti to gledao sa Kforom pa znaš šta je bilo.

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

A i da ustane sta da radimo? Da protestujemo i lupamo Beograd? Daj neki konstruktivniji plan!

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.837
    Reputaciona moć
    820

Citat Original postavio †0verkill† Pogledaj poruku
    A izvini ko da ustane?? Aj uzmi motku i transparent i aj na ulicu,svi tako razmisljaju "neka to bi trebali drugi da urade",kreni i drugi ce pratiti tvoj put ako zele!
    Mislim na sve nas.

Evo ja cu, nije problem.

Jel trebalo da kazem-pa dobro, sta da radimo..

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.837
    Reputaciona moć
    820

A i da ustane sta da radimo? Da protestujemo i lupamo Beograd? Daj neki konstruktivniji plan!
    Sad karikirash stvari.

Ne, nego treba da sedimo i kazemo-pa, dobro, sta da se radi

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    i ja sam se zabrinuo za nasu stvar
    E moj brate u ZEMLJI gde može civil tj,ministar SVAĐOM da utiče da se smeni general svih generala a da i on ne bude smenjen znači samo da je vojska postala firma po kojoj može svako da piša a da ne plati.A država Srbija postala jedina država na svetu koja nema kontrolu na svojim definisanim granicama.

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Citat Original postavio Waterfall Pogledaj poruku
    Mislim na sve nas.

Evo ja cu, nije problem.

Jel trebalo da kazem-pa dobro, sta da radimo..
    I sta ces time postici? Ovde jedino moze da upali revolt ili "bori se terorom protiv terora gazi..."! Za jednog naseg njihov jedan strada od obicnih gradjana,ne od drzave!

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    A izvor?

Izvor je upravo sada dnevnik 3 RTS.

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Citat Original postavio nesko101 Pogledaj poruku
    E moj brate u ZEMLJI gde može civil tj,ministar SVAĐOM da utiče da se smeni general svih generala a da i on ne bude smenjen znači samo da je vojska postala firma po kojoj može svako da piša a da ne plati.A država Srbija postala jedina država na svetu koja nema kontrolu na svojim definisanim granicama.
    Koliko sam ja informisan Tadic je polu Jevrejin,a ovo je sve cionisticno maslo jer na celu SAD-a su masoni,on samo radi svoj posao... Tadic je lutka a mi smo banana drzava,Djindjic je zato bio ubijen jer nje hteo da drugi upravljaju nama!

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Totalno im porazbijali kola i njih u kolima pretukli.Čist terorizam braćo Srbi.

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

nesko, srbija je svuda gde smo mi, ovako ili onako. samo ovi sto nikad nisu bili na kosovu, a porasli su u medjuvremenu, ne znaju sta je to, a rezim ih drzi na kratkom povocu

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Koliko sam ja informisan Tadic je polu Jevrejin,a ovo je sve cionisticno maslo jer na celu SAD-a su masoni,on samo radi svoj posao... Tadic je lutka a mi smo banana drzava,Djindjic je zato bio ubijen jer nje hteo da drugi upravljaju nama!
    Kratko rečeno i da to nije istina ipak smo ovako najebali i ovo je tek početak.

KOLEGA IVAN nije na forumu
    ПОМАЖЕ СВЕЦКУ ЕКОНОМИЈУ НА ГЛОБАЛНОМ НИВОУ
    Poznat KOLEGA IVAN (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    КОНТРАОБАВЕШТАЈНИ СЕКТОР БИА-Е, АНТИСУБВЕРЗИВНА УПРАВ
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

A izvor?

Evo ti izvor !

претучена двојица срба у косовској митровици
    Политика - Пре 50 минута

КОСОВСКА МИТРОВИЦА - У насељу Бошњачка махала, у северном делу Косовске Митровице, нападанути су и претучени Бато Ђорђевић (32) и Петар Гуснић (33) из тог града.

Њих су, како су рекли, напали, шутирали и тукли чак и бејзбол палицама, Албанци.

Напад се догодио само неколико метара од контролног пункта Кфора. Војници нису интервернисали.

Патрола Косовске полицијске службе, када је наишла том улицом, превезла је двојицу претучених до болнице, где су, како су Бети потврдили болнички извори, хирушки збринути, и на лични захтев пуштени кућама.

То је четврти инцидент у последњих недељу дана у којем су мета напада били Срби у северном делу Косовске Митровице.

IZVOR VESTI SPECIJALNO ZA ENCHANTED

Pa ne bi čovek koji živi na Kosovu rekao tako nešto džabe i napamet ! Jel si sad zadovoljna ? Tvoj komentar je krajnje zlonameran i licemeran ! Ko da si ga pitala da li je gledao bioskop a ne kako biju Srbe na ulici !

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

sta i da ustanemo..i da krenemo...sta mislis sta ima da nam se desi..sravnili bi nas sa zemljom..a sedeti ne vredi..jedino sto mozemo je da se pouzdamo u drzavu...al kakav nam je drzava...samo mozemo da placemo...mi kao narod imamo vezne ruke a i drzava nam je takva....gde su sad zvonjava na sav glas mediji...frka..diplomatski potezi..nista...samo sede i cute i razmisljaju kog ce svog coveka u koji uprvani odbor da stave i gde ce sta novo da maznu...ma bruka i sramota

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A izvor?

a i ti..sta bre smarash sa izvorima sto bi covek tako nesto izmislio..sto ne gledash Dnevnik

Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

vredi i da se prenosi istina, od usta do usta, kad je vec veliki brat preuzeo sve `demokratske` kanale.

mladi ne znaju sta je bilo i kako je do ovoga doslo, a iz razloga nesigurnog resavanja svojih existencijanih potreba puno i ne pitaju, po sistemu daj sta das

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Citat Original postavio nesko101 Pogledaj poruku
    Kratko rečeno i da to nije istina ipak smo ovako najebali i ovo je tek početak.
    Normalno to i budala shvata! Njima je u cilju da nas nacisto raskomadaju i poraze,prvo su nam skinuli jakog vodju Djindjica,pa nam sjebali vojisku,politizovali crkvu i narusili njen ugled,unistili ekonomiju i oteli nam teritoriju i plus je preimenovali u Kosovo,a zove se Kosovo i Metohija! Dok su ovi politicari na vlasti nece nam biti bolje,niti cemo ikad braniti nas interes! Jedina nada su nam ove ultra desnicarske organizacije,ali one i nemaju jak uticaj i jaku mrezu na jugu tako da smo ispusili!!

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Citat Original postavio konzab Pogledaj poruku
    sta i da ustanemo..i da krenemo...sta mislis sta ima da nam se desi..sravnili bi nas sa zemljom..a sedeti ne vredi..jedino sto mozemo je da se pouzdamo u drzavu...al kakav nam je drzava...samo mozemo da placemo...mi kao narod imamo vezne ruke a i drzava nam je takva....gde su sad zvonjava na sav glas mediji...frka..diplomatski potezi..nista...samo sede i cute i razmisljaju kog ce svog coveka u koji uprvani odbor da stave i gde ce sta novo da maznu...ma bruka i sramota
    Koje televizije kad je to orudje rezima i sredstvo kontrole narodnih masa?? Ma oni su nama preko televizije unistili nacionalni duh i zelju za otporom!!

KOLEGA IVAN nije na forumu
    ПОМАЖЕ СВЕЦКУ ЕКОНОМИЈУ НА ГЛОБАЛНОМ НИВОУ
    Poznat KOLEGA IVAN (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    КОНТРАОБАВЕШТАЈНИ СЕКТОР БИА-Е, АНТИСУБВЕРЗИВНА УПРАВ
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

Ko da nas sravni sa zemljom ? Šiptari i njihova magareća brigada ? Ma daj, nemoj da me zasmejavaš !

a i ti..sta bre smarash sa izvorima sto bi covek tako nesto izmislio..sto ne gledash Dnevnik
    Potpuno ciničan komentar ! Treba da se stidi ! Ako već ne može/neće da pomogne, nemoj bar da odmaže !!!

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

ovog nema nista na tadicevim ustaskim medijima

eto vam ga tadicevski euleks - siptari prebijaju srbe a euleks gleda i cuti....

samo vojnim upadom mozemo da zastitimo nase srbe na kosovu i metohiji...
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Koje televizije kad je to orudje rezima i sredstvo kontrole narodnih masa?? Ma oni su nama preko televizije unistili nacionalni duh i zelju za otporom!!
    ma ne na nase medije covece...mi to sve znamo..nego tamo gde treba....ma ovo je vise stvarno da covek ne poveruje sta nam se desava

Aktivan član Kulkiver (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

доста ми је вас који би само да беже.
    кад би ми устали оно би побегли натоу...

Slične teme

1. Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 28.03.2009., 17:22
  2. Šiptari bez duše nad Srbima
    Autor nesko101 u forumu Politika
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 02.02.2009., 10:39
  3. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 14.10.2008., 12:51
  4. Odgovora: 122
    Poslednja poruka: 06.10.2008., 10:52
  5. šiptari ne daju Srbima ni Kiseonik da dišu!
    Autor VanZorich u forumu Politika
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 06.09.2007., 08:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •