Jaaaaoooooooaaaaoooooaaaoooo...

...i kod mene ista temperatura u detetovoj sobi...povukli se kao vojska u dnevnu...sa svim uljnim, i kvarcnim...a i klime pochele da me zahebavaju u stanu...ni jedna od 3 kom necce da se pokrenu...
...a meni smeta Ruski bezobrazluk...jer se preko 100 mil zhivota (minimum) "prebijaju" sa Hohlima...i boli ih ona stvar...al'...sve se vracca...tako kazhu...

Муерте, ово је за пдф Политика.
Шта сад написати после овога?

Волим што је пао снег а мрзим што не знам како ћемо се грејати, но,преживесмо и горе.
Клима за сад ради.
Биће то све добро ускоро.
 
Муерте, ово је за пдф Политика.
Шта сад написати после овога?

Волим што је пао снег а мрзим што не знам како ћемо се грејати, но,преживесмо и горе.
Клима за сад ради.
Биће то све добро ускоро.

...znam da nije za ovaj Pdf...al' ja na Politiku ne idem vishe...zbog "objektivnog moderatorskog posmatranja mog konkretnog vredjanja (sa sve 4 mil. JMBG-a i brisa iz zadnjice) "...z:lol:

...Tema...

...najvishe mi smeta kad se "nabodem" na mindjushu...kaish (tudj)...o shtikli da i ne govorim...al' sve ide u rok "sluzhbe"...z:lol:
 
..sad cu da se hvalim.. z:mrgreen:
..nasha kuca je izolovana kao termos,
kad ugase grejanje sasvim, preko noci,
sa 22 padne na 20 do jutra.. :plez:
..a ovo mlachenje na mazut nam odrzava atmosferu na idealnih 21,8.. :D

..a sad cu da kukam.. z:(
..ovu decu cu da izbacim na voljeni sneg do mraka.. z:((
..svakih pola sata dolaze nazad kuci, da mi isprichaju, da piju vode,
da uzmu nove suve rukavice, da pishke :roll:
a u mom hodniku ima oko 5L istopljenog snega i oko pola kubika neistopljenog.. :sanke:
 
A vi se samo zalite na igracke i nista vam vise ne smeta u zivotu..Pih...:)

Joj mačko kad bi sad krenula sta mi sve smeta citali bi me ko Rat i Mir z:)
Al od jutros mi smeta...
- što me pas vuce za rukave neprekidno,
- sto mi zimske cipele nisu dovoljno tople nego mi se smrznu prstici,
- što keramičar radi sporo ko puž
- što dete ne ume da očešlja krajeve kose pa su joj zbog toga ućebani , pa kad ja uzmem četku da to rešim vrišti kao da je koljem
- što bi se ja sad napucala i išla negde u zezanje al kako da se napuucam kad je napolju zimska idila z:((


E sad...da ne bude da mi od jutros sve smeta, evo i da se pohvalim , danas posle duzeg vremena izgnanstva u svet majstora , idem sa drugaicama na post božićni ručak , al nervira me sto moram i cerku da vodim jer ebeni vrtic ne radi do 12.01.
 
e, a što meni ide na onaj živac konstatacija da smo preživeli i gore. Jesmo, ali da li treba da nam testiraju granice stalno da vidimo koliko gore možemo da podnesemo???
ja jesam podnosila svašta ali ne želim da moje dete podnosi svašta i to još na svoj rođendan. besna sam kad sam bespomoćna z:((
 
E daaaa...i da dadam na ovo od Kvinsi...izludjuuje me prica o groznoj odvratnoj , nikad goroj 2009-oj.
U kojoj ce da nam fali sve i u kojoj smo nehebali.
Uzasavam se te price , UŽASAVAM !

...mnogo (ti) je lakshe kad nahebesh na +45...nego kao u Zlobino-Ruskom rezhimu...na -15...
a skupili se ovde da prichamo o ZAPADNIM igrachkama koje nam "smetaju"...kako je Srbija krenula..."nabadaccemo" se na zaledjene Babushke...z:mrgreen:
 
...cije smo pravo lice videli vec devetog dana iste..i toliko o istinitosti prorocanstvaz;)

Ćuti tu ne mrrači , nemoj se povampiri godina pa ti pokaže šta je zlo i naopako. z:p

Zamisli da nema u radnjama ništa da se kupi z:cry:, da moraš cele godine da nosiš isti friz jer frizerka nema struje da te fenira z:cry:, da ne radi vrtic i posle 12-tog ( ne daj Bože ) jer nema grejanja ...

:zima2: :zima2: :zima: :zima2: samo od pomisli na sve to !
 
Gajim nadu da u zalihama imamo makar antibiotike i da necemo morati da se lecimo komovicom i ostalim domestic lekovim akda se ispoprehladjujemo od ovih 14c u domu svomz:((z:((z:((
Ako nam i stuju ukinu potpuno sam nepotrebno investirala u 14 km svetlecih lampica na jelci i oko nje,a razmisljam i da pocnem sa pletenjem vunenih carapa samo ne znam od cega..jer ovce nismo drzali ove godine...
Sad cu lepo da priupitam brata Googla koliko kosta i gde se kupuje onja pominjani Smederevac,a onda da zovem arhitektu da mi otkrije gde mi ono bese odzak u stanu...z:p
 
Kod mene u stanu je 20.9 :tongue2:

29dhl4j.jpg
 
Poslednja izmena:
Какво ћебенце, напоље, време је прелепо!
Ја не могу да уватим ниједног од моје тројице за шетњу, тако да ћу вероватно отићи сама.
А увече, чај и ћебенце...

Квинси, неки од нас имали су малу децу деведесетих, кад сам плату давала за њихов лек,а били у хладном мраку, али је и тада било лепих момената и то много.

А ово ће трајати пар дана, ја типујем да ће сутра, најкасније до суботе бити гаса!
 
I ti si od jutros negativan.
:roll:

Jbtpa bas ne znas da uzivas. Uzmes lepo ćebence , zagrlis dete, pustite neki najludji ZAPADNJAČKI crtać i umirete od smeha sat ipo vremena.
Ogrejaćete se i mentalno i fizički veruj mi .


...ma Mirche...nisam nimalo...nego sam BEEEESSAAANNN...shto zhivim u drzhavi koja se kune u Ruse...chak i onaj (jedan) deo koji je na proshlim izborima vodio Srbiju u Evropu...z:((

...danas sam dao svojim zaposlenim RAZLAZ do DALJNJEG...zatvorio Office...i nabavio "preko veze" josh 2 uljna radijatora...
...gledam sa sinom sve i svashta...al' voleo bih da Srbija malo "gazi po ruskim igrachkama"...da zhene izgledaju kao u Sovjetskom savezu...kao i radnje i restorani...valjda (nadam se) bi posle toga vecci deo Srbije drugachije posmatrao "severnu braccu" i njihove igrachke za decu...( nagazite na neku atomic bomb...jes' da je malo radioaktivna, al' biccete interesantni deci dok svetlite u Apsolutnom mraku z:mrgreen: )...

...trenutna temp u stanu je celih 22 stepena...
 
...ma Mirche...nisam nimalo...nego sam BEEEESSAAANNN...shto zhivim u drzhavi koja se kune u Ruse...chak i onaj (jedan) deo koji je na proshlim izborima vodio Srbiju u Evropu...z:((

...danas sam dao svojim zaposlenim RAZLAZ do DALJNJEG...zatvorio Office...i nabavio "preko veze" josh 2 uljna radijatora...
...gledam sa sinom sve i svashta...al' voleo bih da Srbija malo "gazi po ruskim igrachkama"...da zhene izgledaju kao u Sovjetskom savezu...kao i radnje i restorani...valjda (nadam se) bi posle toga vecci deo Srbije drugachije posmatrao "severnu braccu" i njihove igrachke za decu...( nagazite na neku atomic bomb...jes' da je malo radioaktivna, al' biccete interesantni deci dok svetlite u Apsolutnom mraku z:mrgreen: )...

...trenutna temp u stanu je celih 22 stepena...

GASOLINE EL MUERTE II - kako se cudno piše reč voda !


z:shock: Petreeee ! :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Какво ћебенце, напоље, време је прелепо!
Ја не могу да уватим ниједног од моје тројице за шетњу, тако да ћу вероватно отићи сама.
А увече, чај и ћебенце...

Квинси, неки од нас имали су малу децу деведесетих, кад сам плату давала за њихов лек,а били у хладном мраку, али је и тада било лепих момената и то много.

А ово ће трајати пар дана, ја типујем да ће сутра, најкасније до суботе бити гаса![/QUOTE]


...vecc sam negde napisao...***** ti ja drzhavu sa svim njihovim interesima, koja, da bi doshla do istih, ZHRTVUJE minimun 100 miliona Evropljana...na -15 pa navishe...z:((
 
da li je trebalo da se dozvoli da traje "samo nekoliko dana"??? Meni je i samo nekoliko sati totalno nepojmljivo i neprihvatljivo kada je napolju -4, a u kuci 14 stepeni i kada nemam alternativu grejanju na gas, osim u nekim prostorijama na struju, što ne rešava problem, posebno ukoliko toliko opteretimo elektro sistem, pa još uvedu i restrikcije.z:cry:
Gasifikacija je bila preskupa, cenu kubnog metra podigli za 60%, podelili račun na pola, s tim što na drugu polovinu zaračunavaju kamate kao da nisi platio na vreme! :besan2:
Ja stvarno ne mogu ništa lepo da vidim trenutno u svemu ovome i da uživam u zimskim čarolijama
 

Back
Top