"Мој рођак са села"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Сада управо иде једна епизода.

Матори немац долази у Србију да тражи сина, НАТО пилота који је 1999. нестао.

Среће се са оним бившим агентом ДБ и почињу разговор.
Радња се дешава око Крагујевца и немац спомиње „Знате да су овде поред Шумарице”
Овај наш одговара
„Имате среће да нисте у униформи”

Даље иде прича како иде, матрои тражи да му се дају ствари од сина за ког мисли да је погинуо, али овај наш му одговара да постоји наводно један НАТО пилот који је када је видео да је уништио део града, остао у Србији у једном православном манастиру.

Матори Шваба наравно не верује и тако даље...

Шваба изчаши зглоб и наш га води код једног сељака, игра га Бата Живојиновић.
Прича њему бата „Знаш имао сам једног стрица који је ујустро отишао на пијац у Крагујевац оно када су Немци стрељали људе, и скембају они њега и убију га. Видиш да је то јутро исчашио ногу као то ти, био би данас жив. ”

Што ово причам?
нисам очекивао да неко сме да напише, сними и пусти серију са овако патриотском тематиком. Искрено патриотском и без претеривања која погађа наше „Европске пријатеље” боље него било који снајпер, а посебно ове њихове слуге у Србији.

Свака част...
 
Сада управо иде једна епизода.

Матори немац долази у Србију да тражи сина, НАТО пилота који је 1999. нестао.

Среће се са оним бившим агентом ДБ и почињу разговор.
Радња се дешава око Крагујевца и немац спомиње „Знате да су овде поред Шумарице”
Овај наш одговара
„Имате среће да нисте у униформи”

Даље иде прича како иде, матрои тражи да му се дају ствари од сина за ког мисли да је погинуо, али овај наш му одговара да постоји наводно један НАТО пилот који је када је видео да је уништио део града, остао у Србији у једном православном манастиру.

Матори Шваба наравно не верује и тако даље...

Шваба изчаши зглоб и наш га води код једног сељака, игра га Бата Живојиновић.
Прича њему бата „Знаш имао сам једног стрица који је ујустро отишао на пијац у Крагујевац оно када су Немци стрељали људе, и скембају они њега и убију га. Видиш да је то јутро исчашио ногу као то ти, био би данас жив. ”

Што ово причам?
нисам очекивао да неко сме да напише, сними и пусти серију са овако патриотском тематиком. Искрено патриотском и без претеривања која погађа наше „Европске пријатеље” боље него било који снајпер, а посебно ове њихове слуге у Србији.

Свака част...

Их можеш мислити, џаба што су патриотизам приказали, тек када буду на неком филмском фестивалу приказали кроз неки филм српски патриотризам онда можемо да похвалимо нашу кинематографију и глумце...
 
Сад ће опет да стигну протести из Хага а преко наших НВО... :lol:

Јел ово беше та серија што ономад хтедоше да је забране из истог разлога?

Напред "мој рођаче са села"! :)
 
Их можеш мислити, џаба што су патриотизам приказали, тек када буду на неком филмском фестивалу приказали кроз неки филм српски патриотризам онда можемо да похвалимо нашу кинематографију и глумце...

Ovo gleda 3 miliona ljudi. ***** festivale.
 
П.С. Е, да ми је неко пре 20-ак година рекао да ће и најмањи излив патриотизма изазивати одушевљење... или да ће доћи време када ће патриоте бити исмејаване а патриотизам обешен на стуб срама... не бих му веровала као што ни дан данас не верујем да се то заиста и дешава.
 
Poslednja izmena:
П.С. Е, да ми је неко пре 20-ак година рекао да ће и најмањи излив патриотизма изазивати одушевљење... или да ће доћи време када ће патриоте бити исмејаване а патриотизам обешен на стуб срама... не бих му веровала као што ни дан данас не верујем да се то заиста дешава.

Па то су ти еуропске вредности, срамота је бити патриота али зато није срамота када се педери гађају у буљу!
 
.....а онда у сред епизоде се десе две прељубе. Ова преварила мужа и спавала са бившим момком из гимназије (Никола Којо) а овај (Драган Јовановић) јури неку наставницу музичког.
"Добар" је тај патриотизам: када се деца, поред малог екрана, уче да варају своје брачне другове.

Узгред: војска Вермахта (из Другог светског рата) нема никакве везе са садашњим НАТО пактом. Баш напротив.
 
.....а онда у сред епизоде се десе две прељубе. Ова преварила мужа и спавала са бившим момком из гимназије (Никола Којо) а овај (Драган Јовановић) јури неку наставницу музичког.
"Добар" је тај патриотизам: када се деца, поред малог екрана, уче да варају своје брачне другове.

Узгред: војска Вермахта (из Другог светског рата) нема никакве везе са садашњим НАТО пактом. Баш напротив.
Јок... Само се немачко ваздухопловство и даље зове "ЛУФТВАФЕ"
 
Јок... Само се немачко ваздухопловство и даље зове "ЛУФТВАФЕ"
Какве везе то што је задржано исто име? И Берлин је и даље Берлин, итд.
Ови који данас владају у Немачкој су мондијалисти, и немају никакве (идеолошке) везе са тадашњом Немачком.
 
Какве везе то што је задржано исто име? И Берлин је и даље Берлин, итд.
Ови који данас владају у Немачкој су мондијалисти, и немају никакве (идеолошке) везе са тадашњом Немачком.

Ovi koji danas vladaju u Nemackoj a i shire su iz svetske masonerije z:mrgreen:
Kako obicna stoka ne bi postavljala pitanje sta je to,oni su se jednostavno proglasili mondijalistima,pacifistima a sto je najsmesnije,demokratama z:poz:
 
Какве везе то што је задржано исто име? И Берлин је и даље Берлин, итд.
Ови који данас владају у Немачкој су мондијалисти, и немају никакве (идеолошке) везе са тадашњом Немачком.

Владају исти они који су Хитлеру написали "Мајн кампф" и поставили га за канцелара и исто они који су 1945-е пеузели Нацистичку политику према Русији и Србији. И то је крај расправе по том питању да ми не загађујеш тему к`о мртав Шваба њиву.
 
Gledao sam i ja ovu seriju.

Interesantan ton. Prikazali neku babu iz tribunala kao iskreveljeno cudoviste, a ovaj nas rodoljub je 'ladno odhebao. Tu su i neki generali izdajnici i prodane duse, pa neki kvarni americki ambasadori... ton stvarno totalno odudara od svega cemu mi kroz evroatlantske integracije tezimo.

Inace glavni junak je ocigledno neki Srbin za primer. Neki Svaba mu ostavlja koverat sa parama, a on mu strogo naredjuje da uzme nazad evrice. Tak'i smo mi Srbi, principijelni.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top