Net.Flert

Pa, ne bi mi bilo prijatno verovatno...


Ebote, sad nesto razmisljam, mene do sad niko nije prevario (tj. i ako jeste, nikad nisam saznala ni posumnjala), niti me neko ostavio zbog druge devojke itd. Pa, svi moji bivsi su pravo zlato. :))))
 
Kako bi ste odreagovali kada bi uhvatili svoju voljenu osobu kako flertuje preko neta sa drugom/drugim i to onako bez ustrucavanja?

isto kao i da sam upala u tu situaciju u rl
okrenula se i otisla
cisto da mu ostavim mjesec-dva da na miru razmisli o tome sto hoce. z:hm:
u slucaju da hoce da ostane u kontaktu samnom,
dobio bi sansu da se izivini
a zatim i da mi bude drug nakon jos jedne, u ovom slucaju duze, pauze
 
Zavisi kakva je vrsta flerta u pitanju. Ja npr. flertujem klinacki. Al' ako flertujes tako da se u pozadini cuje "jebi me, jebi me", paaaa....morali bi ozbiljno da porazgovaramo.
 
Sto ne znamo - ne boli... Ja sam za odredjena neznanja i sa jedne i sa druge strane. Lakse se zivi, a i zaista ne osecam potrebu da virkam nekome preko ramena, dahcem za vrat i sl, kao sto ne volim to ni meni da rade.

Dovoljno je da se pomeri sa "nezgodne" stranice neta :D. Ako bih ga otkrila - usta bih tesko zatvorila :lol:. Takodje bih pazila, ako vec radim nesto slicno, da bude diskretno.

U svakom slucaju, neki nivo postovanja sa obe str. treba da postoji, ali to ne znaci savrsenstvo bez mane ni jedne strane...;).
 

Back
Top