Kako osetite sta napraviti

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Drugi su mi dali ideju za ovu temu.

Ako niste tip koji zeli biti unazadjen u braku i ponizavan od zene, ustvari kako odvagnete koliko mozete preko necega preci. Npr. niste papucar i ne mozete nikako izdrzati zenino maltretiranje i uzimanje integriteta i kako onda odvagnete sta vam je najbolje uciniti ostati sam ili trpeti?

Da li ste tip koji bi radje trpeo zivot samca i bili svoj covek, ili bi bili nesretni a u braku?
 
Drugi su mi dali ideju za ovu temu.

Ako niste tip koji zeli biti unazadjen u braku i ponizavan od zene, ustvari kako odvagnete koliko mozete preko necega preci. Npr. niste papucar i ne mozete nikako izdrzati zenino maltretiranje i uzimanje integriteta i kako onda odvagnete sta vam je najbolje uciniti ostati sam ili trpeti?

Da li ste tip koji bi radje trpeo zivot samca i bili svoj covek, ili bi bili nesretni a u braku?

znaci tebi biti sam znaci biti svoj covjek. interesantno.
 
Zashto slushati zhenu znachi biti papuc
har? Sasvim jednostavno - kad je u pravu,poslushaj je,a kad nije nemoj. Poslushace ona tebe. Gde je autokratija,nema kompromisa,a ako mene pitate,nema ni braka.

Ma ne znas sta sam primetio kod nasih zena.

Ti kao muskarac ako si prema njoj ok, znaci ne pere ti noge ne lupas sakom o stol, ne branis i ne pitas je kud ide sa svojim drustvom, ona to tebi obavezno radi (osim za noge i lupanje).

Zar to nije autokratija?
 
Da li ste tip koji bi radje trpeo zivot samca i bili svoj covek, ili bi bili nesretni a u braku?

Ако човек није папучар немогуће је да то постане. Ту и нема папучарског брака, него брака са честим и бурним свађама. Е сад... види човек сам шта би... може се волети и особа чије те поједине карактеристике излуђују... нема ту ничег новог.
 
Ако човек није папучар немогуће је да то постане. Ту и нема папучарског брака, него брака са честим и бурним свађама. Е сад... види човек сам шта би... може се волети и особа чије те поједине карактеристике излуђују... нема ту ничег новог.


Slazem se, ako ta osoba sa tim ne postaje sve gora. Svi smo mi jedni drugima na teret, samo ovisi koliko je tezak taj teret.
Zato treba traziti osobu sto "laksu". Super, resili smo i tema se moze zakljucati.z:)
 
Slazem se, ako ta osoba sa tim ne postaje sve gora. Svi smo mi jedni drugima na teret, samo ovisi koliko je tezak taj teret.
Zato treba traziti osobu sto "laksu". Super, resili smo i tema se moze zakljucati.z:)

potpuna istina..

jedino sto u vecini slucajeva, ako je ovakva situacija, nestaje onaj momenat stalne provokacije..

osobu sa kojom si prihvatas zdravo za gotovo jer..nista ne moze da bude problem..znas da ce se sve resiti sa lakocom..

i onda to postaje tezak teret.
 
Drugi su mi dali ideju za ovu temu.

Ako niste tip koji zeli biti unazadjen u braku i ponizavan od zene, ustvari kako odvagnete koliko mozete preko necega preci. Npr. niste papucar i ne mozete nikako izdrzati zenino maltretiranje i uzimanje integriteta i kako onda odvagnete sta vam je najbolje uciniti ostati sam ili trpeti?

Da li ste tip koji bi radje trpeo zivot samca i bili svoj covek, ili bi bili nesretni a u braku?

ja bi bila samac. sto pitas?
 

Back
Top